morrrzsa

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2020. február 8.

Életem első primere, ami még tesztelés alatt áll, de eddig nagyon elégedett vagyok vele. A szaga a pillanatragasztóra emlékeztet szerintem, viszont legalább hamar elillan. Valóban óvatosan kell cseppenteni, nehogy össze-vissza folyjon, de ez legyen a legnagyobb baj a termékkel. :)

Biomed Perilla Krém

Biomed Perilla Krém
2019. október 24.

Kézkrémnek használom, mert a gyakori kézmosások miatt néha borzasztóan néz ki a bőröm. Kicsit be kell masszírozni, de nagyon hamar felszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, puha tőle a kezem.

Aveo Med Regeneráló Kézkrém

Aveo Med Regeneráló Kézkrém
2019. október 24.

A munkahelyemen gyakran mosok kezet és fertőtlenítek, ami nagyon kikezdi a bőrömet, erre kerestem kézkrémet, ami ár/érték arányban megfelel. Kicsit balzsamosabb, testesebb ez a krém, de ha nem használok belőle sokat, jól beszívódik, bár érzek egy plusz réteget a kezemen, amikor használom. Az illata nekem tetszik.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. október 24.

A korábbi fényvédőmet szerettem volna lecserélni egy olyanra, amitől nem fénylik az arcom egész nap. Véletlenül találtam ezt a krémet, de nagyon elégedett voltam vele. Az állaga szuper, enyhe púderes érzete volt felkenés után, nem fénylett az arcom egyáltalán, az illata is kellemes. Illat nélkülit szerettem volna eredetileg, mert főleg illatmentes dolgokat használok az arcomra, így ezek után kicsit szokatlan volt nekem, de hamar megszoktam és nem zavart. Nemrég fogyott el, szerintem következő tavasszal újravevős lesz.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. október 24.

Májusban kezdtem használni a szérumot és lassan fél év elteltével nagyon meg vagyok vele elégedve. A homlokomon van egy pigmentfolt, ami nagyon zavar és az elhalványítás miatt kezdtem bele a retinol használatba. Tartottam tőle, hogy nem fogja bírni a bőröm, mert kicsit érzékeny, de semmilyen irritációt nem tapasztaltam, így már szinte 1 hét után napi szinten kezdtem használni az esti rutin részeként. Korábban gyakran előfordult - főként a natúrként vagy természetesként emlegetett készítmények használatakor -, hogy nem bírta a bőröm és fájdalmas, pattanásszerű, de soha be nem érő búbok alakultak ki az arcomon, ami néhány hét elteltével magától húzódott vissza. Pont volt egy ilyen, amikor a retinolt elkezdtem és pár nap alatt elmúlt. Azóta is tapasztalom, hogy a kezdődő pattanások sokkal hamarabb múlnak el, mint korábban. Az arcbőröm feszesebb lett, szerintem a pigmentfolt is halványult, szóval szerintem ez egy szuper termék, az áráról nem is beszélve.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. október 24.

A homlokomon lévő pigmentfolt elhalványítása miatt vettem meg, de sajnos nem vált be. Az állagával nem volt gond, hamar beszívódott, még jól is esett egy kis reggeli frissítés, nem csípett egyáltalán. Viszont amíg használtam, éreztem a bőrömön egy fémes szagot (azt hiszem már más is említette ezt). Engem nagyon zavart, a párom is szóvá tette a dolgot, így abbahagytam.