Msnszktms

Regisztráció dátuma: 2018. február 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2018. szeptember 25.

Mesés az illata, engem a sztracsatellás görög joghurtra emlékeztet.
Nem szárítja a bőröm sem, puha és sima lesz fürdés után.

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen
2018. július 18.

Nagyon durván sebes és korpás volt a fejbőröm. Egészen extrém eset volt, már bőrgyógyászhoz is bejelentkeztem mikor az egyik ismerősöm ajánlotta ezt a terméket, amolyan utolsó esélyként. Kipróbáltam és nem akartam hinni a szememnek. A harmadik használat után már a probléma 90%-át megoldotta. Az ötödik használatnál már 100%-os eredmény volt. A fejbőröm sebessége elmúlt, a korpa szintén. Nagyon ajánlom minenkinek!!!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2018. március 2.

Maximálisan megérdemli a körülötté lévő Hype-ot, nagyon jó kis termék. Gyönyörűen hidratál, a legjobb ajakápoló amit eddig csak használtam. Mentolos, enyhén bizsergető érzést kölcsönöz. Szerintem borzalmasan drága, de messze veri az összes olcsóbb társát.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2018. március 2.

Az én zsíros-kombinált bőrömnek igazi csoda.
Nagyon hűsít, frissít, igazán tiszta érzetet hagy maga után. Arcmaszkként illetve bőrradírként alkalmazom, nagyon meg vagyok elégedve.

Tipp: Bőrradírként használva az alkalmazás előtt 10 percig törölközővel letakarva a fejünk hajoljunk egy párolgó vízzel telt edény felé, hogy szépen kitáguljanak a pórusaink.

Hatalmas pluszpont, hogy lassan 2 év kihagyás után ismét elővéve pontosan ugyan olyan frissességet, tisztaságot biztosít mint az első alkalommal!

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. február 28.

Sminklemosónak tökéletes termék! Tonizálás céljából nem javaslom, nem vettem észre, hogy kellően tisztítana. Ragacsos érzetet hagy maga után ami enyhén kényelmetlen, de mindent összevéve nem rossz termék, smink eltávolítására tökéletes!

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. február 28.

Nagyon jó kis alapozó a mindennapokra! Közepes fedése van mely építhető. Ha kellően hidratált a bőrünk, nem emel ki száraz részeket, sminkszivaccsal gyönyörűen el lehet dolgozni. Könnyű vieselet, valóban matt végeredménnyel. A pórusösszehúzó tulajdonságot nem tapasztaptam, csak emiatt 4 csillag. Ajánlom bátran mindenkinek:)