mrs.bravo

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal

Miss Sporty Folyékony Korrektor C és E vitaminnal
2014. október 23.

Kaptam,de nem szeretem,mert csillog, inkább szemfesték helyett felel meg nekem,mint korrektornak, szem alá végképp NO.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2014. július 24.

Hígítva használom toniknak és ecsetelősnek a pattikra. Nyáron is hatásos és nem érzékenyít,nem szárít ki. Korpára is ki fogom próbálni. Meg lehet szokni a szagot, a szépségért meg kell szenvedni.

Alverde Camouflage

Alverde Camouflage
2014. március 29.

Az,hogy minden bőrtípusra jó,szerintem nem állja meg a helyét, ugyanis én pattanásosabb lettem tőle. Lágy fénye van,az nem zavart sosem, illata is okés, de még a szemem alá használva is, lejjebb gyulladt csomós pattik lettek másnapra, semmi más bajom nem lenne vele,mert porral fixálva egészjó volt, nem sokáig tartott a kapcsolatunk :(

Palmolive Naturals Moisture Care Pipereszappan

Palmolive Naturals Moisture Care Pipereszappan
2014. február 7.

Teremtőm,de utálom ezt, széjjel szárított. Alattomos gyilok ez a kellemes illatával :@

Corine de Farme Szemfestéklemosó Gél

Corine de Farme Szemfestéklemosó Gél
2014. február 7.

Kis boszi barátnémnek van,próbálni volt szerencsém nemrégiben, nem igazán jött be,mert sok szemfestéket nekem csak kente, vettem volna (nézem,hogy van új is már),de ebben nem leszek a természetesség híve. Tonikozással jött le még csomó szemsmink (alkalmi). Jóillatú,de sok kell belőle így.

Baba Hajbalzsam Minden hajtípusra

Baba Hajbalzsam Minden hajtípusra
2014. január 13.

Olyan egynek elmegy,semmi extra. Az illata nagyon fincsi.
Puha,gubancmentes haj, nem irritatív, nagy örömömre:)

Lorin Rose&Cream Krémhabfürdő

Lorin Rose&Cream Krémhabfürdő
2014. január 13.

Kaptam,tulajdonképpen egy másik habfürcsiért (baba mandarin).
Amennyire nem akartam elfogadni,annyira nagyon bejött!
Nem állítom,hogy őkelme cseppet sem szárít,de le se izélem,
amíg ilyen illata van :P Életem értelme is erre már kiengesztelődött. Hare Jucus ezért a csodáért! :D ommm..

Braun Silk-Épil Supersoft Epilátor

Braun Silk-Épil Supersoft  Epilátor
2014. január 13.

Én hisztirohamot kaptam tőle,annyira fájt a lábamon :S
Stramp egy kínzóeszköz,nem akart meghalni,pedig én próbálkoztam muhhaha. A kis boszi barátnőm (aki megrögzött természet párti) bezzeg szemrebbenés nélkül tűrte, aztán egy lomtalanítás alkalmával megkapta, azt az örömöt, végre nem kell borotva,meg milyen olajjal kell utána bekenni,hogy ne legyen piros :))
kihúztam magam,milyen jót tettem.

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség

Baba Habfürdő Gyümölcsös Frissesség
2014. január 13.

Pár használattal sikerült vakaróznom tőle.
Elajándékoztam. Jó habot képzett,meg illata is fini. Ennyi volt.

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2014. január 12.

Sikerült becserkésznie dm-ben,de nem jártam túl jól,mert amikor átmentem rossmann-ba valamiért,ott olcsóbb lett volna venni majd' 200ft-al, hopp,szóval,benéztem.
Én az illatától annyira nem vagyok elragadtatva,a Kedves meg főleg nem, tömény csokigyár szaga van. Még csak nappal használtam,mert éjjel kimegy a kanapéra aludni,ha használom, olyan szinten nem bírja. A bőröm jó puha lesz utána,nekem csak deréktól lefelé kéne a krémezés, de lehet,így elajándékozásra kerül a 400ml.