nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Babydream Gute Nacht Bad

Babydream Gute Nacht Bad
2018. május 2.

Semmi irritációt nem okoz a babámmál, nem szárítja a bőrét. Szeretem az illatát.

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Nedves Törlőkendő
2018. május 2.

Csak ezt veszem, 4db-os akcióban pedig verhetetlen az ára!

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2018. április 22.

8.05 színkód Rettenetes a színeredménye! Meg se közelíti a dobozon lévőt. Még a szőkített részeket is besötétítette😡a szép szőke helyett most világos barna a hajam!

Ud.: 10-50-es hamvas szőke egész jól teljesített. Egyáltalán nem csípett, egész jól eltüntette a sárgás-vöröses színt a hajamról.

Luxure I Miss You EDP

Luxure I Miss You EDP
2018. április 19.

Nagyon finom virágos illat! Csak finoman körül leng, pont ahogy szeretem. A vidámság, boldogság illata, szikrázó napsütésben egy lenge ruha és irány fagyizni!

Focallure Long-Wear Brows Gel Cream

Focallure Long-Wear Brows Gel Cream
2018. április 17.

Chocolate árnyalatot rendeltem és gyönyörű, természetes színe van. Semmi vöröses beütés! Szépen a helyén marad, de csak akkor, ha nem nyúlunk hozzá. Nagyon könnyű lemosni.

Lora Beauty Professional Hair Color Cream Hajfesték

Lora Beauty Professional Hair Color Cream Hajfesték
2018. március 14.

Vaníliaszőkét használtam, de sajnos sokkal sötétebb hajszínt kaptam, mint a képen feltüntetett. Maga a festék egyébként nagyon jó, mert nem csíp és már a festék kimosásakor nagyon puha volt a hajam. Egyáltalán nem szárított! Mindenképp ennél maradok, csak a színekkel kísérletezek.

Ud.: Nem tudom mi történt, de a mostani festésnél csípett, bevörösödött a fejbőröm, rettenet büdös ammónia szag terjengett, meg 1-2 apró hólyag lett a fejemen. Szerencsére pár óra alatt elmúltak de soha többet nem használom!

Gyógyszertári Popsikrém

Gyógyszertári Popsikrém
2018. március 5.

Babám popsijára eddig csak ezt használtam. Bevált, így nem is kísérletezek más, nevesebb fajtákkal. Sokáig elég.

Cosmia Kifésülést Segítő Hajápoló - Argánolaj és Jázmin

Cosmia Kifésülést Segítő Hajápoló - Argánolaj és Jázmin
2018. február 28.

Pár fújás a vállig érő hajamra és csak úgy siklik benne a fésű. Nagyon jó illata van, nem zsírosít.

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2018. február 22.

Nem tetszik! Annyira szárítja a fejbőröm, hogy 1-2 napig, amíg nem zsírosodik kicsit a hajam, megveszek, annyira viszket tőle a fejbőröm. Korpát is okozott😡

La Rive In Woman

La Rive In Woman
2018. február 15.

Nagyon-nagyon finom nőies illat, de úgy érzem kell még pár év, hogy viselhessem! Update: 1 hónap múlva 30 leszek, anya lettem és úgy érzem ez a hozzám illő illat! Megveszek érte! Nekem alkalmi illat!