MulBria

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2017. január 3.

Reggeli gyors láthatatlan sminkek elkészítése esetén mindig ehhez nyúlok. Jól pigmentált, tartós, könnyen satírozható és a színek is szuperül keverhetőek benne. Nem sajnálom utazások és nyaralások alkalmával sem. Több, mint egy éve meg van és nem volt olyan hét, hogy legalább egyszer ne került volna elő. :)

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2016. november 2.

Nagyon nem vált be. Nem lehetett szépen kitisztítani, nem is szívta meg magát eléggé vízzel. Nagyon hamar szét ment. Nagy csalódás volt ár érték arányban. Nekem ettől mérföldekkel jobban bevált az oriflame hasonló terméke, ami akciósan kb fele ennyibe kerül.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. július 19.

Nagyon könnyű a saját ecsetével felvinni. Nagyon tartós, nem kenődik el. Nekem a barna verzió van meg. Nagyon pigmentált. Most a kora nyár beköszöntével tesztelgetem vízvonalon is. Eddig ott is bevált. Karácsony óta van meg, de még nem vettem észre állag béli változást. Nagyon elégedett vagyok vele.

Update: Most kezdett el nagyon gyors tempóban beszáradni, és így már használhatatlan. Azt hiszem a végére csalódás lett. Mínusz 2 csillag.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2016. július 3.

Nekem vegyesek az érzéseim vele. Nagyon pigmentáltak rajta színek és egységesíti is a szemhéj színét, de nekem nem elég tartós. Pár óra múlva a szemhéjfesték nagy része megül a szemredőben egy vonalban. Már nagyon sokat kísérleteztem vele, vékonyabb és vastagabb rétegben. Nekem ennél az Essence 16 órás korrektora sokkal jobban bevált szemhéj alapként, mái napig azt használom erre a célra.

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2016. június 21.

Most nyárra meg vagyok vele elégedve. Jól hidratál, könnyen beszívódik, jó az állaga. Nagyon kellemes átlagos illata van. Az ára miatt mínusz egy csillag. Viszont sajnos nekem is nagyon fényes végeredményt ad.

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray

Vichy Eau Thermale Termálvíz Spray
2016. június 17.

Hidratáló krém előtt és sminkelés után a poros hatás megszüntetésére szoktam használni. Nagyon finom, könnyű permetet szór. Csak egy 50 ml-es teszt darabom van, de ha elfogy szerintem újra fogom vásárolni. Nagyon megvagyok vele elégedve.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Gél-krém SPF50+ (régi)

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Gél-krém SPF50+ (régi)
2016. június 17.

Arckrém fölé használom minden nap. Nem fénylik tőle át az arcom normál napirend mellett. Egy nagyon strapás, esetleg túrázós napot ő sem bír ki átfényesedés nélkül. Nagyon könnyű az állaga, gyorsan felszívódik. Mindig hagyom kb 10 percig hatni sminkelés előtt. Összeségében nagyon elégedett vagyok vele.

FLP Aloe Napfényszűrő Spray SPF30

FLP Aloe Napfényszűrő Spray SPF30
2016. június 17.

Illatanyag mentes, megfelelőn véd. Könnyen beszívódik és nem égek le mellette.

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2016. június 17.

Világos bőrűként tökéletesnek tartom. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros-ragacsos érzést. Kellemes az illata, és nem is égek le a használatakor. A 100 ml-es kiszerelés tökéletesen elég egy nyárra.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2016. június 17.

Nagyon régóta kerestem, de végre sikerült beszereznem. A Nr1-es árnyalatot választottam. Kis gyakorlás után sikerül is egészen elfogadhatóan felvinnem. A képeken kicsit halványabbak tűnt a színe, de így is elégedett vagyok. Egészen tartósnak is bizonyult. Majd ha lesz még kiforrottabb véleményem, akkor updat-elek.