MulBria

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Szárazsampon

Balea Szárazsampon
2016. június 8.

Abszolút nem vált be. Nagyon sok kellet ahhoz, hogy legalább egy kicsit változtasson a hajam állapotán és az a kis hatás sem tartott sokáig. Inkább egy kicsit drágább Batiste száraz sampon, amiből kevés kell és tartós is.

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2016. június 8.

Teljesen jól felszívja a zsírt és akár 2 nappal is kitolhatja a hajmosás időpontját. Sötétbarna hajamhoz ez passzol a legjobban, de az illata miatt nem mindig ezt veszem.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2016. június 8.

Teljesen jól felszívja a zsírt és akár 2 nappal is kitolhatja a hajmosás időpontját. Nagyon kellemes az illata és dúsabbnak tűnik tőle a haj.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush

Essence Mini Sheer Lipbalm

Essence Mini Sheer Lipbalm
2016. május 30.

Nem hidratál, nekem picit fényes. Nem túl színezett. De alapos hidratálás után hétköznapokra nagyon szuper.

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2016. május 30.

Egy nagyon kedves ismerősöm ajánlására vettem meg egy nagyon hideg téli napon, ennek már 3 éve. Abban az időben nagyon ki volt száradva a szám és ez a termék rengeteget segített a helyzeten. Nem emelte ki, hanem gyógyította és elfedte a szám repedéseit. Megfelelően krémes, nagyon szuperül ápol és ami a legjobb, hogy az ára is nagyon kedvező. Azóta is csak ezt veszem.

Isana Bodylotion-Spray Aloe Spa

Isana Bodylotion-Spray Aloe Spa
2016. május 30.

Nem használom régóta, de addig nagyon jól szuperált. Nagyon könnyen beszívódik és táplál is.

Essence Concealer Brush

Essence Concealer Brush
2016. május 30.

Nekem ez a kedvenc korrektor ecsetem. Könnyű vele eldolgozni a terméket és nem is csíkoz.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2016. május 30.

Nagyon szeretem. Nem az a megszokott mentolos íz, szuperül tisztít és valóban fehérít. Az igazi fehérítéshez minden napos használata szükséges.

eBay Travel 11pcs Bamboo Cosmetic Brush

eBay Travel 11pcs Bamboo Cosmetic Brush
2016. május 30.

Életem első ecsetkészlete. Kb 1500 forintért rendeltem, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Jó minőségű, puha, mosáskor sem hullik a szőre.