mrnn

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé
2021. május 29.

Könnyű, finom illatú krém, ami nekem gyorsan felszívódott,illetve ami nagyon tetszett benne, hogy gyönyörű selymes csillogása van a krémnek és ezt a végeredmény is megmutatta, legalább is én élettelibbnek éreztem használat után a bőröm.

Paese Make Up Base Matte

Paese Make Up Base Matte
2019. január 31.

Az első primerem alapozó alá, eddig egy fölösleges plusznak tartottam ezeket a dolgokat, de ideje volt hogy beadjam a derekam egy próbára és nem bántam meg ! Kellemes viselet, könnyű használat és valóban egy sokkal profibb alapozás a végeredmény :)

Sandel Tubusos Kézápoló

Sandel Tubusos Kézápoló
2016. július 4.

Nekünk is munkahelyi szerzemény. Így hogy "ajándék", külön jó hogy bőven hozza az átlagosan jó szintet. Sokáíg elég,jó az adagolója(nekem a lenyomós fejű van meg). Nálam a kézkrém folyamatosan használva van,így ebből szinte a lakás minden helyiségébe van egy,hogy mindíg kéznél legyen :). Ha jól tudom,az ára is kedvező,így bátran ajánlom mindennapi használatra!

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém
2016. június 19.

hmm...ez a krém remek példája és emlékeztetője számomra hogy ami,másnak nem jó,az neked még lehet az igazi! Imádom ezt a terméket,második dobozom használom és biztos hogy újra is veszem. Az én bőröm egyetlen problémája a zsírosodás,kifénylés,ezt viszont púder nélkül még soha semmilyen olcsó vagy drága alapozó sem oldotta meg,így ettől sem vártam el. Viszont végre megoldódott a szín és fedési problémám. Egységes, természetes, árnyalatommal kompatibilis színné alakul felvtéve,maszkos hatás nélkül,elegendő fedéssel. Az arcom általában kissé pirosabb,ez szépen vissza "nudosítja". Előtte krémezek vagy esetleg a kettőt mixelem,de ha sietek vagy elég hidratált a bőröm,magába viszem fel. Rá egy áttetsző púder és nálam kész is a tökéletes alapozás. Sokáig elég,az ára kedvező.

Mindenkinek ajánlom,egy próbát megér ennyi pénzért :) .

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. június 19.

Sokakhoz hasonlóan,én is azóta használok bátran tusvonalat,amióta meg van ez a kis csodaszer. Igaz véletlenül barnát vettem fekete helyett,de ezt is nagyon szeretem és előbb utóbb beszerzek egy feketét is. Nem olcsó,de megéri az árát. Könnyű vele dolgozni,tartós,nem kenődik.

az előnyeihez képest jelentéktelen hátrány: igazán hajszál vékony vonalat nem lehet vele húzni,az ecset aplikátoros vége helyett (amit én speciál nem is tudok mire használni) lehetett volna egy még vékonyabb, hegyesebb ecset. Illetve,bár látszik,hogy baromi sokáig elég lesz,idővel,mintha romlana kissé az állaga.

Sensodyne Total Care Fogselyem

Sensodyne Total Care Fogselyem
2016. június 19.

Átlagos fogselyem,teszi a dolgát. Számomra,amit leírásnál kiemelnek előnyként,hogy használat közben megvastagszik a szál inkább hátrány. Nem túl kellemes ha valahova még pont befért,kifele meg már nem akar,mert időközben megvastagodott. Volt már más anyagú fogselymem,amit jobban szerettem. Küllemre mutatós. Kicsi,mégis sokáíg elég.

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2016. március 25.

Sajnos nekem nem vált be.

Előnye: könnyű adagolni,szépen eloszlik a vattakorongon,könnyen lehozza a látható festéket.Az ára is barátságos.

Hátránya: az én szemem eléggé irritálja,nem csak akkor mikor véletlen belemegy,de még utána egész este érzem hogy enyhén csíp a szemem és talán kissé homályos is a látásom. A pumpás adagolókkal az a tapasztalatom, hogy az alját már lehetetlen kipasszírozni, igaz erre vásárlás előtt is lehetett számítani.

Nem veszem újra,ennél csak jobb lemosóim voltak,és mivel ez az első olajos lemosóm, valószínű azt is hanyagolom egy darabig.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. december 18.

Az ára miatt vettem meg,áthidaló megoldásnak jó válság idejére,de azért használtam már ennél jobbakat. Az én bőrömnek kicsit erősebb tonicra van szüksége.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2014. május 13.

Én csak párnapja használtam,de mostanra nekem is kipirosodott a bőröm és viszket is,tudom hogy elvileg elmúlik,de itt többen írták h nem,meg hogy rosszabodot,megmondom őszintén nincs kedvem a bőröm kárára kísérletezni :s , szóval abbahagyom a használatát és keresek mást! Egyébként én belső combon használtam,van valakinek vmi bevált más kezelése?

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Mono Szemhéjpúder
2014. május 10.

A 710-es lilac van meg és imádom! Erősen pigmentált gyönyörű szín jó áron és tartós is, kell ennél több?!