muckó

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrprobléma: -

Cece Med Hajhullás Elleni Folyadék

Cece Med Hajhullás Elleni Folyadék
2018. augusztus 31.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de három hét után még semmi csökkenés a hajhullásban. Remélem hosszú távon hatni fog, nagyon szeretném.

Celenes Hajhullás Elleni Gyógynövény Sampon Keratinnal Normál Hajra

Celenes Hajhullás Elleni Gyógynövény Sampon Keratinnal Normál Hajra
2018. augusztus 31.

Egy hónapja használom és mosáskor pár percet fenn is hagyom, hogy hasson, de eddig nem változtatott a hajhullásomon, egyelőre csak egy átlagos sampon.

Guhl Fehértea & Vízmenta Sampon

Guhl Fehértea & Vízmenta Sampon
2018. augusztus 31.

Csodaszernek nem mondanám, de elégedett vagyok vele. Nagyon jó állagú lesz a hajam szárítás után, jól tisztít és nem zsírosít. A Müllerben elég jó választék van Guhl samponokból, egy-kettőt még biztosan ki fogok próbálni.

Schaebens Epres Arcmaszk

Schaebens Epres Arcmaszk
2017. szeptember 18.

Tegnap próbáltam ki először, de még ma is szuper puha, selymes a bőröm, olyan, mintha kozmetikus vette volna kezelésbe. Tökéletes!

Helia-D Regenero Szépségvitamin

Helia-D Regenero Szépségvitamin
2015. szeptember 25.

Átálltam erre egy mülleres hajvitamin kúra után. Eleinte több hajszál hullott ki- gondolom a váltás miatt-, de egy hét után normalizálódott a helyzet és már alig jön ki néhány szál. Még nem értem az első doboz végére, úgyhogy egyelőre úgy tűnik, megérte. A filmtabletta formáért plusz pontot érdemel.

Update:

Továbbra is jár az öt csillag. Újra elkezdtem szedni, mert nagyon hullott a hajam szülés után, ami később ugyan mérséklődött, de utána megint rákezdett. Biztosra vettem, hogy valami hiány állhat mögötte. Vettem egy adagot, már a végén járok, és nagyon szépen visszafogta a hajhullást, normalizálódott a helyzet. Még két havi adagot biztos elfogyasztok, hogy megerősítsem a hajszerkezetemet.

Chloé See By Chloé

Chloé See By Chloé
2014. november 23.

Nem lopta be magát annyira a szívembe, ettől van jobb Chloe illat is. Várom, hogy elfogyjon és vegyek vmi mást helyette.

Sensai Silk Emulsion

Sensai Silk Emulsion
2014. november 23.

Light van nekem és nagyon szépen feltölti és hidratálja az arcbőrömet. Kevés kell belőle, nagyon jól szétoszlik.

Paul Mitchell Awapuhi Moisture Mist Hidratáló Hajpermet

Paul Mitchell Awapuhi Moisture Mist Hidratáló Hajpermet
2014. november 1.

Ez nem csak hajpermet, hanem az egész testre is fújható amolyan frissítő spray. Nem sokat ér.

Update: rájöttem, hogy ha egy picivel többet fújok a hajamra, akkor elég szépen ki tudom fésülni mosás után. Nem zsírosít egyáltalán és szépen ápol.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2014. szeptember 4.

Finom, nőies és elegáns.

Crabtree & Evelyn Tarocco Orange Tusfürdő

Crabtree & Evelyn Tarocco Orange Tusfürdő
2014. szeptember 4.

Finom és különleges illat, szeretem használni, sokáig érezni a bőrön. Kár, hogy már nincsenek Mo-on.