murczinodett

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe
2021. március 25.

nagyon jó érzés ezzel hajat mosni és közben jobban tisztít és serkenti a vérkeringést!

Evy Sunscreen Mousse SPF50

Evy Sunscreen Mousse SPF50
2021. január 8.

én imádom. nagyon sokáig elég, nekem nem okoz gondot a felkenés se, szép a finishe is, nekem tetszik, hogy ilyen egészséges összképet ad a bőrömnek az a kis fény, amit kölcsönöz. szerintem jó védelmet is ad.

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2020. szeptember 18.

nagyon szeretem, de egy borsónyi elég az egész hajamra mert nagyon vékonyszálú a hajam, de ha nem tolom túl akkor nagyon nagyon szép lesz tőle a végeredmény és az illata marhajó:)

Kátai Natúr Sampon

Kátai Natúr Sampon
2020. augusztus 6.

Nagyon folyékony, szóval vigyázni kell vele nehogy kifusson a tenyeredből. Az illata nagyon jó, olyan mint a túrótorta vagy túrógombóc. Én személy szerint nem használok már sampont már 2 éve, de kipróbáltam, hogy milyen és nekem nem szárította a hajam és eltávolította a szennyeződéseket teljesen. Sokat kell használni belőle, hogy nagyon habozzon, de ez egy szulfátmentes sampon, ami plusz pont!

Kátai Hialuronos Szemkörnyék Ápoló

Kátai Hialuronos Szemkörnyék Ápoló
2020. augusztus 6.

Ez ilyen soha el nem fogyós krém:) Nagyon kevés elég belőle, könnyű, de mégis jól hidratálja a szemkörnyéket. Kicsit lassabban szívódik be, de ez nem zavaró egyáltalán.

Kátai Kollagénes Arckrém

Kátai Kollagénes Arckrém
2020. augusztus 6.

Én ezt inkább a hidegebb hónapokban szerettem, de akkor nagyon. Jó érzés a bőrön, gyorsan beszívódik, száraz bőrűeknek nagyon ajánlom.

Cover FX Custom Enhancer Drops

Cover FX Custom Enhancer Drops
2020. július 1.

IMÁDOM! extra! egy csepp is elég és a holdról is látszani fogsz:D

Kátai Keratinos Tápláló Hajpakolás

Kátai Keratinos Tápláló Hajpakolás
2020. június 15.

Ez a legjobb pakolás, amit eddig próbáltam, mindent kenterbe ver. Gyors és tartós változást hoz a hajnak. A termék CGM, azaz teljesen göndörbarát! 20 percre teszem fel, aztán öblítés és a hajam teljesen újjászületik. Mindenkinek ajánlom, nem csak göndöröknek!

Schauma Nature Moments Acai Bogyó,Mandulatej,Zabpehely Hair Smoothie Hajbalzsam

Schauma Nature Moments Acai Bogyó,Mandulatej,Zabpehely Hair Smoothie Hajbalzsam
2020. május 12.

Én most próbáltam ki, mert valaki ajánlotta a göndör csopiban és nagyon tetszik. Olcsó is, az illata is jó és hidratált lesz tőle a hajam, viszonylag könnyen is bontok vele kócot.

Bioré UV Aqua Rich Watery Essence SPF50+/PA++++

Bioré UV Aqua Rich Watery Essence SPF50+/PA++++
2020. április 29.

Szerintem ez a legjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. Olyan mintha vizet tennék az arcomra és nincs semmilyen színe, mert annyira utálom ezeket a fehér fényvédőket, amitől kék lesz a szemöldököm:D:D:D