motherofwesties

Regisztráció dátuma: 2019. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Holika Holika Honey Sleeping Pack Acerola

Holika Holika Honey Sleeping Pack Acerola
2019. július 10.

Isteni illata van, és reggelre szuperül hidratálja a gyógyszeres kezeléstől kiszáradt bőrömet. Nagyon kevés kell belőle, mert már egy apró cseppet is el lehet oszlatni az arcon.

Holika Holika Pure Essence Mask Sheet - Shea Butter

Holika Holika Pure Essence Mask Sheet - Shea Butter
2019. július 1.

Kellemes, diszkrét illata van, és szuperül hidratál. Nincs rajta ilyen műanyag hátlap, ezért kicsit nehéz kihajtogatni, de összességében jó kis maszk ez.

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2019. június 14.

A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, a fedése pedig éppen annyira elég, hogy a kipirosodott részeket enyhén eltakarja. A sebekre/hegekre egy kis plusz korrektort szoktam tenni, de szerencsére erre egyre ritkábban van szükség. :)

Eucerin Sun Színezett Napozó Krém Arcra Ff50+

Eucerin Sun Színezett Napozó Krém Arcra Ff50+
2019. június 10.

Imádom! Enyhe-közepes fedése van, és púderrel szépen le lehet mattítani. Viszonylag hamar átfénylik, de a sok előnyét figyelembe véve ez könnyen megbocsátható (és egy kis púderrel orvosolható is).

Vaseline Lip Therapy with Cocoa Butter

Vaseline Lip Therapy with Cocoa Butter
2019. június 10.

Angliában vettem, és a gyógyszeres kezelés miatt kiszáradt számat szépen rendbe hozza reggelre.

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator

Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator
2019. június 10.

Már többször is visszatértem hozzá, hiába próbáltam ki újabb és ígéretesebb termékeket. Az ára tényleg húzós, de nekem kevés is bőven elég volt belőle, így sokáig kitartott.

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás
2019. június 10.

Kellemes, édes illata van, és remekül hidratál.

Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter

Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter
2019. június 10.

Viszonylag tartós, és egyáltalán nem szárít, sőt, mintha hidratálna is egy kicsit. Egy halvány, barackos színben, és egy pirosas árnyalatban vettem meg, és mindkettő jól teljesített eddig.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Perlen Serum

Neutrogena Hydro Boost Aqua Perlen Serum
2019. június 10.

Szérumhoz képest kissé nehéz, ezért ha nincs szükség intenzívebb hidratálásra, akkor önmagában is megállja a helyét. Finom, diszkrét illata van, és hamar beszívódik.

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. június 10.

Isteni illata van, ezért talán elnézőbb vagyok a hatásával szemben. Mindig nagyon nehéz és tápláló maszkokat használok, ezért csak minimálisan éreztem a szárító hatását, amiről már előttem is többen beszámoltak.