mreka

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Nutritive Vegetal Bársonyos Tonik

Yves Rocher Nutritive Vegetal Bársonyos Tonik
2013. május 16.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. Nem szárítja ki a bőrömet, nem is feltétlen érzem szükségét, hogy utána krémet is kenjek az arcomra. Mindenképpen újra fogom venni.

Yves Rocher Nutritive Végétal Kiszáradást Gátló Arclemosó Zselé

Yves Rocher Nutritive Végétal Kiszáradást Gátló Arclemosó Zselé
2013. április 30.

Három hete használom, és meg vagyok vele elégedve. Tisztít, ésnem szárítja szét a bőröm (pedig nagyon száraz, vízhiányos bőröm van), bár én utána mindig be is krémezem az arcom. Kevés elég belőle, de az adagolásával vigyázni kell, ha nem figyelek eléggé, egy pillanat alatt túl sok ömlik ki belőle.

Tom Tailor Bodytalk Woman EDT

Tom Tailor Bodytalk Woman EDT
2013. április 10.

Imádtam, egyszerűen tökéletes volt. Nagyon nagy kár, hogy nem lehet már kapni :-(

Alverde Flower Dream EDT

Alverde Flower Dream EDT
2013. április 10.

Amikor én teszteltem a drogériában, csak három illatban lehetett kapni (a kéket akkor Magyarországon még nem forgalmazták). A három közül ez volt az egyetlen, ami viszonylag kellemes illatúnak tűnt (a másik kettő egyszerűen borzalmas). Megvettem, de nem érte meg. Pozitívum, hogy természetes és kedvező az ára, az illatát viszont hosszú távon nem bírtam. Pár hétig használtam, azóta a polcon porosodik. Csak az összetevői és az ára miatt kap két csillagot.

Alverde Hajvégápoló Fluid Szőlőmag- és Avokádóolajjal

Alverde Hajvégápoló Fluid Szőlőmag- és Avokádóolajjal
2013. április 10.

Nagyon szeretem, egyike a kedvenc termékeimnek. Puha lesz tőle a hajam (ami nagy szó, mert alapvetően nagyon száraz), és az illata is isteni. Az egyetlen hibája, hogy nagyon hamar elfogy.

Alverde Szőlő-Avokádó Hajbalzsam

Alverde Szőlő-Avokádó Hajbalzsam
2013. április 10.

Nagyon szeretem, többször újravettem. Mindent tud, amit egy hajbalzsamnak kell. Festett, száraz hajam nem lett tőle persze egy csapásra tökéletes minőségű, de más balzsam se tett vele soha csodát. Ami miatt ez lett az abszolút kedvenc, az az illata, illetve a természetes összetevői.

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2013. április 9.

Nagyon szerettem ezt a terméket, többször újra is vettem. Száraz, vízhiányos bőrömet nem szárítja ki, még akkor sem, ha napjában többször használom. Miteszerek ellen mondjuk sajnos nem sokat ér, illetve az utóbbi időben azt vettem észre, hogy inkább csak ront, mint javít a bőrhibáimon. De mivel ez korábban egyáltalán nem volt jellemző, megadom neki az öt csillagot.

L´Oreal Triple Active Éjszakai Hidratáló Krém

L´Oreal Triple Active Éjszakai Hidratáló Krém
2013. április 9.

Együtt vettem a nappali krémmel akciósan. Ezzel teljesen elégedett vagyok, a nappalitól viszont nem vagyok elájulva (bár ez az általam kipróbált Alverde és Nivea krémnél is ugyanígy volt - az éjszakai szuper, a nappali viszont csalódás...). Mivel nem fizettem érte sokat, és csak átmeneti megoldásnak szántam, nem lehet okom panaszra.

L'Oreal Triple Active Nutrition Arcápoló

L'Oreal Triple Active Nutrition Arcápoló
2013. április 9.

Összességében nem rossz. Sajnos a bőröm fénylik tőle egy kicsit, és, bár vízhiányos bőrre van, aminek számomra tökéletesnek kellene lennie, nem hidratál eléggé, de jobb, mint más vízhiányos bőrre való termékek, amiket korábban használtam. Mivel áthidaló megoldásnak vettem, ráadásul akciósan, tulajdonképpen elégedett vagyok vele, de újra nem veszem.

Alverde Alpesi Rózsa Szérum

Alverde Alpesi Rózsa Szérum
2013. április 9.

Reggelente számomra használhatatlan. Akkor se lehet rá sminkelni, ha csak egy icipicit kenek az arcomra belőle. Az illata nekem túl tömény, hatását pedig nem vettem észre. Nagyon száraz és vízhiányos a bőröm, sajnos semmit sem javított rajta.