MrHannaBela

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 10.

Egyelőre csak pozitív véleményt tudok mondani. Nagyon szeretem a krém állagát. Nagyon kellemes illat van.

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. szeptember 15.

Szeretem nagyon ,mert jó vele dolgozni és nem szárit, viszont nem olyan tartós mint a Maybelline matt folyékony rúzsa. Egy kellemes rózsaszín árnyalat van meg ,minden napi használatra.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. szeptember 15.

3 árnyalatban van meg. Én nagyon szeretem ,mert könnyű dolgozni vele és építhető. Az elején furcsa állaga van de egy egy percen belül megszűnik és nem érzed a szádon. Egy kellmes mályva szín van meg és egy ciklámen azt nem olyan szépen lehet építeni ,felvinni az ajkakra. Piros szín szintén befutó.
Kellemes illat, teljesen matt, hosszan tartó. Glamour napokon éri megvenni .

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil
2019. szeptember 15.

Kedvenc kollekcióm de a tusfürdője nem vált be. Van egy furcsa avas utóillata .Maga a termék csomagolás szuper és az olajos krémes állag is teli találat.

Balea Arclemosó Stick

Balea Arclemosó Stick
2019. szeptember 15.

Nagyon szeretem, 400 ft-ért vettem. Utazáshoz fantasztikus kis termék.Nagyon kellemes illata van,teljes mértékben tiszti.
Nem szárít.Újra venném.

Aromax Beauty Szérum

Aromax Beauty Szérum
2019. május 31.

Nem életem terméke. De kiárusításon vettem. Nem lesz tőle pattanásom. A száraz érzéses elmúlik. Az illata nem a kedvencem.

Lush Santa Baby Ajakradír

Lush Santa Baby Ajakradír
2019. április 3.

Nagyon jó ! Viszont MÉZ,CUKOR,OLAJ ugyan ezt tudja szinte ingyen :)
Kellemes illata van nem tolakodó este szoktam zuhanyzás közbe használni. Jól végzi a dolgát szépen leszedi az elhalt hámsejteket .
Én ajándékba kaptam, nem venném meg ennyi pénzért !

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2019. április 3.

Fantasztikus ,anyukámnak vettem és teljesen oda és vissza van érte. Szuper az állaga és az illata is nagyon különleges, nem az a tipikus erős nénis levendula. Azóta is keresek neki valami hasonlót de nincs ehhez fogható :) Természetesen nem hátrány az összetevő lista .

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Nagyon szeretem.
Finom illata van és jól radíroz hete 3-4 szer használom és nagyon jó. És nagyon sokáig elég szóval megéri az árát. Igaz én Akciósan vettem szóval lehet teljesen áron már nem venném meg.

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs
2019. április 3.

Akciósan vettem 500 ft ért a 810 -es Rosetto árnyalatot . Nagyon szép élénk málnás szín .Szeretem nagyon viszont sajnos szárit :(