mt22

Regisztráció dátuma: 2013. március 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Palmolive Naturals Pampering Touch Morbido Piacere Tusfürdő

Palmolive Naturals Pampering Touch Morbido Piacere Tusfürdő
2016. március 26.

Valóban nem érződik rajta a kókusz, de ennek ellenére nagyon finom illata van, krémes, jól habzik. Egyszóval olcsón kapunk nagyon jó minőséget!

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2016. március 26.

Némelyik árnyalat szuper, némelyik katasztrófa...Pl.: Most rendeltem a Wine and dine me árnyalatot, de nagyon-nagyon csíkoz, szinte használhatatlan. Ezzel szemben a Fire cracker és a Fabulous árnyalatok tartósak és szépen fednek. Nem is értem hogy csinálják ezt egy terméken belül...de sajnos nincs kedvem kísérletezni, hogy vajon a következő árnyalat jó lesz-e vagy sem. Ezért jó indulattal is csak 3 csillag.

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító
2016. március 26.

A korábban használt avonos arclemosók után hatalmas, kellemes csalódás! Nagyon jól végzi a dolgát, eltávolítja a szennyeződéseket, leszedi a maradék sminket, puhává varázsolja a bőrt és nem szárít, bár én hidratálok utána. Túl nagy gondok nincsenek az arcbőrömmel, akinek problémásabb, már lehet hogy kevés, de én maximálisan elégedett vagyok!

Avon Senses Reflection Krémtusfürdő

Avon Senses Reflection Krémtusfürdő
2016. március 26.

Sok avon senses tusfürdőt kipróbáltam, nem is nagyon tudtam, melyikhez írjak véleményt, de ez a kedvencem, így ezt választottam. Imádom az illatát és nem szárít. Egyetlen dolgot tudok kifogásolni mindegyikben: alig lehet kibontani. Nem egyszer bánta a körömlakkom, mire kinyitottam. Ezzel lehetne valamit kezdeni, egyébként hibátlan.

Avon Magic Effects Molten Metal

Avon Magic Effects Molten Metal
2015. november 5.

Majdnem életem legrosszabb körömlakkja...a Graphite árnyalatot rendeltem meg, de még csak nem is hasonlít a katalógusban látható színre. Ott inkább ilyen fényesebb hatású, de amit kaptam az szemcsés és csillogó, valamint teljesen már az árnyalat is. Ezzel még meg is békélnék, mert nem csúnya, de a két rétegben történő felvitel után kb. fél órával már lepattogott a körmöm hegyéről. Két nap elteltével már vállalhatatlanul lekopott, úgy döntöttem lemosom. Az a vicces, hogy a maradékot kínok árán tudtam leszedni körömlakklemosóval...Plusz, amikor visszatekertem a lakk kupakját (nem erősen) egyszerűen keresztbe tört a műanyag, így már nem tekerődik vissza rendesen. Pedig csak 1x használtam. Sajnálom, mert amikor megláttam a katalógusban, azonnal beleszerettem, de nem azt kaptam, amit vártam. Talán kísérletezek majd másik árnyalattal.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír (régi)
2015. szeptember 8.

A legjobb termék, amit eddig az Avon-tól használtam. Ha arcradírról van szó, akkor nem is veszek mást.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2015. szeptember 8.

Nagyon szeretem, már évek óta csak ezt használom. Persze kíváncsiságból mindig veszek valami mást, de eddig nem találtam ennél jobbat, ami hasonló árban lenne. Nagyon szépen szétválasztja a szempillákat, nem ragad, nem csomós.

Garnier Uborkás Zuhanyzás Közbeni Testápoló - Normál Bőrre

Garnier Uborkás Zuhanyzás Közbeni Testápoló - Normál Bőrre
2015. szeptember 8.

Nem lenne rossz, de iszonyatosan kevés ez a mennyiség ennyi pénzért! Használni kell belőle rendesen, különben nem sokat ér, így viszont 3 használat után kb. a fele elfogyott. Ez az első zuhanyzás utáni testápolóm, de tuti, hogy másikat fogok ezután kipróbálni!

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2015. szeptember 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos tényleg nem annyira jó. Pocséknak se mondanám, DE szinte egyáltalán nem dúsít, összeragasztja inkább a szempillákat. Tehát nagyon óvatosan kell vele bánni, ha 1-nél többször áthúzom a szempilláimon, akkor már összeragad. Lehet, hogy csak én vagyok így, de engem nagyon zavar, hogy rövid a szára, nem érek el vele minden szempillát. Elhasználom, amit megvettem, de szinte biztos, hogy nem fogom újra venni.

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz

Avon Naturals Rózsa Arcfrissítő Víz
2015. szeptember 8.

Kb. 1 hete használnom, nem rossz, de valamiért nálam egyelőre csak 4 csillag. Ami tetszik: nagyon finom illata van, nem az a tolakodó rózsa; felfrissíti és puhává varázsolja az arcbőrt; eltávolítja a szennyeződéseket; olcsó. Ami nem tetszik: használat után 10-15 percig ragacsos a bőröm és egy kicsit szárít is, igaz, én reggel és este is használom, lehet elég lenne napi 1x. Mindenképpen elhasználom, amit megvettem, ha nem lesz drágább, talán újra is veszem.