motoros_csaj

Regisztráció dátuma: 2014. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Málnás Waschpeeling

Balea Málnás Waschpeeling
2016. március 13.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Az illata nagyon kellemes, megfelelően tisztít és az elhalt hámsejteket is eltávolítja. Nem szárítja a bőrömet. Máskor is újra venném. ;)

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2016. március 13.

Annak idején amikor megvettem, azt hiszem akciós volt kb. 1.000 Ft-ért. Gondoltam, ha már Neutrogena, csak jó lehet. Alapjába véve meg vagyok vele elégedve, bár szerintem bőrradír léttére nagyon krémes. Amit nem szeretek benne, azaz, hogy miután lemosom olyan mintha eltömítené a pórusaimat és nem hagyja a bőrömet lélegezni.

Balea Málna&Citromfű Deo Spray

Balea Málna&Citromfű Deo Spray
2014. április 18.

Pár napja vettem 399 Ft-ért, az illata csodás, az már bejön! Egyenlőre úgy vettem észre, hogy nem vagyok tőle büdös, nem is hagyott foltot. Szóval szerintem jó lesz! :)

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2014. április 18.

Mivel itt olyan sok jót olvastam róla, elhatároztam, hogy megveszem, 1.149 Ft volt most a DM-ben. Azt kell, hogy mondjam már 1 használat után imádom. Ez a karamellás illat valami isteni, mint a cukorka boltba. :D A hajam sokkal fényesebb, kezelhetőbb és puhább lett tőle. Komolyan mintha nem is az én hajam volna. :D Újraveszem az tuti! Ja és nem kell belőle sokat használni, egy két kis nyomásni elég.

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2014. április 18.

Update: Most már hogy szedem egy ideje, tegnap feltűnt, hogy sokkal több szempillám van és hosszabbak is meg göndörebbek kicsit. :)

Én akciósan vettem a gyógyszertárban 120 szemes volt 3.290 Ft. Szerintem ennyiért megérte. Kb. 1 hónapja szedem és szépen nől tőle a hajam és olyan mintha a bőröm is szebb lenne. És nincsenek pattanásaim se, amik előtte voltak. Elégedett vagyok vele!

Venita Trendy Mousse Color Hajszínező Hab

Venita Trendy Mousse Color Hajszínező Hab
2014. április 16.

Huh jó termék az biztos. Amikor azt hiszem 15 éves voltam akkor raktam a hamvas szőke hajamba kéket. Hát olyan kék lett mint állat, olyan királykéknek mondanám. Utána hipp-hopp hajat mostam még vagy 4-szer és akkor egész tűrhető színe lett. :D Úgy emlékszem kb. 2 hónapig a hajamba volt. Szóval meg voltam elégedve! És a mai napig megvan, kb. emlékbe hogy ilyen is volt. :D

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2014. április 15.

Régen mikor csináltattam a piercingem ezzel kellett kezelni, tökéletesen bevált. Most megint akarok csináltatni és egyszerűen nem lehet sehol kapni. Pontos helyettesítője nincs!!! Mikor kis városomban már vagy 4-5 patikát körbejártam és nem volt sehol, mert hiánycikk a nagykerben is, azt mondták csak júniusban lesz elhagyott a remény... De kicsiny szülőfalumban a kicsiny patikában találtam 1 db-ot! :D Ez az én sikersztorim! :D

Yamuna Bőrnyugató Krém

Yamuna Bőrnyugató Krém
2014. április 5.

Én személy szerint a paprikás kréme után szoktam használni. Elég szépen nyugtatja a bőröm. Elégedett vagyok vele.

Yamuna Paprikás Masszírozókrém

Yamuna Paprikás Masszírozókrém
2014. április 5.

Azt kell mondjam tényleg használ. Feszesebb tőle a bőröm és szebb. Viszont az a szenvedés :D hát nem egyszerű rávennem magam. Legelső alkalommal bekentem magam, befóliáztam és nyomtam 20 percet az ellipszisen, hát utána úgy néztem ki mint a sült kacsa, mindenhol vörös volt a bőröm. Azóta inkább csak úgy használom, hogy: bekenés, fólia, lefekszek + 2 takaró. De még így is elég belőle 20 perc. :D Utána pedig ugyanennek a márkának nyugtató krémjét használom.

Matrix Total Results Sleek Iron Smoother Hővédő

Matrix Total Results Sleek Iron Smoother Hővédő
2014. április 5.

Több évig használtam. Mindig csak hajvasaláshoz száraz hajon. Nagyon meg voltam vele elégedve, sokáig kitartott egy flakon és az illata is jó. Mindig a fodrászom rendelte nekem. Viszont az ára elég borsos. Ezért lecseréltem a Lisap termékére. Van olyan jó, csak olcsóbb! :) Csak az ára miatt kap 4*-ot.