Mypinkworld

Regisztráció dátuma: 2012. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. január 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2013. január 5.

Én a fekete színt vettem szilveszterre, kb 600 Ft volt, nem is vártam sokat tőle, DE még egyik körömlakkom sem volt ennyire tartós, 4-5 napot simán kibír, mosogatás, fürdés, hajmosás után is! Csillagos 5-ös!!! :)

Guess Seductive I'm Yours

Guess Seductive I'm Yours
2013. január 5.

Karácsonyra "leptem meg magam" vele, akciósan 6.500 volt a 30ml-s. Végigszimatoltam a drogériában kapható összeg parfümöt és ez az egy fogott meg már elsőre, azóta is imádom, nagyon tartós az illata, édeskés, de mégis nőies illat. :)

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2013. január 5.

Én kb 2-3 hónapja használom. Azért vettem, mert nagyon durván hullani kezdett a hajam. Már az első mosás után imádtam, mert nagyon jó tapintású, esésű lett tőle a hajam. Nekem nem szárított, bár én minden hajmosás után 20 perces pakolást használok, illetve hajvégápolót, ésatöübbi :). A hajamon még egyenlőre azt nem vettem észre, hogy gyorsabban nőne, ugyanúgy kb 1 cm/hónap, de olvastam, hogy több hónap használat után lesz észrevehető ez a hatása a terméknek. De hajhullásra mindenképp ajánlom, és egyébként is egy jó kis sampon. :)

Gliss Kur Tápláló Olaj Folyékony Hajvégápoló (régi)

Gliss Kur Tápláló Olaj Folyékony Hajvégápoló (régi)
2012. március 17.

Nem tudom miért hívják "olajnak", mivel krémes állagú. Nekem semmi bajom az illatával, plusz meg sem marad az illat a hajban. Felkenés után kb fél órával teljesen beszívódik. Az én hosszú, száraz végű hajam nagyon szereti, minden napi használattal sokkal hidratáltabbak a hajvégeim, de persze csodát nem művel, nyilván nem tudja "megjavítani", ami egyszer mát széttört, de valóban érezhető a változás a használatával. Akciósan (és elég gyakran akciós) 999Ft, szerintem az árát megéri.

Sunfleur Csokoládé Krémpakolás Szőlőmag Olajjal

Sunfleur Csokoládé Krémpakolás Szőlőmag Olajjal
2012. február 12.

Nálam közepes eredménnyel zárt. Akciós volt a rossmannban, és mivel ilyen jó véleménnyel vagytok róla, gondoltam én is beinvesztálok rá, de el nem ájultam tőle. Az illata jó, erős, édes kakaó illata van, így aki nem szereti az émelyítően édes illatokat, annak nem ajánlom. A pumpás kiszerelés mondjuk nagyon praktikus, és higiénikus is, ha esetleg több mindenki használja a családban, nem dugdossa mindenki az ujjacskáit a tégelybe, mindenféle bacikat hagyva benne. :)
Viszont lemosás után semmi extrát nem éreztem, persze puha lett a bőröm, de nem puhább, mint egy normál hidratálókrémtől, amit felken az ember. De persze mindezek ellenére télen jó játszadozni ilyen kis pakolásokkal, de szerintem ennél sokkal jobb pakolások léteznek...persze drágábban....

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2012. február 3.

Nekem is a Funtime Fuchsia árnyalat van meg belőle, és szerintem is nagyon gyenge. Egyáltalán nem szárad meg hamar, 2 rétegben felvíve sokáig tartó szárítgatás után is elkenődik. Ami a legnagyobb bajom vele viszont az az, hogy ELSZÍNEZŐDIK. Felkenem, csodás a szín, aztán 1 nap után azt veszem észre, hogy a körmöm végénél el kezd sötétedni, 3 nap után már az egész körmömön sötétbordós színűvé változik az amúgy élénk fuxia szín...

Astor Liquid Kiss

Astor Liquid Kiss
2012. február 3.

Nagyon nehéz a felvitele, csúszik mászik a szájon, fele megszárad, fele nem, rettenet... és tényleg nagyon szárít, és darabokban jön le... pénzkidobás!!

Toni & Guy Prep Heat Protection Mist

Toni & Guy Prep Heat Protection Mist
2012. február 1.

Valóban puhább, és simább tőle a haj, valamint szerintem nem is hullámosodik vissza olyan könnyen. Kicsit többet vártam ugyan tőle, az ára sem túl kedvező (2600FT és 150ml) és az illata sem túl kellemes.

Lady Stella Oliva pH Balance Tonik

Lady Stella Oliva pH Balance Tonik
2012. január 25.

Meglepődve látom, hogy "csupa zöld" összetevői vannak, hiszen nagyon olcsó, nincs 1000Ft, és 500ml-es a kiszerelés, egyszer, mikor pénz szűkében voltam, gondoltam kipróbálom. A flakonon hosszú percekig olvashatjuk a jobbnál jobb összetevőket, kivonatokat, vitaminokat és azok hatásait, amiket a tonik birtokol. Nekem nincs semmi probléma a bőrömmel szerencsére, úgyhogy normál bőrűeknek bátran merem ajánlani, bár csak professzionális használatra van, de én végzett kozmetikus vagyok. :) Elég erős az illata, tartósítószert és színezőanyagot nem tartalmaz.

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk
2012. január 25.

Én egy Coral színt szereztem be belőle, akciós volt, 699Ft. A színe szuper, jól fed, hamar szárad, valóban nem pereg le 1-2 nap alatt, viszont nekem minden alkalommal elszíneződik a körmöm végeinél 1-2 nap után (gondolom valamilyen vegyszer hatására) , és így olyan, mintha kosz lenne a körmöm alatt. :S