Myra142

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Extreme Shine Fedőlakk

Essence Extreme Shine Fedőlakk
2019. december 19.

UPDATE:
Úgy tűnik, kellett neki pár alkalom, hogy magához térjen, viszont azóta egy álom *.*
Ugyanolyan szép fényes lesz a végeredmény, mint az elődjével, viszont ezt végre el tudom teljesen használni, nem sűrűsödik használhatatlanná <3

Hatalmas csalódás...!!!
Az eddigi hiperszuper fedőlakkjukat imádtam, ódákat zengtem róla, ez viszont szörnyű :'(
Olyan borzasztóan buborékosan szárad meg, hogy legszívesebben mosnám le azonnal...
Ugyanúgy használom, mint az eddigit, hagyok közte száradási időt, de nem várhatok rétegenként fél órát, hiszen az lenne a lényege, hogy gyorsan lehe vele végezni...
Nem lehet visszakapni a régit??

L'Oreal Paris True Match Korrektor

L'Oreal Paris True Match Korrektor
2017. január 20.

Az eddigi LEGJOBB korrektorom! A hóka bőrömre a 01-es Ivory árnyalatot használom, rendkívül jó a fedése, pöttyökre picit világos, oda használok mást, de a szemkörnyéket szépen highlight-olja, illetve az orrnyergemet szoktam vele kiemelni. A Notino-ról rendeltem, már elsőre elájultam tőle, szóval gyorsan vettem belőle még kettőt, nehogy kifogyja(na)k :D
Nem szárad meg 2 mp alatt, így blenderrel szépen el lehet dolgozni, nem kell sok belőle, mert ahogy említettem, elég erős a fedése. Csillagos tízes!

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. január 20.

Én a rózsaszínesebb verziót vettem meg, ami jobban passzol a bőrömhöz. Nem kifejezetten erős a fedése a karikákra, viszont a pöttyökre eddig ez az, ami leginkább bevált színben, illetve fedésben is, nem lesz sárga vagy világos foltos az arcom tőle :) Ja és persze árban is szuper :)
Mivel szem alá találtam másikat, ami jól bevált, ezt pedig inkább a pöttyökre használom, így megadom neki az 5öst, mert a célomnak tökéletesen megfelel :)

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hidratáló és Energizáló Arcmaszk

Avon Planet Spa Amazonian Treasures Hidratáló és Energizáló Arcmaszk
2016. július 13.

Ajándékba kaptam még karácsonyra, de most jutottam el odáig, hogy kipróbáljam. Hát inkább ne tettem volna... Mikor felkentem és elkezdte égetni a bőröm, gyorsan rákerestem itt, és úgy tűnik, nem csak én jártam így, szóval azonnal le is mostam... Borzasztó!! Az illata pedig tetszett, de biztos, hogy így semmi másra sem fogom elhasználni :-/

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream
2016. február 5.

Alapvetően nem vagyok nagy kézkrémes, bár télen nagy szükségem van rájuk, mivel nagyon ki tud száradni az ujjaim között rész... Ezt a kicsikét leginkább az illata miatt vettem meg, és hát átmeneti hidratáltságon kívül nem is igazán nyújt többet. Még mindig keresem azt a kézkrémet, ami nem csak az első kézmosásig ér valamit, hanem tényleg ápolja a bőrömet, és helyrehozza a kiszáradást, bár lehet, hogy ez csak egy álom :D Ezzel a kézkrémmel semmi gond nincs, kellemes az állaga, jó az illata, gyorsan beszívódik, és tényleg selymes bőrt eredményez, de csak átmenetileg. És éppen ezért 4 csillag.

eBay Ecset Szett

eBay Ecset Szett
2015. augusztus 8.

