MulBria

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk
2016. június 8.

Együtt használom az alaplakkot és a fedőlakkot, kezdő és befejező lépéseként a körömlakkozásnak. Nagyon tartós és fényes a végeredmény! Nagy kedvencem lett.

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2016. június 8.

Mindenki agyon dicséri, pont emiatt vettem meg én is. Nem vagyok tőle elájulva. Szép fekete, de nem íveli rendesen a szempilláimat, és nem is dúsít kellően. Nekem összetapasztotta a pilláimat. Lehet, hogy én vagyok nagyon ügyetlen,de akkor sem vált be.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2016. június 8.

Színezi a szemöldök szálaimat, és a helyükön is tartja őket. Mindezt úgy, hogy a végeredmény teljesen természetes. Sötétbarna a hajam, de a szemöldököm a hajamhoz képest világos. Ezzel a termékkel végre egységes lett a kinézetem. Nagyon szeretem!

Essence Szemkihúzó Toll

Essence Szemkihúzó Toll
2016. június 8.

Nem lehet vele vékony vonalat húzni. Nem tartós, elkenődik. Soha többet.

Garnier Mineral Invisible BWC2 48H Izzadásgátló Dezodor

Garnier Mineral Invisible BWC2 48H Izzadásgátló Dezodor
2016. június 8.

A deoval együtt használom és nagyon meg vagyok velük elégedve. Nagyon kellemes, hosszan tartó illatúak, valamint nagyon hatásosak is.

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor
2016. június 8.

Kellemes illat, amit még este is szoktam érezni magamon. Nagyon hajlamos vagyok izzadásra, nem szünteti meg, de csökkenti annak mértékét. Már 2-3 éve ezt használom.

Balea 3in1 Frissítő Arctisztító Kendő Lótuszvirág Kivonattal

Balea 3in1 Frissítő Arctisztító Kendő Lótuszvirág Kivonattal
2016. június 8.

Sminklemosás miatt vásároltam meg, de nem vagyok vele elégedett. Nem elég hatékon, nem elég nedves. Valahogy az arcbőröm sem bírta. Kipatogott és égett a használata után. Nem fogom újra venni.

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2016. június 8.

Reggeli és esti arctisztításom elengedhetetlen részévé vált. Este eltávolítja az arcomra napközben gyűlt szennyeződéseket, reggel az éjjeli arckrém maradványait tisztítja le. Nem szárítja, nem irritálja a bőrömet. Kellemes az illata, nagyon könnyű a használata. Kézreálló a tubusa. Jó lenne, ha lenne belőle utazó méret is. :) Talán a mandulavirág kivonatos, száraz-érzékeny bőrre valónak kellemesebb az illata, de ezt is nagyon szerettem.

Balea Milder Reinigungsschaum

Balea Milder Reinigungsschaum