Myrtle

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Profumi del Forte Versilia Vintage Boise

Profumi del Forte Versilia Vintage Boise
2019. szeptember 24.

Csodás uniszex illat, egyszerűen imádom! :)

Nacific Fresh Cica Plus Clear Serum

Nacific Fresh Cica Plus Clear Serum
2019. augusztus 10.

Nagyon jó kis szérum, szeretem használni. Állagra kissé vizesebb, jól felszívódó, szépen hidratál. A benne levő illóolajok érdekes módon egyáltalán nem bántották a bőröm, pedig kissé aggódtam miatta. Most kezdem a második üveget belőle, amolyan jolly joker azokra a napokra, mikor nem kell semmi extra, csak egy kis hidratálás. :) Vízhiányos ér érzékeny bőrre is ajánlom. Most szereztem be a hozzá tartozó tonikot és krémet, majd jövök updateleni. :)

Thank You Farmer Safe Sun Fluid Age 0880 SPF50+ / PA++++

Thank You Farmer Safe Sun Fluid Age 0880 SPF50+ / PA++++
2019. augusztus 2.

Univerzális csodakrém, arcra és testre is ezt használom. Az érzékeny arcbőröm nem irritálja, a pórusokat nem tömíti el, minimálisan ugyan fényesíti a kevert/zsíros típusú arcbőrömet, de nem diszkógömb effekt. Jól kijön a BB krémekkel, szépen lehet rá sminkelni. Tartósságával elégedett vagyok, a mennyiség nálam egy nyárra elég, tényleg hatalmas a flakon, és jól adagolható a szűkített kialakításnak köszönhetően.

Secret Key Starting Treatment Essential Mask

Secret Key Starting Treatment Essential Mask
2019. június 22.

Wow! 5 csillagot kell neki adnom! Hatalmas mennyiségű folyadékot tartalmazó maszk, nagyon-nagyon kellemes érzetet ad, és 20 perc alatt úgy feltöltötte a bőröm, mint egy kiadós alvás. Érzékeny bőrűknek jó szívvel ajánlom, nem tartalmaz semmi irritálót.

Molinard Cuir EDP

Molinard Cuir EDP
2019. június 11.

Az első benyomás alapján engem nagyon emlékeztetett az ELDO Archive 69, Putain des palaces és True lust illataira, ugyanaz a fűszeres, rumos szilvás illat villant be, de később valóban erőteljesen jön elő a bőr. Nem a szúrós fajta, hanem egy finoman megmunkált kesztyű, egy szép bőrkabát puha bőrillata. Egy fuvallatnyi virág is megjelenik, mint a táska mélyén ottfelejtett parfümös üvegcse illata, de a leszáradást már a fűszeres, kissé férfias jegyek uralják. Az én orromnak unisex, abszolút el tudom képzelni férfiakon is. Úgy terveztem, hogy ősszel fogom használni, de nem tudtam neki ellenállni, és kellemes meglepetésként ebben a közel 30 fokban is szépen megállta a helyét, de talán ez is a jó parfüm ismérvei közé tartozik. :)

Blithe Inbetween Makeup Prep Essence

Blithe Inbetween Makeup Prep Essence
2019. április 20.

Kis mintában próbáltam, és elsőre nagyon jók a benyomások róla. Valóban nagyon könnyű állagú, jól beszívódó szérum, kellemesen hidratál, és jól kijön a BB krémmel, nem csomósodik, nem ragad. Az ára sajnos elég húzós, egyelőre ez tart vissza. :)

Elizavecca Green Piggy Collagen Jella Pack

Elizavecca Green Piggy Collagen Jella Pack
2019. április 19.

Engem levett a lábamról. Eleve ez a cuki malacos dizájn, és a tégelyben levő Addams-family kocsonya annyira morbid, hogy mindenképpen ki kellett próbálnom. Ránézésre valóban olyan, mint valami romlott zöldesrózsaszín trutyi, és kiemelve a tégelyből nem krémes, hanem darabos-ragacsos állagú, viszont nagyon szépen oszlik-siklik a bőrön, nagyon gyorsan felszívódik (ami nekem külön bónuszpont, mert a legtöbb éjszakai maszktól órák múlva is ragacsos lesz a képem, és a párnán köt ki a fele), és reggelre puha, feltöltött bőrképet eredményez. Hibájéról egyelőre nem tudok beszámolni, talán egy kicsit kényelmesebb lenne a tubusos kiszerelés, de így is kibírható. Óriási adag, sokáig elég lesz. Vízhiányos bőrre kifejezetten ajánlani tudom.

Annick Goutal Nuit Etoilee Unisex

Annick Goutal Nuit Etoilee Unisex
2019. április 10.

UPDATE: még mindig imádom! Esküvői illatnak is őt választottam, a júliusi hőségben is kitűnő volt. :)
Ahányszor ezt viselem, mindig sok dícséretet kapok minkét nemtől és mindne korosztálytól.

Ez az illat maga a csoda, az igazi nyári erdőélmény számomra. :)
Ma érkezett meg, és máris szerelembe estünk egymással.
Valóban unisex, de egyáltalán nem macsó, viszont utánafodulós, eredeti.
Nyitása citrusos-mentás frissítő, amjd elmélyül egy picit gyantás, friss leveleket és zsenge ágakat idéző fás, fenyős irányba, amin egy picit puhít a tonkabab. A vége majdhogynem virágos, bár nincs benne virágos összetevő. Számomra abszolút megnyugtató, meditatív, mindamellett frissítő és üdítő kreáció.
Nagyon sajnálom, hogy a kék üveges változat már nem kapható, de az AG illatok dizájnja így is nagyon bájos és különlges összhatást kelt.

Oscar De La Renta Oscar

Oscar De La Renta Oscar
2019. március 29.

Hivatalosan is felvettem a vintage kedvenceim sorába. :) Érdekes módon nekem nem alkalmi illat, hanem egy olyan jolly-joker, amit akkor is előkapok, ha épp nem tudom, mit lenne kedvem viselni. A vintage illatok többségével ellentétben ebben nem dominál aldehides jegy, így szerintwm azok is szeretnék, akiket ki lehet kergetni a világból a "nagyi" illatokkal. Kifújáskor számomra egy virágözön, rögtön megmutatja magát teljes valójában, nem hoz nagy meglepetést a leszáradása, viszont ragaszkodóan ölel körbe egész nap, tartóssága nem hagy cserben. :)
Az én üvegcsém fekete kupakos, a kis virágos limitált kiadáshoz sajnos nem volt szerencsém, de jobban is kedvelem a fújós kiszerelést az öntősnél. Aki még nem próbálta, annak mindenképpen javaslom megismerni.

Ferrari Noble Fig EDT

Ferrari Noble Fig EDT
2019. március 29.

Meglepően jó illat, messze veri a drogériás választékot. Azon kevés unisex illatok egyike, ami nem válik elviselhetetlenül férfiassá rajtam. Ár-érték aránya jó, érdemes webshopokban lecsapni rá.