nagy_agi

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2014. november 16.

Nekem csodát tesz az aknés, problémás bőrömmel, illetve azzal, ami a rendszeres belső tisztítás és kíméletes külső ápolás után az flp termékekkel maradt. Pedig én aztán tényleg mindent kipróbáltam, de csak itt találtam meg a megoldást, szuper!!

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2014. november 16.

Nem csak a száraz ajkakat hozza rendbe, de nálam a néha-néha kinyomott és leszáradt pattanás után maradt bőrfelületet is hamar rendbe hozza, jó kis termék!

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2014. november 13.

Semmi akadálya a babákon történő alkalmazásának! Egyébként nagyon szuper torokgyulladáskor szájba, orrduguláskor pedig orrba fújva is, csak utóbbinál vigyázzatok, a jobban szórt nyíláson kell fújni, különben agyig ható érzésben lesz része az embernek :) de jó alternatíva, ha valaki nem használ semmiféle kemikáliát, gyógyszert, mert ez természetes alapanyagokkal hatásos!

én ekcéma kezelésével találkoztam vele először, de azóta sikerrel használtam már napégésre, vágásra, mindenféle balesetre, eredmény: gyorsan, heg nélkül gyógyuló sebek. arcon, gyulladt pattanások esetén, láb- és tenyér izzadására, hónaljra is használható, megszünteti a fertőzést, ami a kellemetlen szagokban nyilvánul meg. én imádom, mindig van egy flakon a fürdőszobánkban! :)

Nivea Pure & Natural Golyós Deo Lotus

Nivea Pure & Natural Golyós Deo Lotus
2014. július 6.

Azóta használom, mióta áttértem az alu-mentességre kb. 3 éve. Már egy ideje a spray formátumával együtt használom, így egy stresszes napon 5-6 órát kibírok "szagosodás" nélkül. Izzadást nem szüntet meg, de az nem is a dolga, mert izzadni igenis kell, csak nem mindegy, milyen illattal szaladgál az ember egész nap. Nem csodaszer, de jobb alu-mentes dezodorral még nem találkoztam. Aki tud jobbat, örömmel várom a tanácsát! :)

Sotret Lágy Kapszula

Sotret Lágy Kapszula
2014. február 1.

Én is használtam 16 évesen, amikor még nem fogtam fel a következmények jelentőségét, csak az számított, hogy végre legyen tiszta az arcom és merjek emberek közé menni. amit ígért, beváltotta, babapopsi volt a bőröm, de az abbahagyásával minden kezdődött elölről. remélem, nem okoztam visszafordíthatatlan károsodást a szervezetemben, mai fejemmel nem vágnék már bele. ez csupán tüneti kezelés, nem a valós okot gyógyítja, senkinek nem ajánlom! mai napig küzdök a bőrömmel, de sok odafigyeléssel, elegendő vízivással, testmozgással, átgondolt arcápolási rutinnal csodákat lehet elérni!! tényleg tudom, miről beszélek, ne szedjétek Lányok, nem éri meg...

Coastal Scents 22 Darabos Ecsetkészlet

Coastal Scents 22 Darabos Ecsetkészlet
2014. január 16.

sajnos kénytelen vagyok rontani az átlagot. a készlet több, mint 1 éve van meg nekem, egyes tagjait azóta használom, és be kell valljam, nem vagyok elégedett vele. az nagyon impozáns, hogy viszonylag tűrhető áron sok ecsetet kap az ember, de ezek között sok az azonos célra felhasználható, amik között az 1-2mm méreteltérés nem eredményez különösebb különbséget a használat során. ugyanakkor hiányzik belőle egy rendes púderecset, a 3 tusecset közül egy legalább lehetne a hagyományos, vékony ecsetű, na és egy ceruzaecset is szuper lenne, egy hosszú szálú satírozóecsetről már nem is beszélve. de ezen mind felül tudok emelkedni, hiszen láttam a készlet összetételét, mielőtt megvettem, ezekkel tisztában voltam. azzal viszont nem tudok megbékélni, hogy a hetente-kéthetente való mosás után néhány hónap után a nyél illesztése elválik, pedig fektetve szárítom őket és a vízbe sem tunkolom bele mosás közben, ott egyáltalán nem is éri víz.... sajnos a nemrégiben használni kezdett pirosítóecsetet kb. 2 hét után máris produkálta ezt a jelenséget. az ecset szálai mosásról mosásra hullnak néha picit, ez is aggasztó egy kevéssé. sajnos nem tudom ajánlani a megvételét. szerintem ezért az összegért néhány alap RT-ecset beszerezhető, amik csodát tesznek az arcon, a szem-sminkeléshez szükséges alapecsetek pedig a drogériák polcain fillérekért megvehetőek, akár több is, és azokat nem sajnálom kidobni/újravenni sem. bár megjegyzem, az essence ecseteim nem produkálnak hasonló tüneteket...

Aveo Pure Aromatusfürdő

Aveo Pure Aromatusfürdő
2014. január 16.

én a kiviset használom jelenleg és imádom!! edzés után nagyon jól esik az illata, szuper kis tusológél, ráadásul olcsó... az én bőröm igen kényes, érzékeny, de nem volt vele különösebb problémám. azt nem mondom, hogy nem fér el utána a testápoló, de csak ugyanannyira kívánja a bőröm, mint más tusi/szappan után ahhoz, hogy szép, hidratált legyen. sajnos nem találkoztam még olyan fürdőtermékkel, amivel ne így lenne, pedig elég sokfélét próbáltam már mindenféle árkategóriában.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2014. január 8.

szuper ceruza, a felső vízvonalamról nem lehet lerobbantani! kenterbe veri az ajándék lancome ceruzámat, az kb. 10 perc után már a szemem alá maszatolódott.

Carefree Aloe Gel Intimo

Carefree Aloe Gel Intimo
2013. december 26.

Elhasználtam semmi gond nem volt vele, tisztított, nem volt elviselhetetlen erős illata, de van ilyen teljesítménnyel olcsóbb is.

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2013. december 23.

Több sminkes videóban láttam már az Arabian Glow kiadást, így régóta ácsingóztam a termékre. Amikor megláttam, milyen szuper akciós a mostani katalógusban (még a következőben is!!), meg is rendeltem ezt a kis utódot. Csak utána néztem rá az itteni véleményekre, így kicsit meg is bántam, hogy elhamarkodtam a rendelést, mivel láttam, hogy itt nem aratott osztatlan sikert a megváltozott kiadás. Aztán kézhez kaptam a sajátomat, félve kipróbáltam, és nagyon megkönnyebbültem! Ugyan élőben sosem láttam a régi verziót, így nincs összehasonlítási alapom, de erről a bronzosítóról önmagában is elmondható, hogy nagyon szuper! A kifejezetten kreol bőrömön nagyon tetszik az eredmény, nem csillámos, mégis sejtelmesen fényes, szerintem nagyon szép!