n_mihalyne

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Swissological Ránctalanító Krém

Swissological Ránctalanító Krém
2012. június 4.

Egyik kedvenc krémem. Jól hidratál, hamar beszívódik, kellemes illata van, és nem utolsó sorban: az apróbb ráncokat elsimítja, a nagyobbakat enyhíti.

Swissological Kézkrém

Swissological Kézkrém
2012. június 4.

Nekem nagyon bevált ez a kézkrém, az illatát egyenesen imádom! Nagyon jól hidratál, a kezem puha, selymes tőle.

Swissological Multi-Regeneráló Krém

Swissological Multi-Regeneráló Krém
2012. március 5.

Az én érettebb arcbőrömnek tökéletesen megfelel ez a krém. Nagyon szeretem. Jól hidratál, hamar beszívódik. A bőröm kifejezetten jobb állapotú lett tőle.

Swissological Kézápoló Krém

Swissological Kézápoló Krém
2012. március 5.

Használtam ezt a kézápolót, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata fantasztikusan jó, sokáig érezhető a bőrön. (Egész nap azt szagolgattam :-))
Hamar beszívódik a bőrbe, és a hidratáló hatása is kimagasló! Megérdemli az 5 csillagot.

Wellaflex Extra Strong Hold Hajlakk

Wellaflex Extra Strong Hold Hajlakk
2012. február 23.

Ez a kedvenc hajlakkom. Tartós a hatása, nem nehezíti el a hajat, és nem ragad . Csak ajánlani tudom mindenkinek! Jó, hogy mini változatban is lehet kapni.

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél
2012. február 23.

Évek óta használom, kellemes illata van, jól habzik, nem irritál. Tisztaságot és frissességet biztosít minden nap.

Secret Key Platinum Power Deo Stift

Secret Key Platinum Power Deo Stift
2012. február 23.

Az illata kellemes, de sajnos nem tudom használni, mert viszketek tőle. A bőröm kipirosodik, és több nap, mire helyre jön. Nagy valószínűséggel az aluminium tartalmát nem bírom.

Nivea Creme

Nivea Creme
2012. február 22.

Fiatal korom óta használom. Nagyon szeretem, örök darab! Igaz, nem az arcomra, de a kezemre tökéletes, illetve a "náthás" orromra. Finom illata van, de kicsit nehezen szívódik be.

Avène Szérum Hidratáló

Avène Szérum Hidratáló
2012. február 22.

Nagyon finom, lágy szérum. Könnyen beszívódik. Én az arckrémem használata előtt szoktam vele bekenni az arcom, így a krém hatása is fokozódik.

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2012. február 22.

Kedvenc parfümöm. Már évek óta használom, de még nem tudtam megunni! Szerintem már maradok is ennél :-))