Mukifej

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lady Stella Parafinos Kéz- és Lábápoló Krém

Lady Stella Parafinos Kéz- és Lábápoló Krém
2017. június 18.

Szeretem az illatát. Nekem a sok papír-munkától hamar kiszárad a kezem. Ezzel a krémmel szépen rendben tudom tartani.

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk
2017. június 18.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot. Nekem a Game of Chromes árnyalat van meg. Több mint egy hétig bírja lepattogzódás nélkül. Az is igaz, hogy egy másik márka bázislakkját is használtam.

La Roche-Posay Effaclar Mat

La Roche-Posay Effaclar Mat
2017. április 7.

Nagyon szerettem ezt a krémet, nem is tudom miért váltam meg tőle. Mondjuk a pattanásaim változatlanul kijöttek tőle, de legalább nem fényesedett ki az arcom. 3-as mert a pattanásokon nem segített.

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2017. április 7.

Egy tubust sem tudtam elhasználni, mivel nekem nagyon fényes lett tőle a bőröm. Nekem a zsíros, kombinált bőrömre egyáltalán nem vált be, pedig bőrgyógyász ajánlotta. Nem veszem meg többet.

Artistry Essentials Balancing Skincare System

Artistry Essentials Balancing Skincare System
2017. április 7.

Nekem sem jött be, pedig nagyon reménykedtem benne. :( Tudtommal már nem kapható.

Artistry Essentials Balancing Lotion SPF15

Artistry Essentials Balancing Lotion SPF15
2017. április 7.

Az arclemosóval és a tonikkal együtt használtam. Nekem enyhén kifényesedett az arcom a nap közepére. Nem venném többet. Úgy tudom már nem is kapható.

Amway Body Series Izzadásgátló Golyós Dezodor

Amway Body Series Izzadásgátló Golyós Dezodor
2017. április 7.

Nekem nem jött be. Nem hogy nem segített, de még foltot is hagyott a ruhákon. Nagy csalódás volt, főleg, hogy ha az árát is nézem. :(

Amway Glister Fogkrém

Amway Glister Fogkrém
2017. április 7.

Nem hittem benne, DE az érzékeny fogaimra próbáltam nagyon sok fogkrémet, egy sem vált be ilyen jól. Akárhányszor váltottam másra, mindig úgy éreztem, hogy hibáztam. Nagyon kiadós fogkrém, az íze sem erős. Soha többet más fogkrém.

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Kombinált és Zsíros Bőrre

Clinique Superdefense SPF20 Daily Defense Moisturizer Kombinált és Zsíros Bőrre
2017. március 19.

Nekem nem jött be. Olyan fényes volt tőle a bőröm, mintha egész nap izzadnék. Az árához és termék nevéhez képest én sokkal többet vártam. Nem fogom többet venni.