Számomra is meglepő volt, hogy nagyobbak, mint amit reméltem, a jobb szélső kivételével azért szoktam őket használni, leginkább a mélyítővonalban, de még keresem a tökéletes "maszatoló" ecsetet :-) ezt leszzámítva teljesen használhatok, nem hullanak, puhák, mint ahogy a többi hozzászóló is tapasztalta :-) illyen áron pedig simán megy az 5 csillag :-)

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2015. augusztus 5.

Száradás téren csak annyit mondok, hogy lakkozás után 15 perccel megmostam a hajam, és a körmömnek semmi baja nem lett :) Fényesnek fényes a fedőlakk, de 2 próba után még várom, hogy melyik színes lakkomon lesz TÉNYLEG géles hatása... Tartóssága nem rossz, bár általában jól bírják a körmömön, néha pattan le a körmöm vége, viszont 3-4 naponta váltok színt, nem jelent különösebb gondot, ha nem bírják 2 hétig :) Összességében 5öst adok, mert tényleg meglepően gyorsan szárad, és nem kell attól tartanom végre, hogy alvás közben felgyűrődik a lakk vagy párnanyomatos lesz... :D :)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. május 29.

A sok pozitív vélemény alapján szereztem be, illetve azért mert amúgy is szinte csak Maybelline spirált használok, meg kupon is volt rá :D Felkészültem, hogy az elején nem lesz jó, aztán idővel igen, így is volt, de most meg megint nem jó, mert valahogy iszonyat sok festéket visz fel, és képtelenség szépen eloszlatni, és csak felhúzom magam... Most adtam magamnak kis időt, kipróbáltam egy másik márkát, hogy lenyugodjak, aztán visszatérek hozzá vmi más stratégiával :/ Pedig egy darabig tényleg jól megvoltunk, szépen szét lehetett választani a pillákat, úgyhogy 4 csillagot adok, hátha észhez tér :)
Még annyit hozzátennék, hogy lemosni borzalom... Mint a körömlakkoknál a glitteres lakk, na ez is ilyen kategória! Kétfázisú sminklemosót használok, a vízállót pillanatok alatt leszedi, ezzel meg alig bírok.. Marad a 4 csillag, de csak ha tudom ismét rendesen használni.

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50
2015. május 29.

Az értékelések/összehasonlítások alapján vettem meg, mert régóta szerettem volna egy rendes fényvédős arckencét. Néhányszor próbáltam, bár hétköznap nem sokat tartózkodom odakint, de kíváncsi voltam a mattításra. Hát nálam ilyen szempontból semmit nem ér, bár nem is reméltem, hogy az egy óra alatt simán tocsogós arcomat valami hirtelen 8 órán át csillogásmentesen tartja.... Egyelőre csak annyit tudok elmondani, hogy tényleg könnyen és gyorsan felvihető az arcra, illatilag is rendben van, gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm, a fényvédős tulajdonságát csak nyaralás után tudom értékelni (ezért vettem leginkább). Addig is csak 3 csillagocskát tudok adni, mert egyelőre nem tett csodát :/

Catrice Rock-O-Co Matt Nail Lacquer

Catrice Rock-O-Co Matt Nail Lacquer
2015. március 3.

Én a pink verziót szereztem be, és mivel az Essencenél találtam egy hasonlóan matt, picit csillámos lakkot halvány rózsaszínben, a kettőt együtt próbáltam ki (világosat a gyűrűsujjra). A tartósságával eddig nincs gond (2 nap), szépen elterült, 2 rétegben fedett tökéletesen (bár mindig legalább két réteget festek mindenből), a hatása is gyönyörű, és most anyukám körmei is ilyen színben tündökölnek :D (az tény, hogy hozzá talán már nem passzol annyira ez a pinkes színvilág, viszont a kis kerek körmein nagyon cukin mutatott :D ) Az egyetlen zavaró tényező a kis kupak, persze lehet használni meg minden, de így azért nem tökéletes. Én ettől függetlenül 5öst adok, mert jószívű vagyok :) :)
Ja és lehet, hogy meglepem magam az Apricocoval is :P