Nagy Melinda

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nanolash Szempillanövesztő

Nanolash Szempillanövesztő
2021. június 1.

Kipróbáltam, eggy hónap után meg is nőttek szép nagyra a szempilláim. DE! Ha felkentem a szemhéjam vérvörös lett pár óra után, gondoltam megszokom, elmúlik... Nem múlt, ez amúgy várható mellékhatás. Az összetételben van valami anyag amit a zöldhályog gyógyításánál fedeztek fel, még ha ezt a hatóanyagot nem is írják az összetételben, biztos benne van, mert ugyan azok a mellémkhatások! 1hónap alatt szépen 2x akkorára nőttek a szempilláim, de a szemhélyam bebarnult, olyan fura lilás eres maradt. Abbahagytam, kb. 2hét után folyamatosan potyogott a szempillám, alig maradt valami. Eltelt úgy 3hónap, majdnem visszanőtt az eredeti, a szemhélyam eres maradt, lilás piros, remélem egyszer normális lessz. Sajnos drága volt, a rendelésnél kettőt vettem, így tűnt olcsóbbnak/ki van ez találva/nekem kuka, nem ér ennyit, marad a szempillagörbítés +spirál, így nem kell aggódnom a hosszútávú mellékhatásoktól.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2020. május 29.

Többször kipróbáltam , de kb.pár hét után olyan durva cisztás mélypattanások jelennek meg a szám alatti részen, tényleg durvák és folyamatosan jönnek... Nem gondoltam ,hogy ettől, de mikor itt olvastam a többi véleményt, megvilágosodtam ! Amúgy a hajnak jót tesz, a körömnek is, de ezek a pattanások durvák , és a helyük is hetekig ,megmarad, én ezzel végeztem.

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster
2020. január 27.

Szuper hajfesék, féltem ,hogy megint mellényúlok, DE teszi amit ígér, nem is nagyon kopik, nem szárít, nem budi, nem csíp, szerintem betárazok mielőtt ez is eltūnik ahogy a kedvenceim általában. A 10-50 árnyalatot próbáltam.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2020. január 27.

Tényleg alakít a sárga árnyalaton, de csak többszöri használat után, kicsit szárít, de teszi a dolgát.

Schauma Nature Moments Eper, Banán, Chia Mag Hair Smoothie Sampon

Schauma Nature Moments Eper, Banán, Chia Mag Hair Smoothie Sampon
2020. január 27.

Balzsam nélkül kínzás a hajnak. pl. pantene balzsammal elmegy, jól tisztít, jó illatú, DE alig várom ,hogy elfoggyon.

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal

Pantene Pro-V Keratin Repair Regeneráló Olaj E-Vitaminnal
2020. január 27.

Jó illatú, nedves hajra is használható ,de szárazon is teszi a dolgát.

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask
2018. július 16.

A legjobb pakolás amit eddig használtam, tényleg elég a 2 perc, száradás után pihe puha csillogó jó tartású hajat kapok minden eggyes alkalommal. Nem zsírosít, illatos, én is betárazok belőle azt hiszem. Már használom eggy ideje, heti 2 alkalommal, de a hatás mindig ugyanaz!

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2017. április 2.

Hát nem jött be, eredeti árán vettem :(. A hajam olyan semmilyen tőle, se fényes se semmi, talán kócos borzas. :(

Faith In Nature Bio Aloe Vera Sampon

Faith In Nature Bio Aloe Vera Sampon
2016. február 8.

Nagyon jó sampon, végre nem viszket a fejbőröm! Jól habzik, nem kell sok belőle, jól tisztít, kellemes az illata. Még balzsam használata nélkül se szárítja ki a hajat, vagy a fejbőrt. 1 nappal kitoltam a hajmosást, ami nálam nagy szó! Jól ápol, puha fényes lessz a haj tőle!

Astor Lash Beautifier Szempillaspirál

Astor Lash Beautifier Szempillaspirál
2015. december 31.

Ma megvettem, akciós volt / szerencsére/ nekem nem vált be, biztosan nem veszek ilyet többet, nehezen szárad, görbítés után használom, de valahogy kiegyenesednek a szempilláim egy idő után, nem kenődik csak egy picit, ami jó, de pár óra múlva elkezd fájni a szemem tőle. :(