mvikii1995

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2016. február 1.

Az illata nagyon jó, kár, hogy nem igazán marad meg hajmosás után. Göndör, nagyon száraz hajamat egész szépen hidratálja, bár már nem elég másfél hetente hajat mosnom, most kb 4 napig bírja a hajam, de azért még szeretem!

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém
2016. február 1.

Párom kókusz-imádó, így gondoltam beújítok egy ilyet. Hát nem nyűgözött le. Nekem nem vált be, hamar pirosodós típus vagyok, ettől kifejezetten vörös leszek. Akinek inkább vízhiányos a bőre, annak bejöhet.

Alverde Mangós-Articsókás Testápoló

Alverde Mangós-Articsókás Testápoló
2016. február 1.

Ajándékba kaptam, de használhatatlan. Nagyon édes illata van, ráadásul a bőrön valahogy még furává is válik ez az illat... Testápolónak meg egyszerűen borzalmas.

Nivea Invisible for Black & White Pure Golyós Dezodor

Nivea Invisible for Black & White Pure Golyós Dezodor
2016. február 1.

Nagyon szeretem! Egyre jobban Nivea függő lettem. Nagyon jó izzadásgátló, napi egyszer elég használni, nem hagy nyomot a ruhákon, és nálam óriási plusz pont, hogy nincs erős illata. Egyszerűen nagyszerű!

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2016. február 1.

Karácsonyra kaptam, az én bőrömnek nem elég, túl vizes, én inkább a zsíros krémeket preferálom. Nekem nem vált be, azóta is megvan egy bödön nagy része.

Nivea Creme

Nivea Creme
2016. február 1.

Tökéletes! Így télen az arcomra és a kezemre kenem, ezek szoktak a legdurvábban kiszáradni ilyenkor, és nagyon sokat segít! Elég drága, de szerintem nagyon megéri. Kifejezetten szeretem, hogy nincs illatosítva!

Nivea Cocoa Indulging Testápoló Tej

Nivea Cocoa Indulging Testápoló Tej
2016. február 1.

Karácsonyra kaptam, kicsit féltem tőle, nem nagyon használtam ezelőtt Nivea termékeket. Nekem nagyon száraz a bőröm, ráadásul mindentől kipirosodik, illetve télen "pikkelyes" lesz, akármit kenek rá. Napi kétszer kenem magam (ha egy napot kihagyok, pirosodok), sajnos ezért gyorsan fogy. Mivel kicsit zsírosabb az állaga, nekem nehezebben szívódik, de nagyon hatásos. Az egyetlen negatívuma számomra az illata, ami émelyítően édes és nekem nagyon erős, bár mások mindig megjegyzik, hogy milyen jó illatom van. Nem nagyon tudok illatosított dezodort vagy parfümöt használni mellette. Ettől függetlenül erős 5!!!

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál

Alverde Schwung + XXL Volumen Szempillaspirál
2015. április 22.

Nekem erősen csípte a szemem és ráadásul még porlik is. Az illata viszont tényleg nagyon jó és szép szempillákat csinál.

Khadi Ayurvédikus Sampon Rózsa

Khadi Ayurvédikus Sampon Rózsa
2015. április 22.

A száraz, göndör hajam puha és fényes lett tőle már az első használat után. Az egyetlen negatívuma az illata, de összességében nagyon jó, csak ajánlani tudom.