mplaura89

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

Tom Ford Tobacco Vanille EDP
2016. július 16.

Rajtam sajnos erőteljes dohányillat egy icipici vaníliával. A dohány annyira erőteljes és markáns volt a bőrömön, hogy szinte úgy csípte a torkom, mint mikor az ember dohányzik és érzi azt a pici csípős érzést a szájában. Emiatt sajnos rajtam borzasztó férfias volt, és le is kellett mosnom, mert nem bírtam elviselni. Amúgy egy csodás, szexis, extravagáns luxus illat igazi Tom Ford stílusban. Az biztos, ha valaki ezt viseli nem lesz észrevehetetlen...

MAC Turquatic

MAC Turquatic
2016. július 9.

Csodás, gyönyörű, legeslegfinomabb aquás illat amivel valaha találkoztam. Eddig minden aquás illattal az volt a bajom, hogy nagyon mű, olyan pocsolyás illata volt, és semmi köze nem volt sem a vízhez sem a tengerhez. Ez az illat azonban annyira megbabonázott, hogy utoljára a Tom Ford Velvet Orchid-nál éreztem ilyen csodát. Friss, vizes, citrusos, közben mégsem fanyar hanem édes illat, és ahogy telik az idő, egyre krémeseik. Én sárgadinnyét is értek benne, bár az nincs a jegyek közt. Elvileg unisex illat, gyakorlatilag abszolút nőies, szexis illat, igazi nyári csemege. Sajnos csak 10 ml-em van belőle, hát féltve őrzöm, mert ez egy valódi kincs!

Chloé L'Eau de Chloé

Chloé L'Eau de Chloé
2016. július 7.

Upadate: Azóta az egyik kedvencem lett, isteni finom, nagyon jól működik a meleg időben, annyira elegáns tisztaságillat és nagyon tartós is!

Szerencsére rajtam a rózsa nem dominál, úgy, mint az anyaillatban, nekem az borzasztó tömény retró öblítőszag. A L'eau sokkal frissebb, kissé citrusos tisztaságillat, amit a pacsuli megkoronáz, és ettől kap egy kis szexis beütést az egész kreáció. Az öblítő feeling azért itt is befigyel, de ez még a tűrhető kategória nálam. Nagyon tartós.6-8 órát is kibír, így a melegben kifejezetten kellemes viselet, többen megkérdezték mit viselek, mikor rajtam volt:)

Tesori d'Oriente Lotus Flower

Tesori d'Oriente Lotus Flower
2016. június 27.

Borzasztó tömény, fullasztó kókuszos-tejes-cukros kicsit narancsos illat. Az a vicces, hogy ezek közül, amiket felsoroltam semmi nincs az összetevők közt:D Elvileg ez egy lótuszos illat, hát a valóságban nagyon nem. Engem egy kókuszos autóillatosítóra hasonlít kifújáskor, a leszáradása már kicsit könnyedebb, de nekem akkor is sok, pedig szeretem az erős illatokat. Az ára nagyon baráti, és baromi tartós, aki szereti a brutál tömény édes kókusz illatot, ajánlom kipróbálásra:)

Victoria's Secret Pink Vacay EDP

Victoria's Secret Pink Vacay EDP
2016. június 13.

Ez az illat maga a mennyország nekem. Annyira el vannak találva az összetevők, az arányok, hogy most jelenleg ő a kedvencem. Kellően édes, kicsit púderes, málnás finomság. Nagyon puha, mint egy kasmír pulcsi, de mégsem olyan babás, inkább visszafogottan szexis.Olyan rózsaszín illat nekem, de mégsem plázacicás, nincs benne orrbavágó vattacukros műgyümölcs, egyáltalán nem az a közönséges fajta illat. Folyamatosan szaglászom magam, mióta befújtam vele a nyakam reggel, így 4-5 óra elteltével már picit halványabb, bár csak két picit fújtam belőle, szerintem három fújás lesz az ideális. Szerelem ez az illat, kár, hogy limitált, és itthon nem is kapni, spórolnom kell vele:(

Avon Love To The Fullest by Reese Witherspoon EDT

Avon Love To The Fullest by Reese Witherspoon EDT
2016. június 4.

