mrs.criss

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Arctisztító Tej

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Arctisztító Tej
2018. október 20.

Szépen lehozta a sminket, finom illat, de nekem nagyon csípte a szemem

Mixa Optimal Tolerance Arctisztító Tej Érzékeny Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Arctisztító Tej Érzékeny Bőrre
2018. október 20.

Kezdem azzal h 2t vettem, mert nagyon bevált a mici víz. Hiba volt. A baj az, hogy nem hozza le a szemhéjtusom és a spirálom. 3 vattakorong után meg mindig a fel sminkem a szememen. Nem tudom mire használom majd el...Nem csípi a szemet, az illata nekem tetszik.

Gucci Flora By Gucci Gracious Tuberose

Gucci Flora By Gucci Gracious Tuberose
2016. október 23.

finom friss illat, inkább tavaszra vagy nyárra ajánlom

Diamond Nails Zselé Lakk

Diamond Nails Zselé Lakk
2016. július 29.

Tipikus példája vagyok a gyenge körmű nőnek, akinek a legdrágább és/vagy legjobb minőségű körömlakk is max másfél napot bír ki a körmén (úgy hogy gumikesztyűben mosogat stb) Már belefáradtam a folytonos lakkozgatásba és mindezek ellenére se volt , csak fél napig tökéletes körmöm. Már a műköröm gondolatával játszottam , mikor az egyik barátnőm ajánlotta ezt a lehetőséget. Mit ne mondjak, imádom!!Az elején nem tudtam tökéletesre megcsinálni, de február óta azt hiszem majdnem belejöttem! Tulajdonképp türelem és precizitás kérdése milyen tartós lesz a manikűr (én max 2 hétig hagyom rajta, mert nagyon gyorsan nő a körmöm és 2 hét után már csúnya a nagy lenövés) Legutoljára pl siettem és több helyen is túlfolyt, és ha rámegy a körömágybőrre, sajnos hamarabb fog feljönni. Következőre birkatürelemmel látok neki újból, és azt mondom megéri a pepecselés, mert így 2 hétig gyönyörűek a körmeim! Plusz a 15 ezer forintos szett nagyon hamar visszahozza az árát, mert 1 géllakkozás már 3-4 ezer forint körül mozog.

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Spray

Nivea Invisible for Black & White Clear Deo Spray
2016. május 18.

Nagyon szomorú vagyok. Azon túl, hogy iszonyú szaga van, kimoshatatlan foltokat hagyott több ruhámon.Azt még hozzátenném, hogy izzadásgátlásban is gyenge.Én nem tudom ezt ki veszi meg 1-nél többször.

Borotalco Original Spray Deodorant

Borotalco Original Spray Deodorant
2016. április 30.

Az illata nekem nagyon tetszik.Az kevésbé, hogy fehér foltot hagy és ahogy többen írták egy idő után én is érzek magamon enyhe izzadságszagot a dezodor illata mellett, ami teljesen kiborít, mert kb 15 éve nem fordult ez elő és sokkal szarabb/olcsóbb dezodorok mellett sem történt meg. Hatalmas csalódásomat csak az enyhíti egy kicsit, hogy kb 700 forintért vettem.

St. Ives Apricot Scrub Sensitive Skin

St. Ives Apricot Scrub Sensitive Skin
2016. január 20.

Régen imádtam, akkor még 5-6 éve itthon is lehetett kapni. Most Amerikából hoztak nekem és nem ugyanaz már :( más illat,állag, pedig ugyanaz van ráírva). Ettől függetlenül nagyon jó, de sokkal jobb volt korábban.

Schauma Regeneráló és Ápoló Hajbalzsam

Schauma Regeneráló és Ápoló Hajbalzsam
2015. november 16.

Vándor-Sándorként került hozzám, és tényleg nagyon finom az illata :) Nekem is sajnos elég szárazak a hajvégeim,remélem folytatódik ez a pozitív tendencia, amit ez a balzsam elindított. Én hajmosás előtt teszek a hajam alsó felére bőven, bezacskózom és így dunsztosodik hajmosásig.Kifejezetten hatásos!

Lady Stella Szőlő Tonik Szőlőmagolaj Kivonattal

Lady Stella Szőlő Tonik Szőlőmagolaj Kivonattal
2015. november 6.

Ajándékcsomagban volt, elhasználtam,elégedett voltam. Nem okozott irritációt,pattanásokat, nem szárított, nem is zsírosított. Újravenném,de még van a szekrényben más amit el kell használjak előtte. Ne hagyjátok, hogy a marketing meghülyítsen! Gagyi csomagolásban is lehet értékes dolog :)

Lady Stella Szőlő Szemránckrém

Lady Stella Szőlő Szemránckrém
2015. november 6.

Anyukám 59 éves, elhihetitek már majdnem mindent kipróbált. De ez!! Ez a krém valami csoda!! a fekete karikáit illetve két oldalt a karikák alatt a felpüffedt bőrt egyszerűen kivasalta...persze rendszeres használattal.Én nagyon ajánlom,annak ellenére hogy ennek a márkának 0 a marketingje, gagyi a csomagolása, de maga a krém,ami a lényeg lenne,aranyat ér. És ezt úgy mondom, hogy évek óta minden szülinapra és karácsonyra drága ránctalanítókat kap tőlem, de semmitől sem volt ennyire gyönyörű a bőre. Nyilván 59 évesen vannak szarkalábai,azt csak a botox tűntetné el, de egyébként 20 évet simán letagadhat. :)