myrtille

Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2017. június 13.

Számomra ez A parfüm. Nagyon sokat kipróbáltam már, de csakis ezt szeretem érezni magamon, a legtöbb illat egy idő után zavar. Minden évszakban kellemes, nyáron inkább a gyümölcsös, télen a virágos jegyeket érzem ki jobban. Számomra nem hátrány, hogy ez "csak" egy friss tisztaságillat, mert nekem ez áll jól. Nagyon tartós, elég belőle egy fújás. Az üvege gyönyörű, öröm kézbe venni. Nagyon szép emlékek kötnek hozzá, örülök hogy az enyém lehet.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2017. június 13.

Szép színt ad hófehér bőrön is, de csakis térdtől felfelé. A lábszáram gyönyörű foltos lett tőle, hiába radíroztam és hidratáltam előtte. Legalább jó tartós, nagyjából egy hét telt el mire lekopott, szóval akinek működik ez gondolom előny. Tipikus önbarnítós szaga van.
Személy szerint nekem elegem van az önbarnítózgatásból, nem próbálkozok tovább. Tudom, hogy betegesen fehér vagyok és szabályosan világítok, de nem akarom tönkretenni a hiperérzékeny bőrömet. Meg utálok vállalhatatlanul büdös lenni. A napozás és szoli pedig szóba se jöhet, a melanoma nem játék.

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Update:
Hosszú távon sajnos irritál, valószínűleg a sok illatanyag miatt.

Az állaga nagyon folyékony, tejszerű. Mindig úgy használom, hogy előtte egy másik testápolóval bekenem magam, így még sose lettem foltos. Felkenés után pedig azonnal kezet mosok, hogy ne legyen sárga a bőröm az ujjaim között. Az arcomra is ezt használom és még soha nem okozott pattanást.
Egyenletesen barnít, a hófehér bőrömön több rétegben is természetes színt ad, nincs narancssárgás beütése és szépen kopik.
Az egyetlen dolog, amibe bele tudok kötni, az az illata, számomra nagyon gejl és mű. Viszont a tipikus önbarnító szag nem olyan erős azokhoz a termékekhez képest, amiket korábban próbáltam.

La Rive In Woman

La Rive In Woman
2016. szeptember 23.

Update:
Visszajöttem lepontozni, mert az én példányom megbuggyant, pedig csak 3 hónapja vettem és a saját dobozában tároltam hűvös helyen. Eszméletlen büdös, torokkaparó pacsuli keveredik benne egy fincsi kis dögszaggal. Repült a kukába.

Rajtam édes vaníliás-virágos illata van, nagyon szeretem. Ruhára fújva egész nap kitart, ami szerintem nagyon jó ebben az árkategóriában. Az üvegétől nem dobtam hátast, de ez nem igazán érdekel. Amikor ezt viselem mindig gyönyörűnek érzem magam :D Legszívesebben az év minden napján hordanám, de a nyári kánikulában sajnos túl tömény.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2016. július 28.

Sajnos nem az én illatom :( A jázmin nagyon tetszik benne, de amikor előbújnak a fás jegyek kellemetlen, szúrós és száraz lesz rajtam. A tartóssága is botrányos, kb. 3-4 óra, de ez gondolom inkább a bőröm hibája.

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA
2016. július 3.

Ez az első BHA hámlasztóm, február óta használom. Vakmérő voltam és egyből a teljes kiszerelést rendeltem meg :D
Csak az arcomra szoktam tenni reggel és este minden nap. Rengeteget segített és mérhetetlenül hálás vagyok neki. Nagyon sokat javított a bőröm állapotán, már nincsenek hatalmas gyulladt pattanásaim. Nagyon ritkán kijön egy-két kisebb, de hamar elmúlnak. A mitesszereim még megvannak, de kevésbé feltűnőek.
Nem irritál, még soha nem hámlasztottam túl vele és csak télen szárított minimálisan. Viszont most pont jó, sokkal kevésbé fénylik a fejem a legnagyobb melegben is.
A formulából és a csomagolásból adódóan gazdaságosan lehet adagolni és vattapamacsra sem kell pacsmagolni. Nagyon selymes az állaga, gyorsan felszívódik és tudom hogy ez nem lényeges, de nekem az illata is tetszik :D Szépen lehet rá sminkelni, persze szigorúan fényvédővel.
Az ára miatt nagyon fájt a csóró egyetemista szívem, de öt havi folyamatos használat után a negyede még mindig megvan. Szóval sokáig elég, és inkább költök többet egy olyan termékre, ami működik, mint hogy felvásároljak minden hatástalan cuccot a drogériákban és gyakorlatilag az ablakon dobáljam ki a pénzt. Szerintem jobban megéri, mint az arcra való hámlasztók, mert nagyjából ugyanannyiba kerül, de majdnem kétszer akkora mennyiség.
Meg fogom rendelni az utánpótlást :3

Burt's Bees Hand Salve

Burt's Bees Hand Salve
2016. július 3.

Még ősszel vettem belőle egy nagy kiszerelést, de nem kellett volna. Bőszen kenegettem, kb. a harmadát elhasználtam és olyan gyönyörűen belobbantotta az ekcémám, mint annak a rendje. Akkoriban még kis buta voltam és nem tudtam, hogy az illóolajok nem éppen a sérült bőr barátai :D Azóta is ott van az elfekvő kencéim közt és fogalmam sincs, hogy mit csináljak vele. Egyébként a széltől és hidegtől jól véd, de nem hidratál, mindenképpen kell mellé egy vizes kézkrém is.

Terra Naturi Szemhéjtus

Terra Naturi Szemhéjtus
2016. július 1.

Ha a spirálon kívül mást is szeretnék viselni, akkor mindig fekete tust használok, mert rólam a szemhéjpúderek egyszerűen elszublimálnak.
Jól pigmentált, gyorsan szárad. Nem kenődik el a nap végére, könnyű lemosni és nem irritál. Az ecsete nagyon vékony és gyönyörű precíz vonalat lehet vele húzni, persze biztos kéz kell hozzá :p Szerencsére az ára is nagyon baráti, számtalanszor újravettem és nem tervezem lecserélni.

Givenchy Hot Couture EDP

Givenchy Hot Couture EDP
2016. június 25.

Számomra nagyon sokat jelent ez a parfüm, mert ez volt Anya illata. Magamra soha nem fújnám, mert ez az Övé, így csak azt tudom leírni, hogy rajta milyen volt.
Amióta az eszemet tudom ezt használta. Emlékszem, hogy amikor gyerekkoromban egyszer bementünk az egyik parfümériába nagyon megrökönyödtem az árán. Erre csak annyit mondott, hogy ez sokáig elég és számára megéri, igaza is volt. Ez egy nagyon szép mély, füstös málna illat egy kevés virággal. Egész évben ezt használta, nagyon jól állt neki és soha nem volt túl sok vagy fullasztó. Messziről fel lehet ismerni, nagyon különleges.
Néha csak úgy beleszagolok az üvegébe, megnyugtat és szép emlékeket idéz fel.

Terra Naturi Szemöldökfesték

Terra Naturi Szemöldökfesték
2016. június 21.

Ez a szemöldökfesték vált be a legjobban, természetes hatású és nagyon jó minőségű ebben az árkategóriában. Én is keverve használom a két színt és ferde ecsettel viszem fel, nem a hozzá tartozó kis applikátorral. Nagyon-nagyon tartós, nekem a strandolást is kibírja. Hatalmas adag, már elég régóta megvan és alig hiányzik belőle, szerintem az életem végéig elég lesz :D