murasaki

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. március 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Flormar Supershine Miracle Colors Körömlakk

Flormar Supershine Miracle Colors Körömlakk
2014. július 24.

Liláskék színű van meg, mindenképpen kell a három réteg, de úgy gyönyörű a színe.

Flormar Supershine Körömlakk

Flormar Supershine Körömlakk
2014. július 24.

Sötétlilám van, szép színű, habár sokkal sötétebb, mint az üvegben. A tartóssága sajna nem a legjobb.

Lovely Száj- és Szemkontúrceruza

Lovely Száj- és Szemkontúrceruza
2014. július 24.

Nekem sötétebb kékeslila színben van meg. Szájcezruzának használom, azt el tudom képzelni, hogy szemre túl kemény lenne. Szájon kicsit szárít, de cserébe nagyon izgalmas színe van, és a világosabb rózsaszínes rúzsok alá kenve szép színeket lehet 'kikeverni'.

Lovely Blink Blink Csillámos Körömlakk

Lovely Blink Blink Csillámos Körömlakk
2014. július 24.

Nagy aranyszínű pelyhes-kis kékeszöld csillámos van meg. Elég lassan szárad, és ügyeskedni kell, hogy a nagy darabok szépen eloszoljanak. És vigyázni kell, hogy a nagyobb darabok odalapuljanak a körömre, különben az egy réteg fedőlakk sem takarja el. Viszont nagyon szép, főleg világos hideg színű lakkokon...

Lovely Matte Fedőlakk

Lovely Matte Fedőlakk
2014. július 24.

Szépen mattít, habár az eredeti lakk tartósságán semmiképpen nem javít a tapasztalataim szerint. Néhány nap után elkezd lekopni, és kicsit furán néz ki, hogy a körmöm vége felé egyre fényesebb (habár talán ez is lehetne egy effekt:D).

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2014. július 24.

Nekem nagyon jól bevált, az egy nap alatt lekopós lakkjaimat is simán felerősíti olyan 3 napra, az egyébként is tartósabbak meg tényleg olyan sokáig bírják, hogy egyébként is lecserélném már. A fénye pedig tényleg gyönyörű.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2014. július 24.

Krémes, nem halál tartós ugyan, de egyenletesen kopik, nagyon kényelmes viselet. Nem a legpigmentáltabb rúzsom (ez is csak azért merül fel, mert csak erős/sötét színű rúzsokat hordok), de az áráért abszolút megéri.

Rimmel I ♥ Lasting Finish

Rimmel I ♥ Lasting Finish
2014. július 24.

A 703-as Pearl Drop, selymes-gyöngyházas fényű mentazöld van meg. Nagyon szép szín, de talán a világosság miatt 3 rétegben fed csak, és fedőlakk nélkül nem annyira tartós.

Claire's Körömlakk (régi)

Claire's Körömlakk (régi)
2014. április 24.

Világoskék színben van meg, az két rétegben szépen fed, átlagos tartósságú. Van ilyen mini kiszerelésem is, a piros és a gyöngyházas rózsaszín a világoskék lakkom minőségéhez hasonló, de a vörös egy rétegben határozottan sötétrózsaszín, a lilának meg bőven kell három réteg, hogy jól fedjen. Gyorsan szárad, szóval annyira nem baj, de azért nem valami minőségiek (nyilván nem is vártam tőlük ilyesmit).

Nivea Creme

Nivea Creme
2014. április 24.

Gyorsan szárad a kezem, és arra szoktam kenegetni, ugye elég olcsó és abszolút megfelel. Nekem a nagymamám használt ilyet, szóval az illatát azért szeretem annyira.