msvelvet

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Palmer’s Pregnancy Cocoa Butter Formula Intenzív Testvaj Striák Ellen

Palmer’s Pregnancy Cocoa Butter Formula Intenzív Testvaj Striák Ellen
2021. április 12.

Jól hidratál, reggelre nagyon jó puha lesz tőle a bőröm. Hosszútávú hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni. Mínusz egy csillagot az állaga miatt kapott: rettenetesen kemény, mintha illatos gyertyaviaszt akarnék magamra kenni, alig tudom kirobbantani a tégelyből. Az illata kellemes, nem túl erős, édeskés

Physicians Formula Murumuru Butter Eyeshadow Palette

Physicians Formula Murumuru Butter Eyeshadow Palette
2020. november 18.

Én is akciósan vettem, nem a képen látható színeket, hanem a kicsit világosabb verziót. Már régóta nézegettem, de a teljes árat sajnáltam érte és így utólag talán annyit nem is ér. A színek szuper pigmentáltak és jól kombinálhatóak és az illata is valami brutál jó, viszont tényleg rettenetesen porzik. Nekem alappal nagyon tartós is (olajos szemhéjam miatt mindent alappal használok), este, akár edzés után is pont olyan, mint amivel reggel elindultam.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2020. november 18.

Akkora csoda ez a parfüm, legnagyobb szerelmem lett, pedig először ki sem akartam próbálni. Sokat olvasgattam róla, mielőtt az első fújóst beszereztem belőle nagy elvárásokkal. Sokan írták, hogy nagyon tartós is, ezért mikor megérkezett és már a csomagból áradt az illat, nem mertem magamra fújni, mert ha nem tetszik majd meg sem tudok tőle szabadulni :) És hát amit a csomagból kiéreztem, az nem tetszett, olyan tipikus nagyi illatnak tűnt. Ezért egy pár hónapig csak úgy állt nálam, már gondolkodtam, hogy túladok rajta, de aztán mégis kipróbáltam és ez lett a vesztem :) Rajtam leginkább a mandulát és a ribizlit lehet érezni, szuper jó, nem egy tucat illat. Nagyon tartós és nagy hatósugarú is, gyakorlatilag egy fújás elég belőle reggel. Nekem abszolút téli illat, nyárra azért nagyon nehéz lenne, de hűvös időben jól érvényesül.

Balea Copacabana Bodycreme

Balea Copacabana Bodycreme
2020. július 18.

Jöttem felpontozni :) Először a csillámos verziót vettem meg úgy, hogy a boltban nem volt időm szagolgatni. Aztán itthon felkenve teljesen függő lettem az illatától, visszamentem megnézni, hogy mi van még ebből a termékcsaládból. Akkor találtam ezt a krémet és hát valami fantasztikus. Annyira szuperül hidratál, este felkenve reggelre pihe-puha bőrt eredményez, az illata hosszan megmarad. Én imádom, jó lenne, ha nem limitált lenne.

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2019 EDT

Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2019 EDT
2020. július 4.

A Bronze Goddess nálam abszolút a nyári illatok csúcsa, pár éve találtam rá és akkor még sikerült szereznem a 2008-as eredetiből egy bontott üveggel. Sajnos minden jónak vége van egyszer, ez is elfogyott, így most beszereztem a legújabb verziót. Nagyon hasonló az illat, talán még krémesebb, viszont közel sem olyan tartós, mint az eredeti, naponta többször után kell fújnom, hogy érezzek belőle valamit. Nem lesz egy gazdaságos darab, csak ezért 4*

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2020. április 18.

Csak pár napja használom, de az első benyomásom nagyon jó: szuper gyorsan beszívódik, hidratál, reggelre szebb bőrképet eredményez. Nekem önmagában kevés, használok más krémet is mellé. Az illata finom, nem tolakodó, a csomagolás kifejezetten elegáns, jól mutat a fürdőszoba polcon.

Maybelline The City Mini Palette

Maybelline The City Mini Palette
2019. október 29.

Ez már a második olyan Maybelline palettám, ami másokon működik, de rajtam nem. Kézfejen próbálva jónak tűnt, de szemhéjon még alappal is alig látszik és rettenetesen porzik is. Annyival jobb, mint a Blushing Nudes, hogy legalább a szemem nem irritálja, de egy nagyon szolid nappali sminken kívül nem tudok belőle mást kihozni. Nem érte meg az árát :(

Issey Miyake L'eau D'issey Pure Petale De Nectar Issey Miyake EDT

Issey Miyake L'eau D'issey Pure Petale De Nectar Issey Miyake EDT
2019. október 29.

Még nyáron egy Douglas-os rendelésemhez kaptam belőle mintát és nagyon megfogott, hogy végre nem egy tucat rózsás illatt, meg is vettem, mert épp akciós volt. Aztán hirtelen meg is bántam, mert nyári melegben rettenetesen folytogatott, nem bírtam magamon elviselni. Most, hogy végre hűvösebb van mégis működik, rajtam a rózsa és a méz dominál. Tartóssága 5-ös, a reggeli fújás még este is érződik, nem csak bőrközelben.

Trend It Up Soft Crystal Eye Shadow

Trend It Up Soft Crystal Eye Shadow
2019. február 5.

A rose gold árnyalatot vettem meg először akciósan, nagyon szépen pigmentált, alappal tartós is nagy kedvencem lett. Ezen felbuzdulva megvettem a zöldet is, de annak az állaga valahogy másabb, nem bejövős, ezért levonok egy csillagot.

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons

L'Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons
2018. április 16.

Ez az illat maga a tavasz! Pont olyan, mint egy napsütötte tavaszi délután, a langyos szél virágillatot hoz, csivitelnek a madarak :) Én leginkább a hársfa virágot érzem benne, attól olyan zöld-ropogós az egész, fincsi! A tartóssága nem tökéletes, de ha fél nap után már nem érzem, akkor újra fújom, nálam ezzel nem veszít csillagot.