Muriel

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2016. január 29.

Csodálatos ez a krém. Kellemesen vizes állagú, így egy könnyed érzetet hagy maga után, valamint hamar beszívja a bőröm, kellően hidratál. A 200 ml-es változatát, a tégelyeset vettem meg a tescoban, akciósan nagyon megérte, és egy évig nekem biztos ki fog tartani. Én az arcomra és a kezeimre egyaránt szoktam használni, nagyon finom az illata is és a csomagolása is nagyon bejön. Nálam ő a a krémek krémje :)

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő
2016. január 29.

Jelenleg ez a nagy szerelem tusfürdő terén. A Palmolive márka már régóta belopta magát a szívembe, vannak egyéb kedvenceim is, de az ilyen friss és tiszta tusfürdők,az igazán nagy kedvencek közé tartoznak. :) Finom, semleges tiszta illat, radirozó szemcsék, és a kék szín a tengert, és a wellnesst juttatja az eszembe. Élmény vele a zuhanyzás, és minden évszakban ideális választás.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2016. január 29.

Imádom! Csodás illat, és megfelelő hatás. A csomagolása is nagyon tetszik, egyszerű és letisztult klasszikus Nivea. :)

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2016. január 29.

Igazi téli kedvenc. A napokban voltam a Rossmann-ban, és akciósan szereztem be 500 Ft volt, nagyon kellemes krémes az állaga, kalsszikus Nivea illata van, és a csomagolása is nagyon tetszik, sötétkék és olyan Niveás :) A testápolójára is emlékeztet, mind illatban, mind színben. Számomra télen ideális választás.

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő
2015. április 12.

Vidám és cuki csomagolás ami a nyarat és a trópusi meleget juttatja eszembe. A papgáj nagyon aranyos rajta :) Az illata finom és friss igazi nyári darab.

Balea Paradise Beach Tusfürdő

Balea Paradise Beach Tusfürdő
2015. április 12.

Kedvenc nyári tusfürdőm lesz! :) Csodás csomagolás mennyei illat, igazi tengerparti életérzés...:) a többi limitáltat is megvettem, de ez a kedvenc

Katy Perry Royal Revolution

Katy Perry Royal Revolution
2015. január 30.

Imádom!!!! :) Születésnapom előtt pár nappal (január közepe táján) vettem magamnak a Dm-ben a teljes parfümös csomagot (30ml edp parfüm, testápoló és tusfürdő 75ml.esek) ez a 3 dolog volt a szép díszdobozban. Akciósan vettem 3ezer Ft volt!!! Nagyon megérte, és nagyon szeretem. Ez a kedvencem most.... Finom édes de mégis lágy illat ami sokáig érződik és igazi királynős feeling... :) És kék, ami igazán télies is. :)

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre

Soliteint Sminklemosó Arctej Normál és Száraz Bőrre
2015. január 30.

Szeretem, mert jó termék. Kellemes az állaga, az illata nagyon finom, nem kell sok belőle és jól leszedi a sminket is nem irritál nagyon jól tisztít. Megjegyzem nem mindig sminkelek de ezzel minden nap tisztítom az arcom.
Az ára is nagyon baráti a többi sminklemosóhoz képes! :) Szép a csomagolása is.

Miss Sporty Sparkle Touch Fedőlakk

Miss Sporty Sparkle Touch Fedőlakk
2015. január 30.

Imádom! Ez a legjobb körömlakkom, nagyon szépen csillog. :) Igazán téli darab! :) És tartós is, mint a miss sporty körömlakkok általában.

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk
2015. január 30.

A mai napon két új miss sporty körömlakkal lettem gazdagabb. :) Egy türkiz kékes, mint ami itt a képen is látszik és egy sötétebb kék árnyalat. :) Imádom mindkettőt, ebben az évben kék mániám. kék korszakom van, így nem volt kérdéses, hogy beszerzek két kék körömlakkot. Az áruk is mesés volt akciósan vettem ugyanis 250Ft volt egy darab a kettő egyben 500Ft plusz kuponom is volt! :) (megjegyzem,csak akciók alkalmával veszek sminket, körömlakkot, sampont, igazából bármit) Nagyon jó vétel volt!!! :)