Mya

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó
2015. november 3.

Nagyon jó kis alapozó, a fedése nem túl erős, de mégis valahogy szebbé, fiatalabbá, kisimultabbá teszi az arcbőrt. Amikor ez volt rajtam, mindig megdícsértek milyen szép az arcom. Tartóssága is teljesen rendben van, bár én mindig puderrel fixalok minden alapozót, így estig tökéletes. Nekem a színe nem az igazi, ezért megválnék tőle. Aki szeretné, eladó termékeim között megtalálja.

Agent Provocateur Fatale EDP

Agent Provocateur Fatale EDP
2015. október 12.

Aki a La Vie Est Belle- re keres olcsóbb alternatívát, annak nagyon tudom ajánlani próbálja ki ezt az illatot. Minimális különbséget érzek közöttük, ez talán nem annyira édes és mintha csokit is éreznék benne (persze tudom ez nincs az összetevők között) . Tartóssága is teljesen redben van, bőrön 4-5 óra, ruhán egész nap érezni.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme
2015. január 27.

Az általam ismert Flowerbomb-ok közül nekem ez tetszik a legjobban. Nagyon hasonlít az anyaillathoz, de benne van az a komolyság, amit a Flowerbomb edp- ből hiányolok. Édes, de nem sziruposan, fojtóan, én kicsit füstösnek is érzem. Az orchidea, vanília és a pacsuli ami leginkább dominál benne az én orrom szerint és mindhárom tökéletes arányban van jelen. Komoly, nőies, de mégis modern illat. Úgy érzem örök szerelem lesz a miénk! :)

Coastal Scents Eclipse Concealer Paletta

Coastal Scents Eclipse Concealer Paletta
2015. január 13.

Praktikus kis kence, tényleg sokoldalú és a rengeteg színnek köszönhetően bárki megtalálja a bőréhez illő árnyalatot. Kontúrozáshoz is tökéletes, bár én ahhoz béna vagyok. :-)

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture
2015. január 13.

Imádom ezt a rúzst, egyszerűen tökéletes. Mindent tud, ami egy rúzstól elvárható, sőt... Nekem a 6-os árnyalat van meg, ami egy gyönyörű nude szín. Krémes, kellemes illatú, nem szárít, inkább még hidratálja is az ajkakat. Nagyon tartós, nálam evés, ivás mellett is kibír 3-4 órát minimális kopással. 2-3 színt még biztosan beszerzek belőle.

Guerlain Parure Compact Foundation with Crystal Pearls SPF20

Guerlain Parure Compact Foundation with Crystal Pearls SPF20
2015. január 10.

Imádom ezt a pudert! Egyszerűen tökéletes! Igaz sosem használtam még önmagában, én mindig színezett hidratalo, vagy nagyon természetes hatású alapozó fölé használom, gyönyörű, tökéletes fedest ad így, mégis természetes marad az arcon. Egészséges, friss borkepet ad, nagyon tartós, nap végére is hibátlan a sminkem. Kevés kell belőle, lassan fogy. Már nem tudnék meglenni nélküle! :-)

Clinique Moisture Surge Színezett Hidratáló SPF 15

Clinique Moisture Surge Színezett Hidratáló SPF 15
2015. január 10.

A 3-as színt használtam belőle, aztán nyár végén hirtelen felindulásból megvettem a 4-est, ami persze picit sötét lett. Párszor használt peldanyomtol ezért megvalnek. Amúgy nagyon szerettem, természetes fedese van, mégis nagyon szep bőrkepet ad. Úgy vettem észre, javít is a bőr állapotan. Rajtam tartós, viszont mindig fixaltam T vonalban, teljesen elégedett voltam vele. Mondjuk a Clinique alapozoiban még nem csalódtam.

Helena Rubinstein Magic Concealer

Helena Rubinstein Magic Concealer
2015. január 9.

Azt hiszem megtaláltam a számomra tökéletes korrektort! :-) Kizárólag szem alá használom és oda tökéletes! Amiket eddig próbáltam, mindegyikkel volt kisebb- nagyobb baki, de ez. .. Egy csoda! Színre is tökéletes, láthatatlan, mégis nagyon jól fed. Nem ül meg a rancokban, nem szárít, tartós és friss tekintetet varázsol pillanatok alatt. Lehet hogy drága, de egy örökkévalóságig elég lesz. Nem tudom elképzelni hogy valamikor is lecserélem!

Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hidratáló Alapozó

Smashbox Studio Skin 15 Hour Wear Hidratáló Alapozó
2015. január 7.

Az egyik legjobb alapozó amit próbáltam, nagyon jól fed (közepesen/ erősen) és közben teljesen természetes marad a bőrön, semmi maszk hatás, láthatatlan, nagyon jól hidratál, extra tartós! Nekem a színnel voltak problémáim, sajnos nem találtam el igazán. 1.1-es színben ezért áron alul eladnám. Eladó termékeim között megtaláljátok! :-)

Dolce & Gabbana The One Desire

Dolce & Gabbana The One Desire
2015. január 7.

Nem sok különbséget érzek eközött és a sima The One között, picit frissebb, lágyabb illat. Tartóssága nagyon jó, 5-6 órát biztosan bír.