Myrkky

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ben & Anna Vanilla Orchid Natúr Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Natúr Deo Stift
2020. május 16.

Nekem ez a kedvenc natúr deóm. A műanyag csomagolásossal kezdtem, de sajnos az eltűnt a legtöbb helyről. A csomagoláson feltüntetett INCI szerint változott az összetétele is, én nem veszek észre különbséget. A csomagolást nem szeretem. A termék morzsolódik, potyog miatta használat közben. Én ezt úgy küszöböltem ki, hogy szerencsére a műanyagot még nem dobtam el, így azt kimostam, ezt a deót kivettem a papírból, felolvasztottam és betöltöttem a műanyagba. Így már nem potyog.
Hatása nagyon jó, tavaly a legnagyobb kánikulában jobban teljesített, mint a Rexona Maximum Protection, ami hihetetlen, de igaz. Eddig minden natúr deo csalódás volt számomra, de ez nem!

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. február 4.

Nekem is teljesen pozitív a tapasztalatom. Szintén tesztelésre kaptam, és nagyon örültem neki. Negatívom számomra a parfümtartalom benne, hiszen ha ennyire natúr egy termék, ezt is nyugodtan ki lehetett volna hagyni. Szárazon túlzottan is illatos, de szerencsére a mosás után nem érezhető. Én is a Lusht próbáltam eddig, azt is szerettem, de nem rendeltem soha újra, mert nem szulfátmentes. Ennek azért is örültem meg, mert ez viszont nem tartalmaz SLS-t. Számomra nem nehezebb használni, megvizezem a szappant és a kezemet is, jó párszor átforgatom a két kezem között és mehet a fejbőrre. Én mindig kétszer mosom meg, így ezzel is úgy tettem. Utána használtam balzsamot, majd hajvégápolót is, így azt nem tudom ezek nélkül milyen. Mivel fenékig érő hajam van és nem tudom ezeket nélkülözni semmilyen sampon után, így ezzel sem tettem próbát. Számomra a tárolása sem okoz gondot, mosás után míg szárítom a hajam kiteszem a "pultra", mire végzek megszárad annyira, hogy vissza lehet helyezni a papírdobozába, nem puhul meg a szappan, nem ázik szét, ez is pozitívum.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 9.

Engem nem zavart az illata. Csak mintákat kaptam belőle, jól hidratál, inkább szárzabb bőrűeknek jobb. Amiért levonok mégis belőle, a sok kémiai fényvédő jelenléte, én ezek miatt nem vásárolnám meg.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. június 14.

Azt hiszem rá kell érezni ennek az alapozónak a használatára. Nem pont száraz bőrre lett kifejlesztve, nekem inkább vízhiányos, főleg téli időszakban. Én szivaccsal használom, és nem túl vastag rétegben, mert valóban múmiaszerű bőrt tud eredményezni, kiemeli a ráncokat is. Így viszont egészen természetes színt tud eredményezni. Sajnos először a Müllerben vásároltam, ahol kevés szín kapható belőle. Az eladó hölgy nagyon segítőkész volt, náluk a legvilágosabb árnyalat az Ecru volt, mivel Glamour-napok volt, így csak megvettem, pedig ott is néztük, talán kissé ez is sötét, de világosabb alapozóval túl hullának véltük az arcomat. Aztán hazaérve mégis sötétnek találtam, látszott a különbség a nyakammal összevetve, ráadásul én úgy látom minimálisan oxidálódik is a nap végére. Rászántam magam és rendeltem egy Alabasert is, és a kettőt keverve használom, így még jobb. Az biztos, hogy a mostani kánikulában is kibír akár 20 órát is! Máskor nem sminkeltem ilyen időben, de most kifejezetten "jól esik", mert nem zsíros a bőröm. Érzékeny a bőröm, hajlamos piros foltokra is, és azt vettem észre, ha pár napig nem használom csúnyább a bőrképem. Szerintem érdemes beruházni rá, csak a színt kell nagyon jól belőni.

Lacalut Sensitive Preventív Hatású Fogkrém Érzékeny Fogakra

Lacalut Sensitive Preventív Hatású Fogkrém Érzékeny Fogakra
2019. január 15.

Nekem ez lett a kedvenc fogkrémem. Az érzékenységen nagyon sokat javít, számomra kellemes az íze, nincs benne SLS. Ezért nem habzik úgy, mintha veszett volna az ember használat közben, de attól még jól tisztít.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Golyós Dezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Golyós Dezodor
2019. január 7.

Nálam jelenleg ez a tökéletes dezodor! Előtte a krémes változata volt a kedvencem. Én úgy érzem, mintha ez jobban teljesítene, valahogy nem olyan nagyon tömény. Az illata gyengébb, de izzadtságszag nem érződik a nap végére, egész nyáron ezt használtam, néha pedig a krémes párját. Az esti zuhanyozáskor is pozitívum ennél, hogy nem olyan furcsa víztasztító a hónaljam, mintha le sem lehetne mosni, mint a krémesnél, hanem síkos.

Montagne Jeunesse 7th Heaven Black Seaweed Peel-Off Maszk

Montagne Jeunesse 7th Heaven Black Seaweed Peel-Off Maszk
2018. július 24.

Nagyon szeretem ezt a maszkot! A Müllerben kapható tubusos kiszerelésben is. Elég erős az illata, de szerintem egyáltalán nem rossz! Nekem szép sima lesz a bőröm a használata után, könnyű lehúzni.

Balea Duschschaum Vanilla Cream

Balea Duschschaum Vanilla Cream
2018. február 28.

Én nagyon szeretem ezt a terméket, szinte egész nyáron ezt használtam, mert rajtam tartós az illata, ha napközben zuhanyoztam olyan jó volt órákig érezni az illatot, mert nagyon szeretem. Én úgy érzem megfelelően tisztít és nagyon sokáig elég.

Biobaza Spring Flowers Dezodor

Biobaza Spring Flowers Dezodor
2018. január 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem szeretem használni. Az illata nagyon jó, kellemes virágillat, kicsit rózsaolajra emlékeztet. Hatása viszonylag tartós, de nyáron nem merném bevállalni. Ami engem nagyon zavar vele kapcsolatban, hogy nemhogy hehezen szárad, de SOHA nem szárad meg! Reggel használtam és még délután is ragacsos volt a hónaljam. Én azt találtam ki, hogy akkor használom, ha van idő, és a felkenése után 15-20 perccel vastagon hintőporozok, utána már nem ragad.

Balea Deo Kristály

Balea Deo Kristály
2017. november 7.

Az biztos, hogy ez szerintem egy életre elég mennyiség! :D Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, mert nálam az ilyen természetesebb dezodorok nem szoktak jól működni. Azért válaszottam ezt, mert olcsó..... És jelentem, egész jól működik! Tavaly télen szinte csak ezt használtam. Nyáron viszont nem elég. És azért vannak vele gondjaim: ha este borotválom a hónaljam még másnap reggel sem tudom használni, mert nagyon csíp. Nyáron ezért is kilőve, kétnaponta botorválok, télen kicsit ritkábban..... A legnagyobb problémám a macera, amivel számomra a használata jár. Méghozzá az, hogy be kell vizezni magát a deot is és érdemes a hónaljat is. Én nem fürdőszobában szoktam öltözni, ezért gond, ráadásul utána szárítgatni is kell magunkat.......