mrcstrash

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2019. november 13.

annyira love-hate dolog ez a szempillaspirál, hogy muszáj volt kipróbálnom. első próbára tényleg eléggé vacak, viszont, mint sok más szempillaspirálnál, ennél is akkor a legjobbak a pillák, ha már picit kiszáradt a festék a tubusban. szerintem ár érték szempontból olyan erős közepes. sok szempillaspirálos toplistán rajta van. többek közöttt ezen is, szóval valami igazság csak lehet benne:https://www.styledit.hu/legjobb-drogerias-szempillaspiral-35999

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó
2018. március 21.

Rátaláltam egy cikkre a styledit-től, amiben ezt az alapozót ajánlották nagyon világos és egyben zsíros arcbőrűeknek. Nekem nagyon bevállt! Ha gondoljátok nézzétek meg ti is a cikket :https://www.styledit.hu/a-legjobb-drogerias-alapozok-minden-bortipusra--81789

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. március 11.

előre félek, hogy mi lesz velem ha ezt egyszer kivonják terméksorból. lekörözi bármelyik drágább korrektoromat. szuperül elfedi a pattanás utáni foltokat, nem tömi el a pórusaimat, szilikon mentes. mindig megment amikor épp rosszalkodik a bőröm. a szemem alá viszont jobban szeretem a folyékony testvérét.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2016. március 11.

elvégzi amit kell csak az a helyzet hogy a szimpla kókusz olaj ugyanezt megteszi az ár töredékéért és még kisérleti nyulak szemébe se kellett kenni, hogy kiderítsék biztoságos e. ezzel ellentétben, ebben a csodás lila tégelyben főleg pálmaolaj származék van amiről meg mindnyájan tudjuk, hogy mennyire etikus...

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk
2016. február 8.

alaplakkal, fefdőlakkal SEM bírja ki a körmeimen egy napnál tovább. a fedése viszont jó. a 58as sötét bordót vettem meg és elég 1 réteg belőle. a gyors lepattogás viszont megbocsáthatatlan nálam

Alverde 4in1 Concealer

Alverde 4in1 Concealer
2016. január 28.

korrektornak irtó pocsék. VISZONT mivel mica rögtön a 2. összetevő, kiváló highlighter.

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2015. december 22.

viszonylag olajos t zonam van de atyaeg ez kepes volt azt is kiszaritani. nagyon csunyan kopik, a nap vegere komplett foltos volt az arcom es mintha foszlott volna. ha csak nincs extra extra zsiros borod, tartsd magad tavol ettol az alapozotol.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2015. október 9.

szuper lenne ha nem lenne benne a mocskos pálmaolaj... sminket eltávolítja, nem szárít és olcsó. viszont nem venném újra a márcsak pálmaolaj miatt :/

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2014. augusztus 20.

haszontalan szilikonbomba... koszosnak néz ki tőle a hajam. argán olaj nem egész 1 százalék van benne. a dove hajvégápolója nálam mérföldekre lekörözi ezt a borzalmat. és ha valaki tényleg jót akar a hajának akkor az véleményem szerint inkább invesztáljon valódi argán olajba...

Korres Pomegranate Foundation SPF15

Korres Pomegranate Foundation SPF15
2013. december 26.

nagyon sajnálom, hogy ez az alapozó nem felelt meg az elvárásaimnak. az illata kicsit hasonlit a bourjois healthy mix-hez. a legvilágosabb árnyalat is picit túl sötét és legfőképp túl sárga az én bőrömhöz. a finise matt, csak egyszer kellett rá púdereznem a nap folyamán, de a full coverage nálam valahogy elmaradt. csak nagyon jól hidratált bőrön működik a hegeket és bőrhibákat szinte csak jobban hangsúlyozza. kár...