mvikii1995

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2016. február 1.

Nagyon régen nem használtam, de nagyon jó illata van!

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító
2016. február 1.

Elég sok kell belőle, hogy látszódjon, a hozzá kapható ecset borzalmas. Eléggé szeret elmászni, de a színe szerintem nagyon jó.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2016. február 1.

Nagyon nagyon szeretem! Nincs erős illata, ami nálam plusz pont, és nagyon puha lesz tőle a bőröm!

L'Oreal Skin Perfection Awakening Eye Cream

L'Oreal Skin Perfection Awakening Eye Cream
2016. február 1.

Kicsit drága a teljesítményéhez képest, de nyilván nem szabad csodákat várni semmilyen kencétől. Alapvetően nem sokat ér, korrektorral használva szerintem megfelelő, szépen hidratálja abőrt és nem bántja a szemet sem.

B.U Hippy Soul Natural Spray

B.U Hippy Soul Natural Spray
2016. február 1.

szeretem az illatát, nem túl erős, ami nálam plusz pont, de sajnos nem tart nagyon sokáig. De ár-érték arányban szerintem teljesen megéri!

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor
2016. február 1.

Nekem nagyon tetszik, óriási karikáim vannak és ez egész szépen segít eltüntetni őket. Nem ül bele a ráncokba, nem bántja sem a bőröm sem a szemem, pedig mindkettő elég érzékeny. Ha elfogy, biztosan újravásárolom!

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Balea Professional Locken Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2016. február 1.

Nem mondanám a legjobbnak, de azt sem mondhatom hogy rossz. Nem tud többet, mint a többi sampon, amit eddig próbáltam. Valahogy a göndör hajra való termékekben eddig mindig csalódtam.

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2016. február 1.

Én ezt a terméket nagyon szeretem, eddig ennél jobban semmi nem vált be, bár kevéssel próbálkoztam meg az érzékeny bőröm miatt. Nap közben azért meg kell igazítani, de az állandóan fáradt arcomnak sokat segít, hogy emberi formát öltsön!

Alverde Korrektor Stift - Naturelle 01

Alverde Korrektor Stift - Naturelle 01
2016. február 1.

Időbe telt megtanulnom használni, kicsit nehezen eldolgozható, de jól fed és ami a lényeg, nem bántja a bőröm. Nap végére is nagyjából megmarad, bár nem árt azért nap közben kicsit megigazítani!

Alverde 4in1 Color & Care Alapozó

Alverde 4in1 Color & Care Alapozó
2016. február 1.

Én valahogy képtelen vagyok eldolgozni a bőrömön, még akkor is ha rendesen aláhidratáltam. Lehetséges, hogy csak nálam fordul elő, de van hogy kenés közben összeáll kis darabokba és lejön a bőrömről.