nagyerika28

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

J. Fenzi Desso Legend EDP

J. Fenzi Desso Legend EDP
2019. december 20.

Páromnak vettem és imádja. Este mikor hazaér a munkából még mindig érezni rajta. Édeskés, elegáns illat, ami megköveteli az inget!

Luxure City Pleasures EDP

Luxure City Pleasures EDP
2019. december 7.

Látatlanba rendeltem, de nem tetszik. A mélyebb, édesebb illatokat szeretem.

Quiz Gel Like Gél Lakk Hatású Körömlakk

Quiz Gel Like Gél Lakk Hatású Körömlakk
2019. december 5.

Itteni jó vélemények miatt vettem meg. Bár ne tettem volna! 500Ft már, ennyiért a Rossmannba az Rdel lakkok fényévekkel ez előtt vannak. Nincs szép fényes, géllakkos hatása, felkenés közbe már húzódik, mintha gyorsan száradna, de amúgy több, mint egy óra elteltèvel is még belenyúltam.... Pár nap elteltèvel repedezik, pattog. Soha többet ilyet! Maradok a fentebb említett lakkoknál, azokban még sosem csalódtam.

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz
2019. december 3.

Nekem egyáltalán nem szívódik be gyorsan, sőt, sehogy. Este használom és reggel arcmosásnál egy csúszós réteget mosok le magamról. A bőröm ugyanúgy vízhiányos és még pattanásokat is okozott. Egy kalap kaki...💩

The Body Shop Banános Hajmaszk

The Body Shop Banános Hajmaszk
2019. december 1.

Elég műbanán illata van, ami egész sokáig megmarad a hajban. Táplálja a hajam, de közbe jobban zsírosítja is, pedig a tövét elkerülöm.

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2019. december 1.

Nekem nem segített a zsírosságon, ezért nem veszem újra. Egyébként jól tisztít ès jó az illata.

Balea Sugar Scrub

Balea Sugar Scrub
2019. december 1.

Olyan, mint egy otthon kevert barna cukros radír. Az én bőrömet nagyon karistolták a szemcsék és nem láttam szebbnek tőle a bőröm. Az illata, mint a karamell, szívem szerint megettem volna😂😂

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. november 25.

Nagyon jó krémes, és fürdés után egy olajos réteg marad a bőrömön, ami nagyon puhává varázsolja azt. Illata fantasztikus és sokáig megmarad. Egyetlen hátránya az ára.

Luxure Solarita EDP

Luxure Solarita EDP
2019. november 22.

Még hogy nem gyártják? Most rendeltem😂 Szuper nőies illat, de lehetne tartósabb.

Luxure Maybe EDP

Luxure Maybe EDP
2019. november 17.

Amikor felfújom, csak az erős levendulát érzem, viszont pár óra után finom édeskés illata lesz és ekkor a levendula is finoman érződik. Ruhán napokig, sőt van, hogy mosás után is érzem.