MulBria

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Eye Blender Brush

Essence Eye Blender Brush

Legjobb satírozásra!

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. május 30.

Szem alatti korrektor fixálására szereztem be. Eddig nagyon jól szerepel. Tartós, nem lesz nagyon feltűnő, hogy van rajtam púder. Egy problémám van vele, hogy nekem nagyon porol, így kénytelen vagyok levonni 1 *-ot.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. május 30.

Pattanásokra, pigment foltokra és még szem alá is tökéletes! Must have! :D

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték
2016. május 30.

Nem vagyok vele megelégedve. Nem elég krémes, nem elég tartós, nem lehet szépen eldolgozni. Megbánom, hogy megrendeltem.

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2016. május 30.

Elsősorban egy blogger ajánlására kontúrpúdernek vettem meg, így egy szürkés-barna matt szín van meg. Nagyon szeretem, pont kiemeli az arcomat, de nem túl barnás a nagyon fehér bőrömön. Azóta kipróbáltam szememen is a mélyítő vonalam kiemelésére és itt is nagyon-nagyon imádom.

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2016. május 30.

Nekem egy régi kiadású barna árnyalatokat tartalmazó quattro van meg. Nagyon szeretem, mert megfelelően pigmentált és könnyen elsatírozható.

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2016. május 30.

Mindennapi és alkalmi sminkek elkészítéséhez is tökéletes. Nekem kicsit porzik, de ennyi pénzért a legtökéletesebb paletta. Azért kap csak 4 csillagot, mert szerintem lehetne benne kicsit több matt szín, nekem túl sok ennyi csillogós szín.

Avon Clearskin Pórustisztító Agyagos Arcpakolás

Avon Clearskin Pórustisztító Agyagos Arcpakolás
2016. május 27.

Heti egyszer használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Megfelelően tisztít és kellemesen hűsít. Egyetlen problémám van vele, a környezetemben senki nem avonozik, így nagyon nehézkes a beszerzése, De ennek ellenére is már 5-6 tubussal biztosan elhasználtam. AZ utóbbi időben nem csak a kezemmel oszlatom el, hanem egy kisebb nedves törölköző darabbal, így még hatásosabb a radírozás.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. május 27.

Nekem nagyon bevált. Előtte a bioderma sebio micellás vizét használtam. Ahhoz képest semmivel nem tud kevesebbet és az ára sokkal-sokkal kedvezőbb.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2016. március 22.

Legnagyobb kedvenc. Saját márkás alap és fedő lakkal használom, nekem ilyen kombinációban másfél hetet bír ki. A kezeimet keményen használom: házimunka, vegyszerek, gumikesztyű és ezek mellett is ennyi ideig fent marad. Nagyon sok színben próbáltam már. Nem volt velük gond. Nagyon jól pigmentáltak, gyorsan száradnak, nem csíkozónak. Egyszerűen kedvenc. :D