nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Luxure Vestito Brillar Cristal EDP

Luxure Vestito Brillar Cristal EDP
2017. október 15.

Nagyon finom tavaszias virágos-gyümölcsös friss illat! Reggeltől estig tartja magát az illat!

Luxure Tender Night

Luxure Tender Night
2017. október 15.

Vakon rendeltem a vélemények és az illatjegyek alapján, de nem tetszik. Édesebbre számítottam, gondoltam olyan, mint a Black Opium. Nem tudom magamon elviselni, szerintem öreges illat. Tartóssága viszont kiemelkedő!

Bio-Oil

Bio-Oil
2017. október 8.

Egy az egyben olyan, mint az Isanás testolaj, ami pár száz forint. Csak termékmintám volt, pénzt nem adnék érte! Zavaró erős illata van, soha a büdös életbe nem szívódik be!

Jimjams Nappali Hidratáló Krém

Jimjams Nappali Hidratáló Krém
2017. október 6.

Éjszakára használom, mert zsírosítja a bőröm. Jól hidratál, finom az illata, nem okoz pattanást.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2017. október 4.

Isteni illata van és annyira krémes, mintha testápolóval kenném magam tusolás közben! Élmény vele fürödni😍

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Balzsam

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Balzsam
2017. szeptember 19.

Rettenetesen sűrű, de hamar beszívja a hajam.Épp visszaszőkülök, így pont erre van szüksége a hajamnak.Könnyebb fésülhetőség, jó illat, nem zsírosít.

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajregeneráló Pakolás Festett Hajra

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajregeneráló Pakolás Festett Hajra
2017. szeptember 14.

Egészen jó illata van, kevés is elég belőle. Csak pár percig hagyom a hajamon, de így is jól működik=könnyű kifésülhetőség.Nem zsírosít!

Eveline Cosmetics Spa Gyömbér & Narancs Intenzíven Feszesítő Luxus Testbalzsam

Eveline Cosmetics Spa Gyömbér & Narancs Intenzíven Feszesítő Luxus Testbalzsam
2017. augusztus 24.

Az illata imádnivaló, olyan karácsonyi sütis.Nagyon jól hidratál, én a lábaimra kenem.Azt nem tudom cellulitra vagy zsírégetésre mennyire jó, mert engem csak a hidratálása érdekel.

J.Fenzi Desso Glamour EDP

J.Fenzi Desso Glamour EDP
2017. augusztus 24.

Elég egysíkű édes-barackos illat, de ettől független szeretem.Tartóssága nem a legjobb, meg van benne vmi, amitől felfújás után tüsszögök .

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal
2017. augusztus 24.

Isteni illata van, nagyon sűrű, de hamar beszívódik.Terhesen ezzel kenegetem a hasam és nem is repedt még ki a bőröm.Remélem ezután se fog :) Igazán jó a hidratálása!