Mrk93

Regisztráció dátuma: 2021. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2021. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2022. augusztus 6.

Nehéz állagú, sűrű krém, ezért a mennyiségre figyelni kell. Amondó vagyok, hogy inkább kevesebb legyen a hajon, mert a túl sok elnehezíti, persze ez is egyénfüggő, érdemes kísérletezni. A hatása számomra megdöbbentő. Több göndörítő krémet próbáltam már (ennél jóval drágábbakat is) és ez az első, ahol valóban látványosan göndörebb a hajam, amit nem csak én veszek észre, hanem a környezetem is így vélekedik. Az illata isteni finom. 350 ml, ami a félhosszú, növésben lévő hajamra szerintem évekig elég lesz… Imába foglalom ezt a terméket! <3

PomPom Örök Nyár Bőrápoló Arcszérum

PomPom Örök Nyár Bőrápoló Arcszérum
2022. május 18.

Szeretem használni, mert érezhetően jól hidratál. Nyáron a napcsókolta bőröm nagyon szereti, de valamikor télen is használom, ha éppen úgy tartja kedvem. Csodaszernek nem mondanám, mégis ajánlott belőle tartani otthon.

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2022. május 18.

Férfi létemre használom és nekem nagyon bejött! Reggel és este kenek egy kicsit belőle és mindig kellemes illatom van, melegben is. Lassan fogy, rendkívül kiadós. Maximálisan ajánlom!

Cocunat Curl Booster

Cocunat Curl Booster
2022. február 17.

Többet vártam tőle az árát figyelembe véve... 3A-s a hajtípusom, de egyáltalán nem érzem hatását a hajamon. Az illata kellemes, könnyed érzést hagy maga után. Nem must have, csak jó a marketingje...

Dr. Immun Hajcseppek

Dr. Immun Hajcseppek
2022. február 17.

Szerintem szuper, egyértelműen gyorsabban nő a hajam és szebb is. Kár, hogy alkoholban vannak feloldva a gyógynövények, ez az én kényes fejbőrömet szárítja, ezért naponta nem használom. Manapság biztos lehetne más megoldást találni az összetevők feloldására, akkor tökéletes lenne a termék.

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj
2022. február 17.

A horribilis árához képest semmivel nem jobb a kedvező árú termékekhez képest. Jelenleg egy 1000 Ft-os természetes szappannal mosakodok, amitől sokkal tisztább és puhább a bőröm, mint ettől az olajos terméktől. Egyébként ekcémás bőrre vettem, azon nem segített. (az Elocom szteroidos krémtől múlt el és azóta se jött ki) Elhasználom az arcomra, de nem újravevős, az biztos!

Borza Teafás Levendulás Krémdezodor Szódabikarbónával

Borza Teafás Levendulás Krémdezodor Szódabikarbónával
2022. február 17.

A szagsemlegesítő hatása vitathatatlan, viszont időnként fájó csomók alakulnak ki tőle a hónaljamban, amik pár nap után elmúlnak. Emiatt nem fogom újravenni, tovább próbálkozok a tökéletes természetes dezodor megtalálásával. Kár...

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2021. december 3.

Magisztrális változatban írta fel a bőrgyógyász az első ekcémás fellángolásomra. 2-3 nap alatt szinte teljesen visszahúzódtak a viszkető foltok. Próbálkoztam több természetes, gyógynövényes krémmel, azonban csak ez segített. Fokozatos elhagyásban vagyok és az Uriage Xémose Cerat krémre fogom cserélni az orvos tanácsára.

Dermaflora 0% Stift Aloe Vera

Dermaflora 0% Stift Aloe Vera
2021. október 27.

Amikor nincs meleg, vagy nem mozgok intenzíven, akkor elmegy, viszont sportolás után/ közben semmit nem ér. Nem vártam izzadság gátló hatást, de sajnos a szagoktól sem véd.

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon

Dr. Immun 25 Gyógynövényes Hajsampon
2021. október 27.

Több sampont kipróbáltam a seborrheás fejbőrömre és ez az első, ami tényleg segített. 2 hét használat után teljesen megszűnt a probléma és azóta nem jött vissza, pedig nem kimondottan korpás fejbőrre ajánlott ez a sampon. Látványosan nő tőle a hajam és szép, fényes is.