MsEevy

Regisztráció dátuma: 2012. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Konopka's Volumennövelő Sampon

Dr. Konopka's Volumennövelő Sampon
2018. április 16.

Borzasztó állapotba került tőle a hajam :( Mintha egy nagy pókháló lett volna :( Drága és nagyon rossz sampon :(.

Neobio Volumen Sampon

Neobio Volumen Sampon
2015. február 15.

Nagyon vékonyszálú, kevés hajam van. Ez a sampon viszont csodákat tesz vele! Miután megmosom, és megszárítom a hajam, nagyon fényes lesz, és érezhetően dúsabb! Igaz, tényleg kicsit kócolja a szálakat, de egy kis hajlakkal ezek a babahajak lesimíthatóak. Nagyon szeretem, igaz, hogy drága, de egészségesebbé teszi a hajam!

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2014. december 18.

Az illata eleinte nagyon tetszett, de egy idő után mintha megváltozott volna. Savanykásabb lett. Sajnos nekem nem vált be annyira, mert a felvitel után kis idővel mintha elkezdene a szám lehámlani. Szerintem csak még jobban kiszárítja a szám :(

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2014. november 1.

Nagyon jó kis szemhéjtus :) Nem kenődik el, gyorsan szárad, szép sötét fekete színe van :) Kicsit nehéz lemosni, de ettől még tökéletes.

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum
2014. november 1.

Nagyon kellemes az illata, nekem jobban bejön, mint az avonos hajvégápoló. Selymessé teszi a hajvégeket :)

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajhab

Nivea Diamond Gloss Gyémántfény Hajhab
2014. november 1.

Az illata nem jó, nem is nagyon tart, plusz még a hajam is gyorsabban zsírosodik tőle, és kemények lesznek, összeállnak a tincseim tőle.

Gliss Kur Hyaluron Filler Hajregeneráló Sampon

Gliss Kur Hyaluron Filler Hajregeneráló Sampon
2014. november 1.

Zsíros, vékonyszálú a hajam. Épp elfogyott a gyógysamponom, ezért csak levettem a polcról ezt a sampont, mert tetszett a csomagolása. Az illata nekem tetszik, jól habzik. A hajam sajnos gyorsan zsírosodik tőle, és nagyon nehéz kiöblíteni rendesen, így száradás után a hajam a fejemre lapul.

Body&Soul Lotus & Sheabutter Testápoló

Body&Soul Lotus & Sheabutter Testápoló
2014. augusztus 3.

Nekem ez az illat van meg, nagyon finom, édeskés, marcipán illata van. Az állaga híg, óvatosan kell pumpálni. Könnyen beszívódik, és sok testápolóval ellentétben nagyon sokáig megtartja az illatát. :) Megérős :)

Oriflame Pure Skin Mattító Krém

Oriflame Pure Skin Mattító Krém
2014. február 21.

Remek illatú kis krém! Órákig érezni magamon felkenés után.Puhít, hidratál, de nem mattít. Kis kiszerelésű, és drága, de azért 4!

Avon Solutions Complete Balance Mattító Tonik

Avon Solutions Complete Balance Mattító Tonik
2014. február 21.

Ennek a mattító toniknak az egyetlen hibája, hogy NEM MATTÍT. Kb annyit érek vele, mintha vizes vattapamaccsal törölném át az arcom.