mrs.imperator

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló
2020. november 8.

Mintát kaptam belőle, az alapján eléggé tetszett. Finom illatú, azonnali beszivodo, nem zsíros krém. Azonnal hidratál. Lehetseges hogy egyszer beszerzek egy tegellyel ha kifogyok az arckremekbol :) borfiatalito hatásáról nem tudok ennyi alapján nyilatkozni.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2020. október 16.

Jó állaga van, finom illattal. Foreo Luna minivel használom, elég jól megtisztítja az arcom, plusz pont hogy a csomagolás újrahasznosítható és újrahasznosított anyagból is van. Jobban bejött ez a zselésebb arctisztító állag mint a habos meg vizes nagyon folyékony tisztítók. Alapjáraton elégedett vagyok a Garnier Bio termékcsaláddal, több terméket is kipróbáltam, szerintem ez egy jó irány :)

Garnier BIO Hidratáló Krém Bio Argánolajjal

Garnier BIO Hidratáló Krém Bio Argánolajjal
2020. október 16.

Egészen megszerettem ezt a kis krémet, utazashoz kifejezetten szeretem vinni , a csomagolása praktikus, egyszerűbb betenni egy neszeszerbe mint a nehéz üvegtégelyes krémek. Kellemes illat, jól hidratál, szeretem :)

Agria Szappan Natúr Samponszappan Csalánnal és Diólevéllel

Agria Szappan Natúr Samponszappan Csalánnal és Diólevéllel
2020. szeptember 18.

Az első samponszappanom, igazán meg vagyok vele elégedve, nagyon jó és olcsó is a többi neten rendelhető samponszappanhoz képest! 300 Ft és sokáig elég. Egyből kettőt is rendeltem belőle. Nagyon jól habzik, hajon és kézen is, nincs külön illóolajjal illatosítva. Hamar zsírosodó és eléggé hulló hajamra választottam (a csalánlevél és diólevél főzet miatt különösen). Tökéletesen tisztít, a hajam szinte csikorog vizesen mosás után, annyira tiszta lesz :) Aztán leöblítem ecettel, lemosom, ilyenkor még mindig nehéz érzésű a haj,de szárítás után már csodálatos. Aki samponszappan használata mellett dönt, olvasson utána mert kicsit macerásabb folyamat mint a bolti samponok, de megéri! Ne mérgezzétek tovább a hajatok és a fejbőrötök mindenféle szilikonos kemikáliás szintetikus anyaggal. Megéri kicsit több időt rászánni. Sőt a zsírosodás folyamatát lassítja, így aztán már elég lesz ritkábban is megmosni. 2-4 hét kell az átálláshoz míg a hajad megszokja a szappant, és nagyon figyeljetek oda az alapos ecetes öblítésre utána, hiszen ha nem mossátok ki jól a szappandarabkákat, szárítás után zsíros érzetű lesz a haj. Tehát alapos ecetes öblítés és zuhany! A hajatok a természetes kényeztetést egészséges ragyogással fogja meghálálni :)

Update: Hajmosás és almaecetes öblítés után nem maradt egyáltalán zsíros, nehéz érzésű a hajam hanem tökéletesen tiszta és könnyű :)

Cien Testápoló

Cien Testápoló
2020. augusztus 5.

Ár-érték arányban a legjobb! Szeretem a Cien termékeket, a sminktől kezdve a naptejeken át a krémekig, az intim tusfürdőtől kezdve mindegyikkel meg vagyok elégedve. Ez a testápoló nagy kedvencem mert potom összegbe kerül, nagy kiszerelésű, mindennapos használat mellett is sokáig elég. A világoskék kupakos nyári testápolónak ajánlott, extra könnyed, soft állagú, kellemes illatú és azonnal beszívódik, könnyen kenhető. A sötétkék kupakos először talán kissé ragacsosabbnak tűnhet, egy nehezebb krém, de szintén azonnal beszívódik, én mindkettőt imádom, évszaktól függően...Most épp sötétkék kupakos van így ezt használom nyárra, a naptól kipirult bőrömet gyönyörűen táplálja és nyugtatja :) Csak ajánlani tudom mindkettőt! Messze vannak olyan jók - ha nem jobbak mint a 2000 Ft-os "márkás" társaik.

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)
2020. augusztus 5.

Még mindig ez a jelenlegi kedvenc arckrémem :) Nekem vegyes bőröm van, az arcom igényli a hidratálást, a T-vonalam viszont eléggé zsíros, fénylő és miteszeres. Reggel és este kenem be és azonnal megnyugtatja a szárazabb, feszülő részeket. Azonnal beszívódik, nem marad zsíros a tapintása. Nagyon enyhe illatú, nem tolakodó és mű ami nálam plusz pont. Ha elfogy, újra fogom venni. Több Mixa krém próbálása után egyenlőre ennél maradok :) Gyengébb krémek után előfordult hogy többször is be kellett kennem az arcom de itt nincs ilyen probléma, a hidratáló hatása gazdag és azonnali az eredmény :)

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2020. május 19.

Nem vagyok pszoriázisos és nem száraz a bőröm de mivel ez a termék minden rossztól mentes, tök jó testápoló. Szépen hidratál, tetszik hogy ilyen natúr. Azonnal enyhíti a bőr irritációját.

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló
2020. május 19.

Nagyon tetszik az illata, a kiszerelése is jó nagy, testápolónak használom, könnyű állagú, megfelelően hidratál és gyorsan beszívódik. Ár-érték arányban egy jó kis krém :)

Jean Paul Gaultier MaDame

Jean Paul Gaultier MaDame
2020. május 19.

Sajnos lemaradtam róla.... 10 éve találkoztam vele először és nagyon megtetszett a menő üvege és az illata olyan felejthetetlen és érdekes volt hogy azóta sokszor eszembe jut.... Szívesen birtokolnék egyet....de ezek szerint már tényleg nem gyártják :(

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Sampon
2020. április 26.

Tényleg fényesebb lett tőle a hajam :) az illata brutálisan erős és mű mégis valahogy finom és kellemes. Ez egy nehezebb krémes ápoló sampon, száraz hajuaknak ajánlanám, zsíros hajra iszonyatosan tömény.