mvikii1995

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Fresh Intim Mosakodó
2016. február 4.

Nőgyógyász mondta, Lactacydot vegyek, ezt sikerült levennem a polcról, nem nagyon olvasgattam tovább... Hát az első használat után passzoltam tovább, nekem nagyon csípett, ki is pirosodtam tőle rendesen.

Sába Intim Szappan

Sába Intim Szappan
2016. február 4.

A nőgyógyász által ajánlott Lactacydot váltottam le vele, mert az nem túl pénztárcabarát. Elhasználtam, de ez sem volt tökéletes, most Dermomedet használok, nekem eddig az vált be a legjobban.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2016. február 4.

Megvettem, mert épp külföldre utaztunk és elfelejtettem elrakni a Lactacydot. Nekem erős bőrirritációt okozott.

Dermomed Intim Mosakodó Érzékeny Bőrre

Dermomed Intim Mosakodó Érzékeny Bőrre
2016. február 4.

Nagyon jó illata van és nem irritál. Nekem eddig a legjobban bevált, ráadásul nem megyek falnak az árától sem :)

Guess Seductive

Guess Seductive
2016. február 1.

Finom, az én ízlésemnek kicsit erőteljes az illata, ami sajnos nagyon hamar el is múlik.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Száraz, Fakó Bőrre Kakaóvajjal

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Száraz, Fakó Bőrre Kakaóvajjal
2016. február 1.

Nagyon jó, a Nivea testápoló tej mellett az a nagy kedvencem, húzós ára ellenére. Nekem nagyon gyorsan és erősen pirosodik a bőröm a hidegtől, ez is elég szépen segít rajta!

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab

Syoss Keratin Style Perfection Hajrögzítőhab
2016. február 1.

Nagyon szépen egyben tartja a göndör hajamat napokig, bár hamar zsírosodik tőle, ami elég szokatlan , mert baromi száraz a hajam, így ritkábban használom.

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra
2016. február 1.

Göbndör, ráadásul mostanában hulló, nagyon száraz hajamra kentem. Az illata nagyon jó, és nagyon szép lett tőle a hajam. Loknisodik tőle nagyon szépen. Nekem vállig érő hajamra a fele kb elég volt egy alkalommal.

Mexx Woman

Mexx Woman
2016. február 1.

Karácsonyra kaptam még tavaly, azóta sem nagyon fogyogat. Finomnak finom az illata, de kicsit erős az én ízlésemnek.

Puma Flowing EDT

Puma Flowing EDT
2016. február 1.

Nem vagyok az édes illatok nagy rajongója, de ez a parfüm a kedvencem! Nincs erős, émelyítő illata, pont elég ahhoz, hogy érezni lehessen, van rajtam valami. Nagyon kellemes, imádom!