mynix

Regisztráció dátuma: 2013. január 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 24.
Bőrprobléma: -

Avon Sun Hidratáló Napvédő Spray Érzékeny Bőrre SPF15

Avon Sun Hidratáló Napvédő Spray Érzékeny Bőrre SPF15
2015. július 12.

Borzasztó. Zsíros réteget hagy mindenhol. Nagyon nehéz kifújni a flakonból. Büdös. Arcot csípi, nekem szem allergia is előjött tőle (nyilván, ha nem kenem arcra nem, de soha nem szoktam arra külön naptejet venni), ha csak száj közelébe ér, már érződik a keserű íze. Nem vízálló. Pozitívum, hogy nem hagy fehér foltot. Remélem a dolgát azért teszi. Az ára miatt vettem, ezt elfújkálom, de soha többet.

Oriflame Very Me Színmánia Ajakabalzsam

Oriflame Very Me Színmánia Ajakabalzsam
2015. május 19.

Nekem a Berry-s van meg. Illata jó, színe & íze nincsen ez mind pozitívum. Ne várjunk tőle csodát, nem egy Labello, de nem rossz, akciósan megéri.

Oriflame Softcaress Bőrvédő Kéztisztító Zselé

Oriflame Softcaress Bőrvédő Kéztisztító Zselé
2015. május 19.

A leírásban sehol nem láttam, de illata kókusz (Escada Born in paradise kb)., elég erőteljesen és sokáig megmarad, testpermetnek elmehetne intenzitás szintjén, ami nálam negatívum. Kicsit ragadós marad miután beszívta a kéz akkor is. Ennél vannak jobb kéztisztító termékek is.

Oriflame Univerzális Balzsam Rózsaillattal

Oriflame Univerzális Balzsam Rózsaillattal
2015. április 10.

Csak annak aki szereti a rózsaillatot! Nagyon töményen lehet érezni, ajakra fel nem kenném. Csomagolás nagyon szép pink. Tartalom, mint a többi univerzális balzsamé.

Oriflame Love Nature Ajalkbalzsam Eperrel

Oriflame Love Nature Ajalkbalzsam Eperrel
2015. április 10.

Igazi hamisítatlan műeper illat, a rosszabbik fajtából. Íze édeskés. Színe felkenve nagyon halvány, szinte láthatatlan rózsaszínes-barack. Kissé zsíros érzés, nem rossz, de nem túl tartós. Állaga könnyen kenhető, viszont pici melegtől már a teteje olvad a tégelyben, pedig csak 15 fog van, mi lesz vele nyáron? A tégely, amiben van nagyon gagyi, rossz minőségű műanyag. Teljes árat nem ér, esetleg akciósat.

Aquolina Pink Sugar Luxury Extract

Aquolina Pink Sugar Luxury Extract
2015. február 24.

Annyira finom vattacukros cukor illata van! Nekem nagyon tetszik ez az émelyítően édes illat, olyan mint a rendes parfüm változat. Elvileg ennek szerintem tovább kéne bírnia, mint a sima fújós változat, de magamon nem tapasztaltam ezt. A teteje üveg, és annak a végén van kis aplikátor, amivel fel lehet vinni a bőrre. Cuki üveg, de nem praktikus.

Mariah Carey Lollipop Splash Never Forget You

Mariah Carey Lollipop Splash Never Forget You
2015. február 15.

Tesztelés nélkül vettem, mert teszter nem volt hozzá. Ellenben az ára annyira baráti volt, meg elvileg valami nyalóka kollekció része, szóval jó kis édes dologra gondoltam, hát megvettem. Közel sem. A legfrissebb illat, amim csak van, ilyen kis citrusos, picit fanyar semmi extra. Az elején felfújáskor jó erős az tetszik, de aztán parfüm létére kb 1 óra se, amit kibír. A doboz ronda, az üveg elég tetszetős. Igaziból próbáltam az összes rossz tulajdonságot összehozni, mert MC-et egyszerűen ki nem állhatom, de ez az illat attól függetlenül, hogy nem az én stílusom nem annyira rossz ez 3*, de a tartósságával komoly problémák vannak.

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2014. december 26.

Illata műeper, ami nekem tetszik. De a színe élénk piros, radásul a csillámok vagy nem tudom mik akarnak benne lenni darabosak a számra kenve. Már kétszer próbálkoztam vele, egyszer elhagytam ezt meg kidobom majd.

Labello Lip Butter Blueberry Blush

Labello Lip Butter Blueberry Blush
2014. december 26.

Eddig nem használtam ilyen kiszerelést, remélem ezután sem kell. Nagy Labello fan vagyok és az illata miatt vettem meg, mert ezt csak így lehet kapni - egyébként Müllerben olyan 800 Ft környékén volt. Finom és puha lesz tőle az ajak, az illata kellemes nem túl erős, íze nincsen. -* a csomagolás miatt.

Lady Gaga Eau De Gaga

Lady Gaga Eau De Gaga
2014. október 30.

Ez se nem férfi se nem női számomra. Sokat gondolkodtunk rajta, hogy mire hasonlít és arra a véleményre jutottunk, hogy a stiftest ragasztóra leginkább. 3-man voltunk, 3 nő - 3 különböző korosztály és egyikünknek sem tetszett, üveg nem lenne rossz, de szeretem látni még mennyi van a parfümből, bár igaz ez számomra nem fog számítani, mert kizárt dolog, hogy megvegyem.