nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

e-Wax Titán Poharas Gyanta

e-Wax Titán Poharas Gyanta
2021. július 19.

Próbaként vettem, hogy megéri-e beruházni a melegítőgépre és gyöngyökre. És igen! Egyből intim területen teszteltem és nagyon elégedett vagyok. Mindent kiszed, nem ragad a bőrre és nem haltam bele a fájdalomba 😅 Mikróba szépen melegedett, nem ragadt semmire. Kicsit pókhálósodott, de megbocsájtom.

Luxure Vestito Pour Homme EDT

Luxure Vestito Pour Homme EDT
2020. július 8.

Párom és az én kedvencem! Mindig újraveszem ha elfogy.

Lora Professional Gel Polish

Lora Professional Gel Polish
2020. június 9.

Egy gyönyörű vöröset és egy top gélt vettem és nagyon elégedett vagyok velük. 3 hét után, csak a lenövés miatt csináltam újra a körmeim, de még akkor is fényes volt és sehol nem vált fel, pedig mosogatok, kertészkedek és mindezt kesztyű nélkül. Lehetne több szín, mert tuti bevásárolnék🤩

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Arckrém

Diadermine Essential Care pH5 Nappali Arckrém
2020. június 2.

A legkedvencebb krémem, nappalra-éjjelre egyaránt használom. Még semmilyen arckrémtől vagy szérumtól nem volt ilyen szép hidratált a bőröm. Semmilyen irritációt vagy bőrhibát nem okoz. Illata kellemes, alig érezhető.

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon
2020. április 1.

Up
Eddig, csak néha-néha használtam, most tartok ott, hogy kb 10 egymás utáni használaton vagyok túl. Biztosan nem fogom újravenni, mert elkezdett korpásodni a hajam, ami sose fordul elő.

Csak lekaptam a polcról, mert régóta ki akartam próbálni egy szilárd sampont. Körülötte minden Balea sampon max 500Ft volt, gondoltam, ez sem lehet sokkal drágább( az ára nem volt kinn). A kasszánál pislogtam az árán, de mivel beváltott pontokkal fizettem, mondom ingyen van😂 amúgy nem adtam volna érte ennyit. Nagyon jól felhabzik a hajon, csikorgósan tiszta lesz a haj. Balzsamoztam utána, szárítás után pedig hihetetlenül selymes tapintású lett a hajam. Korpát nem okozott, a hajmosást nem tolja ki. Bármivel mosom, 3 nap. Illata mosás után nem érződik. 60 hajmosásra elég a doboz alapján. Max kiárusításon veszem újra.

Avon Herstory EDP

Avon Herstory EDP
2020. március 5.

Facebookon nyertem🥰 Nekem tetszik, mert hiába hasonlít a LVEB-re, nincs benne az a szúrós rúzsos-púderes jelleg. Rajtam finom édes, cukros cuki illat, pár órás tartóssággal.

Lavera Repair&Pflege Helyreállító Sampon

Lavera Repair&Pflege Helyreállító Sampon
2020. február 21.

Lehet hogy nem pont ilyenem van, de az is rózsaszín flakonba van. Szerintem baromi rossz sampon. Soha nem venném újra, ha 5Ft-ért adnák se. Sok kell belőle, nem tisztít eléggé, és száraz, kifésülhetetlen a hajam.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2020. február 17.

Termékmintàm volt, de jobb is.... Kipróbáltam arcra, mivel komedogén, de pár nap használat után lett pár pattanásom.

Isana Young Lollipop Testápoló Hab

Isana Young Lollipop Testápoló Hab
2019. december 30.

Édes-gyümölcsös illata van. Hidratálás szempontjából majdnem nulla. Jó kemény a hab, ami egy sűrű, ragacsos krémmé alakul és nehezen szívódik be. Még jó, hogy féláron vettem.

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

2019. december 30.

Először a 8%-os társát használtam, az jobb volt a bőrömnek. Ez nem hidratàl annyira, az illata se olyan finom. Pattanást nem okoz. Elhasználom, de nem veszem újra.