nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Auchan Beauty Skin Care Soin De Jour

Auchan Beauty Skin Care Soin De Jour
2018. január 25.

Érzékeny bőröm van, de ez a krém tetszik neki, pedig ez nagyon ritka. Nem zsírosít, viszont szépen hidratál.

Luxure Her Passion EDP

Luxure Her Passion EDP
2017. december 6.

Nagyon finom édes, de nekem már túl gejl. A tartóssága nagyon jó.

Genera Alkoholmentes Arctonik

Genera Alkoholmentes Arctonik
2017. november 18.

Nem okozott pattanásokat, viszont a sminkeltávolítás nem az erőssége. Szempillaspirált csak keni ide-oda.

Rival de Loop Frissítő Micellás Arcvíz

Rival de Loop Frissítő Micellás Arcvíz
2017. november 18.

A sminket szépen leszedi, viszont csípi a szemem. 1 hét használat mellett egyre több pattanás jelent meg rajtam, így inkább nem használom.

Zendium Complete Protection Fogkrém

Zendium Complete Protection Fogkrém
2017. november 9.

Csak termékmintám van, de nem győzött meg. Bármennyit nyomhatok a fogkefére, nem habzik, semmilyen az íze is.

Essence Super Precise Tus

Essence Super Precise Tus
2017. november 5.

Kiárusításon vettem 350-ért és meglepődtem mennyire jó! Szépen lehet vele vonalat húzni és sminkalap nélkül is egész nap a helyén marad.

Andi Vatta Lap

Andi Vatta Lap
2017. november 5.

Up: Kukában landolt!
A vattakorongot használom én is.Eddig imádtam, mert olcsó volt,sima a felülete,puha,vastag és egyben maradt.Most legutóbb amit vettem nem is hasonlít rá!Bordázott a felülete, vékony,szöszöl és széthullik.Valamint az eddig megszokott puhaság iszonyatosan dörzsöl,mintha nem is pamut lenne,hanem valami műszálas ócskaság.Nagyot csalódtam benne.......Az első széria simán 5 csillagos volt,de ez egy nagy nulla!

Trend It Up Contour & Glide Szemceruza

Trend It Up Contour & Glide Szemceruza
2017. október 19.

Türkiz szinűt vettem magamnak és Anyukámnak is, de egyikőnknek sem tartós🙁 Pigmentált, jól siklik a bőrön, gyönyörű a színe, csak nagyon kenődik...

RdeL Young Baked Highlighter

RdeL Young Baked Highlighter
2017. október 16.

Nagyon finom szaténos ragyogást ad az arcnak, a mennyisége egy életre elég!

Isana Vattakorong

Isana Vattakorong
2017. október 16.

Nagyon jó minőségű! Nem esik szét, nem szöszöl, nem dörzsöli az arcot.Nem kell rá sok micellás víz.