mustang

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Sun Ozon Sonnenmilch Für Allergische Haut SPF30

Sun Ozon Sonnenmilch Für Allergische Haut SPF30
2014. május 26.

Én is akciósan vettem a rossmannban, kapásból kettőt is. Már elkezdtem használni, egyelőre arcra, hogy ne jöjjenek ki a szeplőim. Hatásosnak bizonyult. Jelenleg úgy használom, hogy a bb krémemből, és ebből kevertem össze egy kis elegyet, és ez a nappali arckrémem :) Az összetevői is nagyon jók. Könnyű elkenni a bőrön, és hamar be is szívódik. Csak ajánlani tudom.

Isana Volume Up Hajhab

Isana Volume Up Hajhab
2014. január 16.

Nagyon baráti ára miatt vettem meg, és ehhez képest nem is rossz. Nekem jól dúsítja a hajamat, még hajszárítás nélkül is. Viszont van egy hátulütő: ha a fejbőrömre került, bekorpásodott tőle, ezért csak 3 csillag. Azóta úgy viszem fel, hogy a fejbőrömre ne kerüljön, hanem csak a hajtövekre, még a hosszára sem kenek. A hajtövet szépen megemeli, leginkább akkor hatásos, amikor már épphogy kicsit nedves a hajam. Szerintem megéri megvenni, de mivel nekem érzékenyebb rá a fejbőröm, így legközelebb visszatérek a kicsit drágább, ám jól bevált wellaflex hajhabra.

Elséve Full Restore 5 Újrafeltöltő Hajpakolás

Elséve Full Restore 5 Újrafeltöltő Hajpakolás
2013. november 4.

Ezt a terméket nagyon imádom, egyetlen hátránya az ára. Használatkor a hajam puha, és jó tapintású lett, nagyon tetszik az illata, amit sokáig érezhettem a hajamon, még a hajhabom illatát is elnyomta :)

Update: Jelentem, újravettem a terméket, ma sikerült elcsípnem akciós áron nagy örömömre :)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2013. október 26.

Nagyon nagy kiszerelést kaphatunk, kedvező áron. Nekem nagyon jól megpuhította a hajamat, pedig nem is volt fent fél órát. Elégedett vagyok vele!

Update: Használtam pakolásként is, ahogy a dobozára is írva van, fél órát hagytam fent. Ha kicsit többet rakok belőle a hajamra, akkor öblítéskor olyan érzésem van, mintha nem lehetne teljesen kimosni, hiába öblítem sokáig, és még a hajamat is elnehezítette, jobban lelapult. Szóval a mennyiséggel kicsit óvatosan, mert elnehezítheti a hajat!

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajbalzsam

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajbalzsam
2013. október 5.

Eddig samponjával együtt használtam. A sampon magában is dúsít más balzsammal használva, viszont ezt még nem használtam más samponnal. Ápoló hatását kevésnek érzem, ezt nem venném újra. Nem nehezíti el a hajam.

Nivea Volume Sensation Dúsító Sampon

Nivea Volume Sensation Dúsító Sampon
2013. október 5.

Egy akció keretében vásároltam ezt a sampont. Az illata friss, jól habzik és jól tisztít. Átlátszó gél állaga van. Nem bántja a fejbőrömet. Nálam a dúsító hatása is bevált; már mosás közben érzem, hogy "dagad a hajam", azaz kicsit nő a térfogata, és száradás után tényleg dús hatású lett a frizurám. Megvettem a balzsamját is, de a balzsam ápoló hatását kevésnek érzem. Másik bevált balzsamommal használva is dúsít a sampon. Újravettem, nekem tetszik.

Avon Mandarin és Kivi Joghurtos Hajpakolás

Avon Mandarin és Kivi Joghurtos Hajpakolás
2013. október 5.

Fincsi joghurtos az illata, de csodát nem művel a hajammal, max könnyebben fésülhető lesz tőle. Balzsam helyett használom, egy próbát megért, de legközelebb másikat választok.

Avon Naturals Kamilla és Aloe Vera Kondícionáló Balzsam

Avon Naturals Kamilla és Aloe Vera Kondícionáló Balzsam
2013. október 5.

Bár a regeneráló hatását nem tudtam kitapasztalni, de az biztos, hogy a hajamat fényessé, selymessé és könnyebben kezelhetővé tette, szóval igaz az, ami a csomagolásra van írva :) Újra fogom venni, amíg kapni lehet az avonnál.

Avon Advance Techiques Hajdúsító És Hajtőemelő Tonik

Avon Advance Techiques Hajdúsító És Hajtőemelő Tonik
2013. június 7.

Egyáltalán nem dúsít, pedig még be is szárítottam a hajam, de pár órán belül lelapult. Egy sima hajhab többet ér. Hatása egyenlő egy sima ápoló spray-jel, amit ennek a terméknek a fele árán már megkaphatunk.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2013. május 8.

Barna szemöldökömhöz a sötétbarna árnyalatot vettem meg. Szemöldököm néhol ritkás, ott szoktam neki egy kis alapot adni a ceruzával, amit aztán a cerka végén található kis kefével elsatírozok, így nagyon jól beleolvad a szemöldökömbe, és természetes hatású. Egyáltalán nem venni észre, hogy ceruzával csináltam, és mégis sokkal szebb a szemöldököm íve. Nap végére sem tűnik el a festék, nálam tartósnak bizonyult. Megérte megvenni, nagyon jó az ár-érték arány.