mrs.imperator

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Catrice Infinite Shine Szájfény

Catrice Infinite Shine Szájfény
2024. február 13.

Nagyon jó szájfény, a Rose...would you? nude árnyalat abszolút kedvenc....én kontúrceruzára kenem fel és abszolút hidratálja az ajkakat bár az nem igaz hogy non sticky, mert bizony ragad de csodálatos szín és sok pigment van benne nem egy folyós gagyi hanem tényleg jól fed, sűrű, krémes és pompázatos. teljesen véletlenül vettem meg de jó döntés volt :)

Isana Intensiv 10% C Vitamin Szérum

Isana Intensiv 10% C Vitamin Szérum
2024. február 11.

Számomra nagyon erős és abszolút felesleges a mű narancs illata. Kissé ragacsos a finishe, illetve rétegző rutinban is érdemes az előtte felvitt szérum és az ő felvitele között kicsit többet várni mert feloldja az előzőleg felvitt terméket. Amúgy nem rossz.

Isana Pure 24H Creme Nappali Krém

Isana Pure 24H Creme Nappali Krém
2024. február 11.

Ár-érték arányban verhetetlen, folyósabb állagú, közepesen hidratáló, enyhén ragacsos és fénylő finishű natúr krém. Inkább tavaszra, nyárra ajánlanám, téli szezonban én hozzáadok pár csepp levendula olajat. Normál bőrre ajánlom, vízhiányosra szerintem kevés.

NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil SPF30 Daily Moisturizing Primer

2023. október 24.

Teljesen odáig voltam érte hogy fényvédős is, ráadásul SPF 30 ami önmagában megállja a helyét, kellemesen elkenhető, hidratáló és jólesik a bőrömnek, aztán jöttek a gebaszok mint a reggeli rutinban elfogadhatatlan kukacosodás, a fura ragacsos, gumiszerű állaga, a bőrről úgy lehet konkrétan lehúzni szinte mint egy maszkot. Elég bosszantó amikor az ember reggel sietne és az arclemosó és C-vitamin szérum után ezt felkenve esélytelen a smink mert kukacos mint állat :( a másik furcsaság ami feltűnt vele hogy egy utazás alkalmával kis tégelybe nyomtam ki belőle, és ki kellett dobnom a kis utazós tégelyt mert még festékhigítóval, körömlakklemosóval sem lehetett belőle kimosni!!!! Nem csak szérum után kukacosodik hanem egyszerűen erre nem lehet sminkelni. Nagyon sajnálom mert baromi jó termék lenne. Mivel primerként van feltüntetve de pont erre alkalmatlan, 2 csillagot is levonok. Ja és nem is olcsó tegyük hozzá. A NYX Bare with me termékcsaládját amúgy szeretem. Egy ideig kerestem hogy újraveszem de már sehol nem találtam, de így jobb is.

Kérastase Specifique Bain Divalent Sampon

Kérastase Specifique Bain Divalent Sampon
2023. október 14.

Persze egyből kettőt is rendeltem belőle, utolsó esélynek tartott “csodaszer”-ből… nem működik, másnapra ugyanúgy csatak zsír a fejem, de még korpásít is ami soha életemben nem volt eddig, én csak abban reménykedtem hátha kitolja a hajmosást plusz egy nappal, de álmodik a nyomor…. Cserébe borzasztó drága és semmivel sem tud többet mint egy drogériás társa. Sőt, csak rontott. Első próbám a márkával és az utolsó is. Óriási csalódás, végtelenül szomorú vagyok :(

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2023. augusztus 7.

Ez a krém jelenleg számomra a tökéletes fényvédő! Sajnálom hogy nem találtam rá hamarabb. Elképzelni se tudtam hogy van olyan napkrém arcra, ami nem fényes, zsíros, fehér trutyi… konbinált bőrömre maga a tökély. Azonnal beszívódó, full matt finish. Maximálisan elégedett vagyok. Árban is szuper mert 50 milis, a Revox 50-es fényvédője meg csak 30 milis és árban nem nagy a különbség. A csomagolását is szeretem hogy tégelyes és pumpás.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Száraz és Érzékeny Bőrre
2023. augusztus 1.

Na ez rendesen letakarít mindent! Finom illat, jó ár, pici adag elég belőle. Nagyon finom szemcsék, nekem is a homok jutott róla eszembe. Sűrű krémes állag.

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre
2023. augusztus 1.

Mint kézkrém nem a legjobb, kb negyedóránként kéne kenni hogy hidratáljon, csak az illata jó, mert imádom a vanília illatot. A testápoló változata sokkal jobb. Nem éri meg az árát, harmadennyiért sokkal jobb kézkrémeket veszek.

Lavozon Med Ultrasensitiv Sonnenbalsam LSF50+

Lavozon Med Ultrasensitiv Sonnenbalsam LSF50+
2023. július 8.

Hamar beszívódik, kicsit fura illata van de nem zavaró. Testre használom. A Lavozon Med AfterSun krémet használom utána, ami egy csoda! Jó termékek, elérhető áron :) nem kukacosodik egyik sem, szuperek!

Biotherm Life Plankton Elixir Arcápoló Szérum

Biotherm Life Plankton Elixir Arcápoló Szérum
2023. június 17.

Mintát kaptam belőle amit imádott a bőröm, azonnal beszívódó, lágy szagtalan könnyen eldolgozható igazán kellemes kis szérum.