MsKors

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30
2018. január 9.

UPDATE
Nagyon jól működött és nagyon szerettem de a bőröm valahogy megvilágosodott (ha már én nem, legalább a bőröm...) így sötét lett nekem a 02-es árnyalat. Amit tartalékba vettem következőnek amikor az előző már fogyóban volt, így bontatlanul eladóvá vált, keresd az eladó termékek között! Sajnálom, mert tényleg nagyon jó minőségű cucc.

2017. január 15.
A második tubust használom épp, iszonyú mennyiségű pénzek kidobása után, számtalan egyéb korrektorral való sikertelen próbálkozásom követően (vagy nem volt szín, vagy elképesztően drága volt egy kis mennyiség, vagy az összetevőiben volt kivetnivalóm, vagy beleült a ráncokba, esetleg szárított...) találtam rá erre a korrektorra. Mintha a fél lábamat akarták volna, úgy adtam a kártyám a pénztárnál, akkor még nem tudtam, hogy mennyire megéri. Először is, a 02-es árnyalat egy az egyben a bőrömmel megegyező szín. Másodszor, nem kevés mimikai ráncomba nem ül bele, harmadszor több, mint egy évig elég volt az első tubus, pedig nem gyengén kentem minden áldott nap. S mivel minden áldott nap, ezért is volt fontos, hogy aránylag szépek legyenek azért az összetevők, így esett erre a termékre a választásom. Ja, negyedszer: a vesebetegekkel vetekedő karikáimat ugyan önmagában nem tűnteti el maximálisan, de pont eléggé ahhoz, hogy még egészséges legyen az összekép a mindennapokban. Ha meg alkalom van és kell a porcelánbaba fej, akkor az alapozó plusz ez, fixáló púderrel és kész is a gyönyör.
Mindenképpen újraveszem, a többi korrektorom (Rimmel, Astor, NYX - bár ez nagyon jó, de tényleg!, Maybelline, Catrice) azóta nem használom.

PS Vitamin E Smoothing Moisturising Hand Cream

PS Vitamin E Smoothing Moisturising Hand Cream
2017. február 2.

Nagyon hamar beszívódik és puhává varázsolja a kezem. Külön tetszik ez a pici kiszerelés, abszolút táskabarát.

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet
2017. január 29.

Dobtam egy hátast... Triclosan?? Jézusom.
Imádom az illatát, nyárra meg is rendeltem a testpermetet amit fújkáltam, mint a bolond, de valamire allergiás lehettem, mert nagyon égett és kipirosodott a bőröm ahová fújtam, így abbahagytam a használatát, a végét (ne kövezzetek meg...) wc illatosítóként használtam el.
Most, hogy látom az összetevőlistát, egy cseppet sem bánom, pedig eddig bántam. Biztosan nem veszem újra, inkább a tusfürdővel machinálok akkor már...

UPDATE: Nincs benne triclosan! (Mondjuk tök felesleges is lenne, semmi funkciója nem lenne a termékben.) Így egy helyett megérdemli a 4 csillagot, mert finom illatú csak én nem tolerálom.

Rimmel Fix & Perfect Pro Primer

Rimmel Fix & Perfect Pro Primer
2017. január 22.

Az első primerem, így nincs összehasonlítási alapom. Tetszik az illata, valamennyire egységesíti az arcbőrt de valahogy többet vártam volna tőle. Ha elfogy nem fogom újravenni az eléggé rusnya összetevői miatt.
Igazából kicsit az az érzésem, hogy ezt egy jól eltalált sima arckrém is tudja hozni. Viszont annyi tény, hogy nagyon selymessé teszi az arcom.

Frottee Szárazsampon

Frottee Szárazsampon
2017. január 22.

Ez volt az első szárazsamponom, azt hittem én rontok el valamit vagy én nem tudom használni rendesen, de más hasonló termékek jobban teljesítettek. Nem venném újra.
Szinte semmit sem csinált, inkább csak rontott a helyzeten és az egyébként világos hajamon a legkevesebb is meglátszott. (Vagyis én láttam, Anyukám szerint nem látszott. )

Lush Prince Charming Tusfürdő

Lush Prince Charming Tusfürdő
2017. január 22.

Nagyon remélem, hogy valamilyen formában még visszatér közénk ez a kis csoda, nagyon jó volt. Igazán érdekes illatkompozíció volt ez, becsapott a rózsaszínsége, azt hittem nagyon cukorkás-édes lesz, de nem. Szerettem. :)

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder
2017. január 22.

Poros hatású, még a páromnak is feltűnt, hogy mi a frász van a fejemen... Nem venném újra. Csak azért két csillag, mert a L'Oreal termékekkel egyébként jóban vagyok.

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2017. január 22.

Ritkán használok alapozót, csak amikor valami olyan eseményre megyek ahová kell a vakolat. Alapvetően nem sok bőrhibával rendelkezem, nem kell az erős fedés, nem is szeretem ha nem látszik át egy kicsit a természetes pír.
Ez az alapozó pont annyira fed amennyire én szeretném, természetes hatása van, nem csíkoz, jó illatú (minek?), nagyon sokáig elég - mondjuk ez nem nehéz, mivel nem használom olyan sűrűn.
Púder nem árt fölé.
Jah, és végre egy ami nem sárga!

UPDATE: Azóta unokatesóm is rászokott, én meg vettem két másikat amik után visszatértem ehhez. Jobb, mint elsőre gondoltam! Nem kopik!

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej

Yves Rocher Expert Reparation Testápoló Tej
2017. január 22.

Nagyon jó! Mindent hoz amit egy testápolónak hoznia kell.
Az illata egy babakencére emlékeztet, nagyon visszafogott. Tetszik, bár kaptam, ha elfogy újraveszem.

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Ghánai Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2017. január 22.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé egy mii kiszerelést, továbbadtam Anyukámnak, ő nagyon szerette, nekem nagyon furcsa volt az illata.