nagydora911

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Foot Works Hámlasztó Lábradír Mentával és Aloe Verával

Avon Foot Works Hámlasztó Lábradír Mentával és Aloe Verával
2019. június 26.

Radírnak nem tudtam használni olyan kicsik benne a szemcsék és az illata sem jött be különösebben.

Balea Kókuszos Fürdőgolyó

Balea Kókuszos Fürdőgolyó
2019. június 26.

Az illata nagyon jó volt és hidratáltnak is éreztem használat után a bőrömet. Egy fél kádnyi vízhez pont elég volt.

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20

Avon True Nutra Effects Ragyogást Kölcsönző Színezett Hidratáló SPF20
2019. június 5.

A fehér bőrömet nagyon elütő barnává sötétíti, még nyáron megpróbálom, ha egy kicsit lebarnultam, de nem hiszem, hogy összepasszolnánk. Érzetre sem kellemes, kissé olajos hatása van a bőrömön.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2019. június 5.

A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, viszont a fedése és a tartóssága nem a legjobb.

aussie Miracle Beach Waves

aussie Miracle Beach Waves
2019. május 28.

Többször/többféleképpen is megpróbálkoztam vele, de sehogy sem tudtam a kívánt hatást elérni. Mindig igénytelen zsíros hatású lett tőle a hajam.

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál
2019. április 24.

A keféjével meg kellett tanulnom bánni, de mióta megbarátkoztunk egész jó. Nagyon sok festéket vesz fel, úgyhogy el kell találni mennyit hagy rajt az ember. Már egy rétegben is látszik a hatása, nekem kettőben már nem tetszik magamon. Kicsit lassan szárad, de nem morzsolódik le és nálam estig kibírja. Összességében szeretem, de nem lett kedvenc.

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2019. április 24.

Végre sikerült eltalálnom a hozzám illő árnyalatot, nagyon tetszik a végeredmény az arcomon. Könnyű vele dolgozni és természetes hatást ad. Mivel kevés is elég belőle, ezért elég lassan fogy. Nem vártam el tőle, hogy estig kitartson, de szerencsére simán kibírja a 8 órás munkanapot és a hazautat is. Ár-érték arányban is tökéletes, biztos, hogy újraveszem.

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BBHajmaszk

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BBHajmaszk
2018. december 16.

A teljes mennyiséget felhasználtam, egy negyed órát állt a hajamon. Nem vettem észre nagy különbséget a végeredményben.

Avon Senses Caribbean Colada Krémtusfürdő

Avon Senses Caribbean Colada Krémtusfürdő
2018. november 19.

Az illata kellemes, de alig érezni és nem maradt meg túl sokáig. A habzásával sem voltam túl elégedett.

Avon Revitalizáló Lábradír Tengeri Sóval

Avon Revitalizáló Lábradír Tengeri Sóval
2018. november 19.

Nyáron az egyik kedvenc termékem lett, amikor csak egy kis felfrissülésre vágytam mindig ehhez nyúltam.