Moringa

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Hydro Micellás Víz

Alverde Hydro Micellás Víz
2024. március 5.

Nagyon jó, nyugodtan vegyétek meg. Annyira minimál benne a parfüm, hogy én nem is érzem, pedig nagyon érzékeny orrom van. Szépen leviszi a sminket.

Update: csípi kicsit a szemem és azért nem egy bi...erma.

Dr.Ceuracle Recovery BB Balm SPF28

Dr.Ceuracle Recovery BB Balm SPF28
2024. január 10.

Tinamuban vettem, eddig 1x próbáltam.
A színe kissé rózsás/ szürkés, szokásos koreai bb krém szín.
Az állaga nagyon finom, nagyon kellemes a bőrön.
Jobb lenne ha nem lenne illata, de mivel egész enyhe, így elviselhető.
Eddig ennyi, majd updatelek.

Update: eddig kb. 5 x vettem újra, és hamarosan ismét megveszem. Semmi nem ér a nyomába!

Aromax Szemkörnyékápoló Szérum Eye’fective Hatóanyaggal

Aromax Szemkörnyékápoló Szérum Eye’fective Hatóanyaggal
2023. november 28.
(!)

Tesztelésre kaptam ajándékba. Nem voltak nagy elvárásaim, valószínű magamtól soha nem vettem volna le a polcról, de kellemesen csalódtam. Szerintem a kiszerelése szuper, nagyon kellemes használni, főleg ha hűtőben van tárolva. Instant masszázs és frissítés a szemkörnyék alá.
(Arra azért figyelni kell, hogy megtisztított arcbőrre vigyük csak fel, mert ezzel a görgővel befele is lehet szennyeződést juttatni magába a termékbe!) Az is pozitívum, hogy illatmentes.

Nagy csodát nem várok tőle, de ennyi pénzt szerintem megér és tényleg pozitív élmény a használata. Sokkal igényesebb dobozban és más branding-el szerintem egy felkapott termék is lehetne belőle.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Hajpakolás 8Sec
2023. október 10.

Tény, hogy javít a haj textúráján, puhább, kezelhetőbb és fényesebb lesz, de kinek hiányzik, hogy locsolja a parfümöt a hajára, és ne tudjon tőle szabadulni?
Egy kis puhasàgért kapsz egy ronda narancssárga tubust és olyan olcsó drogériás parfümillatot, ami napokra hozzád tapad.

Catrice More Than Nude Körömlakk

Catrice More Than Nude Körömlakk
2023. május 20.

Szerintem ez a lakk kenterbe veri az Essie lakkokat.
Állítólag a drogériás termékeket sokszor ugyanott, ugyanolyan összetétellel gyártják, mint a high-end termékeket.
Szerintem ez a lakk egy jó példa erre. Ha D*or felirat lenne rajta, ugyanúgy megállná a helyét.

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Hajbalzsam

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Hajbalzsam
2023. február 1.

Ha olcsó balzsamot keresel aminek kifinomult illata van és teszi a dolgát, valamint a csomagolása is visszafogott, akkor ezt ajánlom!

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj
2023. január 9.

Szóval, az a helyzet, hogy a termékkel elégedett voltam egy darabig, DE: ez már a második alkalom 2 év alatt, hogy valami úgy tönkretette a barriremet, hogy az orcámon eltüntethetetlen, vöröslő, hámló foltok jelentek meg. Elképesztően sokat szenvedtem mire rájöttem, hogy mi volt az oka. (Bőrgyógyász csak szteroidos krémmel tudott segíteni)

A megoldás: A téli évszakokban ha dupla tisztítást csinálok, (olaj + géles lemosó kombó) akkor bizony megbomlik a barrierem. (Zsíros, tisztátalan a bőröm, csak este tisztítottam így, a második lemosóm hihetetlenül gyengéd, de mégis ez van)

Nem minden olajos tisztító hozza elő ezt a problémát de EZ igen.

Konklúzió: a többségnek lehet nem lesz gondja vele, de azért nem árt vigyázni, hogy ésszel használja az ember. Ha megtörténik a baj, nagyon nehéz rájönni az okára, én is mindenre gondoltam, de arra, hogy az olajos tisztító tud ilyen okozni, sokáig meg sem fordult a fejemben.

A gyógyulást az hozta meg nekem, hogy a dupla tisztítás első lépése most egy nagyon gyengéd micellás víz. 3 nap alatt múlt el a kezelhetetlennek tűnő probléma.

Skintegra Clarion

Skintegra Clarion
2022. december 14.

Túl vagyok ezer féle hámlasztón és pattanás/miteszer ölő szeren, de 30-on túl is alapvetően tisztátalan bőröm van, ami ha kordában van tartva, akkor egészen normálhoz közelítő a bőrképem. Eddig egy üveggel használtam ebből, és a kedvencem lett. Az első hónapban csípett és változást sem igazán láttam, már majdnem megváltan tőle, de végül nem adtam fel. Kb. a 3. hónap végére vettem észre, hogy ettől a szertől teljesen megváltozott a bőrképem. Szinte eltűntek a normál esetben folyamatosan újratöltődő miteszerek, nagyon ritkán jött ki pattanás és simább lett a bőröm felülete. Kitartó használattal ez az üvegcse csodát tesz!

La Roche-Posay Toleriane Ultra Dermallergo Krém

La Roche-Posay Toleriane Ultra Dermallergo Krém
2022. november 30.

Bárcsak többen ismernék ezt a krémet!
16 éve kutatom a legjobb bőrápolási termékeket, vagyok óriási skincare rajongó és a L.R.P. Dermallergo krém vagy fluidnál nem találtam jobb hidratálót.
Főleg barrier problémákkal küzdőknek lesz ez hatalmas megváltás. Új fejezetett nyitott nálam ez a krém a bőrápolásban.

Hajlamosak vagyunk mindent kipróbálni, szérumoktól a maszkokon át, de valójában egy nagyon stabil, biztos hidratáló az igazi game changer. Nem fogtok csalódni!
(Koreai termékek, illatos high end kencék, G&G hidratálók, semmi nem ér a nyomába!)

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Facial Sheet Mask

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Facial Sheet Mask
2022. szeptember 26.

Iszonyúan csíp ez a maszk! NE vegyétek meg ha jót akartok magatoknak! 3 darabot vettem, és ennyiszer adtam neki újra és újra esélyt de minden alkalommal 2 perc után “lemarta az arcom”.