Nagyon finom illat! Egy tollparfümöm van belőle, és ahhoz képest hogy Avonos és még celeb illat is, meglepően karakteres, szépen kidolgozott parfüm. Egy igazi fás- cseresznyés illat, egy kis pézsmával. Nagyon szépen krémesedik az idő múlásával, és előbújik a cseresznye, amitől egy kellemes nappali illat lesz belőle, de megmarad a szép fás vonulata is. Nagyon kellemes csalódás számomra, szívesen használom így tavasz végén, és elég tartós is!

Couture Couture by Juicy Couture

Couture Couture by Juicy Couture
2016. június 4.

Tetszik, de közben meg ha rajtam van le akarom mosni. Jellegében szerintem nagyon hasonlít, kb. 90%-ban a Cavalli EDP-je, amin szintén túladtam, mert a narancsvirág-lonc-szantál hármast nem bírja a bőröm. A Cavallitól annyiban különbözik, hogy ebben van egy kékszőlős vonulat, amitől picit frissebb, nem olyan torokkaparó illat. Nagyon elegáns mély, kissé füstös, nagyon durván édes parfüm, nekem valahogy idősebb korosztályhoz illő illat. Feltettem eladásra, mert nem igazán nyúlok utána, főleg ebben a melegben:(

Van Cleef & Arpels Oriens

Van Cleef & Arpels Oriens
2016. június 4.

Aktuális rajongásom tárgya ő, e szépséges málnás-pacsulis finomság. Mindenből pont annyi van benne, amennyi kell ahhoz, hogy egy nagyon kifinomult illat legyen. Miss Dior Cheriéhez hasonlít, de az sokkal szúrósabb, valószínűleg a pacsuli miatt. Ebben az illatban pont annyival kevesebb a pacsuli, hogy az én orromnak tökéletes illat legyen. Télen-nyáron megállja a helyét, én alkalmakra és hétköznapra is el tudom képzelni. Gyönyörű illat, szerintem 30-as nőkön áll a legszebben, kell hozzá egy bizonyos fellépés, attól függetlenül, hogy egy szemtelenül pikáns málnás illat, egyáltalán nem kislányoknak való. Tartóssága az egyik legjobb, amit eddig tapasztaltam, rajtam 12 óra+-os!

Lalique Lalique

Lalique Lalique
2016. május 27.

Nekem egyáltalán nem jött be ez az illat. Rajtam erőteljesen alkoholos, gyümölcsös indítás, majd enyhe púderesedés következett egy óra múlva, de nem az az elegánsabbik fajta, hanem régies, torokkaparó. A gyümölcsökkel együtt kifejezetten bántotta az orrom:(

Jean Paul Gaultier Gaultier2

Jean Paul Gaultier Gaultier2
2016. május 23.

Csodás illat, most mér értem az iránta való rajongást sok hölgy részéről. Izgultam, mert az unisex illatok rajtam általában inkább pasisak, azt meg nagyon nem viselem el. De szerencsére nagy meglepetés ért. Először papírcsíkon tesztelten tavaly, akkor kb. semmit nem éreztem, na mondom jó, akkor ezt hagyjuk. Most üvegesem lett belőle, és bőrön teljesen más! Meleg vaníliás-pézsmás illat egy kis füstösséggel. Nagyon szexis, vagány és rajtam kifejezetten nőies illat! Érdemes bőrön kipróbálni. Én ezt az illatot férfin nem igazán tudom elképzelni. Nagyon hasonlít amúgy a másik kedvencemre, a Prada Amber-re jellegében. A Prada szúrósabb, fűszeresebb, hideg illat, a Gaultier meleg, krémes finomság. Leszáradása még finomabb, mint kifújáskor. Tartóssága rajtam közepes, 5-6 óra. Most ő az új szerelmem, imádom:)