nagy.nikike

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cacharel Amor Amor

Cacharel Amor Amor
2021. szeptember 16.

Az első minőségi parfüm volt amin meg akadt a szemem azaz orrom😅
Nagyon szerettem volna aztán kiderült hogy egy olyan ember viselte állandó illatkét akire semmilyen formában nem szerettem volna emlékeztetni a környezetem 😌
Úgyhogy le mondtam róla mai napig ha az utamba kerül meg szaglászom de a mi kapcsolatunk ennyiben ki is merült viszont jó pár kis húgát meg vásároltam már az évek folyamán amik szintén kiváló illatok.
Négy csillagot adok mert a maga nemében szuper illat és szerintem nagyon össze illettünk volna de sajnos az élet ugy döntött hogy valószínűleg sosem leszünk egymáséi.

Puma Time To Play Woman EDT

Puma Time To Play Woman EDT
2021. szeptember 15.

Kolléganőm kérte hogy keressem meg neki ezt a régi kedvencét, tudja imádom az ilyen feladatokat.
Nem kellett sokáig keresgélni a vip parfüm oldalán sikerült elfogadható áron meg találni.
Meg rendeltem neki a mai napon érkezett meg kérte hogy nézzem meg minden rendben van e vele.
Nos kibontottam nagyon kis cuki üvege van a 40ml-es változatnak, kézre álló és egyben táska barát kialakítás.
Egyet fújtam hát nem győztem menekülni számomra borzasztó az illata valószínűleg a liliom rózsa kombinációja, de ha neki tetszik...
Mentem is le mosni természetesen ragaszkodott hála istennek a tartóssága eleg gyenge ezért egy ora utána már nem kaptam frászt ha meg mozdítottam a kezem és meg csapott az illat.
Viszont számomra érthetetlen hogy puma hogy tudott ilyen illatot ki adni sokat és sok félét használtam fiatal koromba az örök kedvenc Flowingból nagyon sokat el fújtam volt a Jamaicaból is a Jamaica 2-ből Urban Motion mind finom gyümölcsös virágos illatok voltak ebben meg semmi mást nem lehet érezni mint a liliomot és a rózsát, lehet csak az én bőrömön jött ki így kíváncsi leszek a tulajdonoson hogy fog muzsikálni. De részemről egy csillag számomra sokk volt a javából 😅

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2021. augusztus 11.

Imádom. Számomra a vidámság és az örök optimizmus illata. Az egyik állándó illatom ,már nem tudom elképzelni magam nélküle.

7 éve állandó lakója a parfümös polcomnak.
Ha egy illatot kellene választanom amit életem végéig használnom kell biztos Ő lenne az.

Nivea Q10 Energy Ránctalanító Nappali Arckrém

Nivea Q10 Energy Ránctalanító Nappali Arckrém
2021. február 3.

Pár napja szereztem be.
Éveken keresztül a Helia D classic hidratálóját használtam, de most el csábultam erre a krémre mivel mostanában eleg fáradtnak látom a bőröm, mivel nem régóta használom ennek javulásáról még nem tudok nyilatkozni.
Nagyon kellemes kicsit vajas állagú krém, felkenve mégsem tűnik nehéznek.
Megfelelően hidratál, pihe puha tőle az arcom.
Pattanásokat egyenlőre nem okozott remélem nem is fog.
A fényvédő szimpatikus exrta benne.

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre
2021. január 11.

2021 január : Hét éve használom és semmi pénzért nem válnék meg tőle🤗
Számomra ő a tökéletes arckrém 😊😊

2014 február : A Helia D bőrtápláló krémről váltottam erre az arckrémre, nem volt vele gond csak mintha kevés lenne már a bőrömnek, a márkát viszont megszerettem szóval egyértelmű volt hogy innen választok új krémet, és ez tűnt a legszimpibbnek. Az állaga kellemes kicsit hab szerű, nedves arcra szoktam kenni este és reggel, próbáltam szársz arcon is de úgy nehezen szívódik be, nagyon kiadós krém. Remekül hidratál, egész nap pihe puha tőle az arcom, és mintha tömörebbnek érezném a szerkezetét. Szépen lehúzza a gyulladást a pattanásokról. Az illata kellemes klasszikus krém illat. Az ára baráti ezer egy-kétszáz ft-ért vettem. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2020. szeptember 26.

Három éve lassan az egyik legnagyobb kedvencem ez az illat😍😍
A környezetem teljesen velem azonosítja hiába használok mellette számtalan más illatot is, őt mindig meg jegyzik, hogy igen ez az igazi.
Finom gyümölcsös édes kicsit harsány egyáltalán nem egy komoly illat, én pont ezért imádom.
A tartóssága kiváló rajtam 8 órát lazán bír mondjuk ez nem akadályoz meg benne hogy a nap folyamán egyszer fel ne frissítsem.
Az árát abszolút megéri

Britney Spears Midnight Fantasy

Britney Spears Midnight Fantasy
2020. szeptember 26.

Őt is birtoklom mind szerintem lassan az összes Britney Spears illatot, nagyon nekem lettek kitalálva 😁
Na szóval hol is kezdjem elég érdekes a viszonyom ezzel az illattal.
A harmadik üveggel érkezett meg hozzám tegnap
Az elsőt hatalmas örömmel fújtam el kb fél év alatt nagyon szerettem, aztán kis pihenő után újra rendeltem viszont akkor már annyira nem volt nagy az öröm untam nem is kicsit tehát el ajándékoztam az év elején.
Most viszont bele mászott a fejembe ebben az egyre hűvösebb időben milyen jól esne tehát ismét újra rendeltem majd elválik hogy csak pillanatnyi fellángolás volt- e, vagy társam lesz ahogy lassan bandukolunk a télbe.
Az illat maga nagyon édes cseresznyés finoman simogató tündér illat ami ahogy saját magamon tapasztalom néha sok tud lenni még nekem is aki oly könnyedén elfújt 25 felett is pár üveg Pink Sugart 😅
Viszont tartós óhhh de még mennyire, 12 órát és még az után is.
Az üvege pedig hihetetlenül gyönyörű

Cote d'Azur Mysterious Color EDP

Cote d'Azur Mysterious Color EDP
2020. szeptember 26.

Előlráróban annyit hogy nem vagyok oda az utánzatokért viszont az eredeti Fantasy az egyik legnagyobb kedvencem.Tegnap volt szerencsém ehez a kis illathoz egy kis illatszerboltban.
Az egyik kezemen ez a másikon pedig az eredeti
Minimális az eltérés a kettő között.
Aki szereti az eredetit de esetleg olcsóbb alternatívát keres vagy csak olcsón szeretne egy finom gyümölcsös édes illatot annak tökéletes lehet.
A tartóssága is megfelelő 4 órát simán bír viszonylag intenzíven utána bőrközeli lesz.

Christina Aguilera Definition

Christina Aguilera Definition
2020. július 29.

Top 3 illatom egyike
Imádom az édes kicsit pillecukros illatát
Tartóssága rendben van 3-4 óra, körülbelül 5x vettem mar az újra a legnagyobb kiszerelést és nem tervezek le mondani róla

Britney Spears In Control Curious

Britney Spears In Control Curious
2020. július 29.

Új kedvenc
Kellemes édes illat, nem folytó.
A környezetem mindig dicseri ha ezt használom ☺️