MyBlackberryNight

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Altapharma Vastabletta

Altapharma Vastabletta
2016. szeptember 6.

Valahol olvastam a tippet, hogy töredezett körmökre nagyon hatásos a vas, így kipróbáltam ezt a terméket. A második doboz közepénél járok, a körmömet csak nagyon ritkán festem, viszont mindig szépen rövidre visszareszelem, valamint használom az Alverde körömolaját is. Ezek így együtt csodát tettek: az eddig lemezesen töredező, állandóan csúnya körmöm megerősödött, nem jönnek le róla egész rétegek.
Az árához képest rengeteg van benne, és azt hiszem, a hajam is kevésbé hullik, mióta szedem. Nagyon szeretem!

Under Twenty 2 in1 Aktív tisztító gél + peeling

Under Twenty  2 in1 Aktív tisztító gél + peeling
2016. szeptember 6.
(!)

Azért jelentkeztem a teszteléses játékra, mert még 25 évesen, gyógyszerek és állandó odafigyelés mellett is folyamatosan gondot jelent a pattanásos, mitesszeres arcbőröm. Az előbbiekkel még nagyjából fel tudom venni, az utóbbiakkal nagy gondban vagyok - gyakorlatilag 2 naponta újra jelentkeznek, bármit csinálok, vagy bármit csinál a kozmetikusom. Éppen ezért talán már csak a csodát várom.
Sajnos, ez a termék sem csodaszer. 3 naponta használom, mert szőke, fehér bőrű lévén így is állandóan sebes arcom ennél gyakrabban nem bírom. A szaga valami iszonyatos, olyan, mintha tisztítószert kennék az arcomra. Gélhez képest az állaga is fura, nekem túl folyós.
Ami a hatását illeti, mintha az összképen javítana, nem irritálja a bőröm, nem lesz tőle rosszabb. Sajnos, a mitesszerek nem tűnnek el. Összességében egy közepes termék, a bolti árához képest nem rossz (de nem is jó). Az ajándék terméket elhasználom, de nem fogom újravenni.

Alverde Körömápoló Olaj

Alverde Körömápoló Olaj
2016. január 30.

Évek óta komolyan küzdök a nagyon gyenge, lemezesen törő körmömmel. Próbáltam vitaminokat szedni, erősítő körömlakkokat használni - nem változott semmi. Aztán rájöttem, hogy a körömlakklemosótól törik a körmöm, hiszen azt az erősítő lakkoknál is kell használnom. Akkor vettem meg ezt, és nagyon elégedett vagyok vele. Kb. 4 hónapja vettem, azóta minden nap min. 1-szer használom. Valóban lassan szívódik be, de csodákat művel. Igaz, mióta elkezdtem használni, nem festem a körmöm, és mindig rövidre reszelem, hogy esélye se legyen törni. És még fényesebb is lett tőle!

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém
2015. október 5.

Egyelőre csak megelőzésként használom, de nagyon megszerettem. Jó az állaga, finom az illata. És ami nekem külön plusz pont, hogy teljesen kompatibilis a kontaktlencsével, reggelre pedig sosem dagad be a szemem.

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling
2015. október 5.

Nekem nem ilyen tubusban van, és az ára is picit több (talán 100-200 Ft-tal). Ettől függetlenül nagyon szeretem, a heti arcápolási rutinom része: radírozás és arcpakolás között néhány percig ezzel masszírozom az arcomat. Nincs "hűha"-hatása, mégis nagyon kellemes. Hiányozna, ha nem lenne. :)

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő
2015. szeptember 6.

Szeretem a habzását és a krémességét is. Az illata nem túl erős, nem marad meg zuhanyzás után, de közben finom. Viszonylag jól hidratál. Akciósan teljesen megéri.

Maybelline Baby Lips Electro Lip Balm

Maybelline Baby Lips Electro Lip Balm
2015. augusztus 23.

A Peach Kiss-árnyalatot vettem meg, nagyon finom az illata. A hidratálása viszonylag rendben van, jó állapotban lévő ajkakon nem ront (cserepesre száradt ajkakat pedig nyilván nem ilyen termékkel hoz rendbe az ember). Jó érzés viselni, egy ici-pici plusz a hétköznapokra. :)

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2015. augusztus 23.

Hatalmas csalódás... Végre megtaláltam azt a színt, amit évek óta keresek. De iszonyú lassan szárad, egy órával a felkenés után az összes körmömön felgyűrődött...

Naturland Kézápoló Balzsam Levendula Kivonattal

Naturland Kézápoló Balzsam Levendula Kivonattal
2015. augusztus 23.

Életem eddigi legjobb kézkréme. Különösen este esik jól bekenni vele a kezemet, a finom levendulaillat szinte hozzásegít az esti ellazuláshoz. Nagyon szeretem, biztosan újraveszem. Nagyon száraz, kirepedezett kézen nem tudom, hogyan működik, de ha minden nap használom, nem is kell megtudnom. :)

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2015. augusztus 23.

Sajnálom, hogy alumínium-klorid az alapja, de annyira hatásos! Tényleg nem kell túlzásba esni, normál izzadás mellett bőven elég kb. heti egyszer, este bekenni. Szőrtelenítés után persze nagyon nem ajánlott, mert elég durva az eredmény...