mspotts

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babor Skin Protect Cream

Babor Skin Protect Cream
2018. december 9.
(!)

Szintén tesztelőként próbálhattam ki a Babornak ezt a termékét, és 1-2 apróságtól eltekintve meg vagyok vele elégedve, azt nyújtja, amit ígér. Az állaga kissé vajszerű, és bár az előttem véleményezők tapasztalatai nem ezt támasztják alá, sajnos, én nem tudok olyan keveset felkenni belőle, hogy azonnal, maradéktalanul beszívódjon, hagyni kell neki erre egy kis időt. Mivel nem sminkelek minden nap, így ez nem jelent problémát, de biztosan nem használnám alapozó alá. Ezen kívül csakis jót tudok mondani róla, nagggyon kellemes illata van, éjszakai krémnek tökéletes, reggelente mindig pihe-puha arccal ébredek. A téli hidegekben biztos, hogy az arcápolás elsővonalas védelmét ez a krém jelenti majd.

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2018. szeptember 16.

Hajmosás után mindig fújok belőle a hajamra, mert egyébként lehetetlenség lenne kifésülni ezt a szénakazalt a fejemen. Én úgy vettem észre, hogy fényt is ad a hajamnak és az illatát is szeretem. A legtöbb balzsamtól, akármilyen kis mennyiséget is használok, gyorsabban lelapul/zsírosodik, szóval ez nálam nagyon bejött.

Avon My Attitude Kölni

Avon My Attitude Kölni
2018. szeptember 16.

Nekem valamiért Katy Perry Indi kreációjára hajaz (még az üvegében is)... Mindkettő hoz valami kókusszerűt, bár az Indi sokkal, de sokkal markánsabb illat. Ez kicsit púderes-kókuszos valami... és a tartóssága miatt sem lett nagy favorit. Pedig nem lenne egy rossz illat, csak valahogy nekem hiányzik belőle valami plusz... nem tudom, mire gondolhatott a költő, nekem sajnos, befejezetlennek tűnik, sokkal jobb is lehetne... tényleg sajnálom

Katy Perry's Indi EDP

Katy Perry's Indi EDP
2018. szeptember 16.

Nagyon szeretem, az egyedüli problémám vele a tartóssága... de ezen kívül nem lehet rá egy rossz szavam sem, őszi-tavaszi illatnak tökéletes!

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral
2018. szeptember 16.

Egy újabb termék, amiről szintén csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. Nem ragacsos állagú, mint sok másik bőrradír társa, amiket lehetetlenség normálisan és nagyobb felületen eldolgozni. Könnyű lemosni és kevés is elég belőle 1-1 zuhanyzás alkalmával, ami után a finom, puha bőr érzetét hagyja. Az illata pedig isteni:)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)
2018. szeptember 16.

A legkedvencebb kedvenc kézápoló termékem az eddigi összes közül. Heti egyszer használok egy kis adagot belőle, kb 10 percig szoktam hagyni, hogy "dolgozzon", és amikor lemosom, mintha nem is az én kezem lenne, selymes és pihe-puha lesz. Sokáig elég, nem is drága, biztosan újravevős.

Thalgo Merveille Arctique Gél-Krém Testápoló

Thalgo Merveille Arctique Gél-Krém Testápoló
2018. szeptember 16.

Tényleg kellemes, tejes-krémes állagú, könnyen eldolgozható és gyorsan beszívódó krém, ami bársonyos és hidratált bőrt eredményez és egész sokáig érezni lehet a finom illatot, amit magával hoz. Csak pozitívat tudok róla mondani, tényleg... Viszont azért várok az újravásárlásával, mert az 50USD/200ml arányt picit sokallom.

dr. Organic Snail Gel Csigagél

dr. Organic Snail Gel Csigagél
2018. szeptember 8.

Csiga ide vagy oda, sajnos, nekem nem hozott semmi extrát magával ez az arcápoló, pedig hagytam rá neki időt. Kb február elejétől májusig naponta használtam, de már csak azért nyomtuk végig együtt, mert nem volt szívem kidobni, viszont tuti nem újravevős. Semmi bajom ezzel a csigagéllel, minden bizonnyal jól hidratál, hiszen nem feszült a bőröm, de azért nem egy csodaszer. Ezért az árát is picit irreálisnak tartom.

Nina Ricci Luna EDT

Nina Ricci Luna EDT
2018. szeptember 8.

Amióta nincs már Pussy Deluxe Superluxury, azóta keresek valami nagyon hasonlót (még mindig keresem :))), de talán még mindig Nina Ricci Lunája tud belőlem hasonló érzéseket kiváltani. A két illat közötti legnagyobb különbséget abban érzem, hogy míg a Superluxury babapúderes akkordokat pengetett, addig a Luna picit erőszakosabban vaníliás. De engem nem érdekel, én így szeretem! :D

Pussy Deluxe Superluxury

Pussy Deluxe Superluxury
2018. szeptember 8.

Tinédzser éveimtől csak ezt használtam egészen addig, amíg egyszer csak megszűnt. Azóta is keresem és még csak hasonlót sem találok :(((